Jump to content
BulForum.com

A hora ot Angliiskata ima li ?


Veno

Recommended Posts

"експедитивност, инициативност, концентрация" - това да ви е познато? девизът на Торозка. брутална учителка е! имам много приятели от Д и всеки ден им го е повтаряла това. просто жестоко :)

 

 

Ми права е , кво :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply

да, разбира се.

не всеки е като нея. обсебен от идеята че не мога да чета на английски и убедена, че комунизмът е прекрасно нещо :)

нищо против жената, но малко прекалява :)

Link to comment
Share on other sites

да, разбира се.

не всеки е като нея. обсебен от идеята че не мога да чета на английски и убедена, че комунизмът е прекрасно нещо :)

нищо против жената, но малко прекалява :)

 

 

Тя теб и твойто четене отдаена ги е забравила , а пък тази идея за комунизмът е натрапена в повечето хора на нейната възраст..и баба ми постоянно разправя, че като си е купувала тогава креМвирши е била сигурна , че вътре няма кокали и нокти , а сега не била :D

Link to comment
Share on other sites

тук искам да отбележа специално за всичко които се връзват на реклами като тези на "САЧИ". креМФиршите не се правят от месо - правят се от всякакви остатъци от кравичките и прасенцатата :)

 

а за Торозка - дърт комунист, повредена от професията и годините - да е жива и здрава и да вземе да се пенсионира, защото времето и е дошло.

Link to comment
Share on other sites

Хм, Лесова ми беше по техника на превода. Тъпата пача ми остави 4 в подготвителен :) Забавно а? По едно време чуваше някакви сирени в стаята, ама само тя си ги чуваше :) бтв сега съм при Вангела. Най-лудия даскал в това училище, ако не беше той досега да са ме изключили 3-4 пъти :)

 

 

Vangela po matematika e super otka4alka.A niakoi 4uval li e za 9v

Link to comment
Share on other sites

хехе, аз съм от випуск 1999, "Ж" клас

ех какви луди бяхме

 

Олилее! Karamane, пиле, аз трябва да те знам бе. Аз съм Ж, випуск 1998. И следващата година идвах често при Емо да гледам как мъчи подготвителния. И няма начин просто да не съм те виждал. Не се покривай, злодей! :P

Link to comment
Share on other sites

Ти сега и мен ако се не сетиш... Аз бях онова дето в Америка му викат MPBIS...most popular boy in school. Разбира се не се взимам насериозно и не казвам така. Просто когато има едно диване с дълга, къдрава коса то се забелязва. А когато диването е идиот и половина то се забелязва повече. Не претендирам да ме помните с нещо хубаво...

Как ве! Даже веднъж в седми клас, когато ходих на уроци по литература бяхме заедно при една учителка. Танева се казваше. Спомням си, че даже един урок изкарахме заедно. :D

Link to comment
Share on other sites

Еххх, английската...сега нямаше да съм това, което съм, ако не бях станал "възпитаник" на ЕГ-то :)

Както са казали хората " В английската децата влизат различно умни и излизат еднакво олигофренясали" :lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...