Jump to content
BulForum.com

A hora ot Angliiskata ima li ?


Veno

Recommended Posts

  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply
  • 9 months later...
az sum ot podgotwitelen "D" a drugi ima li ?

Аз пък миналата година бях при Торозка.Беше голямо шоу.В началото беше малко кофти,но към края беше супер.Хубавото на Торозка е,че те кара да учиш.Нашият клас имаше най-висок успех след изпита.И до ден днешен всички даскали казват,че сме най-добрия и най-добричкия клас от випуска.Те и затова ни дадоха на г-жа Парашкевица. :sick
Link to comment
Share on other sites

Аз пък миналата година бях при Торозка.Беше голямо шоу.В началото беше малко кофти,но към края беше супер.Хубавото на Торозка е,че те кара да учиш.Нашият клас имаше най-висок успех след изпита.И до ден днешен всички даскали казват,че сме най-добрия и най-добричкия клас от випуска.Те и затова ни дадоха на г-жа Парашкевица. :sick

 

Гх...и аз бях в най-зубърския клас. Та на тоя фон се водих някакъв зъл... А Паца е готина. Или поне нас много ни обичаше щото свирихме разни неща дето я връщаха в младостта...

Link to comment
Share on other sites

Аз пък миналата година бях при Торозка.Беше голямо шоу.В началото беше малко кофти,но към края беше супер.Хубавото на Торозка е,че те кара да учиш.Нашият клас имаше най-висок успех след изпита.И до ден днешен всички даскали казват,че сме най-добрия и най-добричкия клас от випуска.Те и затова ни дадоха на г-жа Парашкевица. :sick

Ti kak se kazvash shtom si bila minalata godina podgotvitelen klas pri

Torozka trqq da sam te vijdal i az bqx podgotvitelen klas minalata godina se pak

sme bili sreshty edna vrata az bqx v i-class

Link to comment
Share on other sites

Ti kak se kazvash shtom si bila minalata godina podgotvitelen klas pri

Torozka trqq da sam te vijdal i az bqx podgotvitelen klas minalata godina se pak

sme bili sreshty edna vrata az bqx v i-class

Охоо И-клас...Албенка ебава ли ви още или се е укротила откакто роди?

 

zavurshih eg-to taq godina

Bqh ot G klas  :bgrin:

 

Думай си името, че трябва да се знаем. Аз съм Георги...както е видно и съм къдрав и идиот...

Link to comment
Share on other sites

голям майтап с Торозка. един път дойде да ни замести за няколко часа наща - Димитрова (Е клас) Торозка реши да вкарва дисциплина, защото при Димитрова е пълна анархия. Торозка не успя и се ядоса. аз като главно дейсатващо лице в нарушаването на мира и спокойствието го отнесох здраво - много ми се кара и после по коридорите ме гледаше страшно. нанесе ми жестока обида - не съм можел да чета (а четенето на английски ми е гордостта) последва каране за това кой не може да чете - аз или тя. такива весели работи се случваха в подгответо. липсват ми :)

 

и съм къдрав и идиот...

верно :)

Link to comment
Share on other sites

И аз съм бивша възпитаничка на английската. Мога да кажа, че там бяха най-хубавите ми 5 години. Много ми липсва гимназията и приятелите ми от там :cry

Link to comment
Share on other sites

В "г" клас ли? Денис?

ЕДИТ: Сетих се! Сега учиш в Малта нали? Мда даже и за GeorgiK се сещам кой беше. Има една приятелка дето не и се забравя муцуната :lol:

Link to comment
Share on other sites

голям майтап с Торозка. един път дойде да ни замести за няколко часа наща - Димитрова (Е клас) Торозка реши да вкарва дисциплина, защото при Димитрова е пълна анархия. Торозка не успя и се ядоса. аз като главно дейсатващо лице в нарушаването на мира и спокойствието го отнесох здраво - много ми се кара и после по коридорите ме гледаше страшно. нанесе ми жестока обида - не съм можел да чета (а четенето на английски ми е гордостта) последва каране за това кой не може да чете - аз или тя. такива весели работи се случваха в подгответо. липсват ми :)

верно :)

 

Поне жестоkата обида не е била от другия й резерв..тип "ти си много глупаво дете, кво си дошъл да си правиш панаира тука.." или реакция подобна на тази , която направи тя когато и подарихме торта за РД-туу..цитирам " а..ама те и толкова малки торти ли правили" :D инчи е сладурана такава ..поне можеш да си изпробваш нервите , да научиш някоя нова обида , или пък дори английски :D :D

Link to comment
Share on other sites

В "г" клас ли? Денис?

ЕДИТ: Сетих се! Сега учиш в Малта нали? Мда даже и за GeorgiK се сещам кой беше. Има една приятелка дето не и се забравя муцуната  :lol:

 

Ти сега и мен ако се не сетиш... Аз бях онова дето в Америка му викат MPBIS...most popular boy in school. Разбира се не се взимам насериозно и не казвам така. Просто когато има едно диване с дълга, къдрава коса то се забелязва. А когато диването е идиот и половина то се забелязва повече. Не претендирам да ме помните с нещо хубаво...

Link to comment
Share on other sites

Айде и аз да се разпиша, че като гледам само мен няма в тази тема.

Сега завършвам университета, ама...липсват ми годините в даскалото. И аз бях при Торозка едно време ('96та някъде). Нас ни обиждаше на "пенсионери", "боклуци", "извънземни" и др., ама жената е супер точна мен ако питате. :laughing:

 

Между другото някой учил ли е при Чавдар Здравчев? Беше ми B teacher навремето, а сега е някаква голяма клечка в Министерство на Образованието... скоро го били давали по телевизията. :confused Хич не се разбирахме с тоя човек, щото бях голямо диване тогава, но на много неща ме е научил. :ghost

Link to comment
Share on other sites

"експедитивност, инициативност, концентрация" - това да ви е познато? девизът на Торозка. брутална учителка е! имам много приятели от Д и всеки ден им го е повтаряла това. просто жестоко :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...