Jump to content
BulForum.com

Страшни истории


Recommended Posts

Ама има и много вярващи, които ще си те гледат като нормален.

Я разкажи, пък то ще си покаже, кои са повечето.

Аааааааааааааа Vegor, как можа вееееее.

Това е най-страшното до тука в цялата тема. Особено двете снимки в близък план, с оня гердан. брррррррр.

Не става въпрос за вярване или не , просто човек се пречупва като види нещо и няма смисъл да си го обеснява с факти или дадени неща .

п.п. Който иска да пита за историята да му е разкажа ... влиза в скайп и там ника ми е същият както тук .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 92
  • Created
  • Last Reply
http://life.dir.bg/2008/08/14/news3289257.html

 

Ето ви страшна история...

Не е страшна а гнусна !! Ма то психопати всякакви, та може някой и да и се зарадва. :unsure:

 

 

лелЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕееЕе не

ся понеже не се сетих кое е предаването "Скандално Жълто" както беше написано там в статията си викам чакай да потърся копирах го влизам в vbox пействам го и ми излиза това

влизайте на ваша отговорност

 

мале разревах се от смях хахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахаха

като чуеш текста само можеш да получиш удар мисля че ето това вече е страшно горкото дете

......... И шутове в главата с работните ми обувки (стоманени бомбета, стоманени пластини в подметките... към половин кило едната обувка :devil ). А на края за десерт ДДТ със сос от напалм............ ! :sick

Няма нищо по - гнусно от парадиращ със сексуалността си педераст !!

Link to comment
Share on other sites

преди малко отивам в офиса , вадя чашата за уиски която съм си оставил във фризера да се охлади , отварям си една содичка , слагам малко лимон и лед в содата и 2 бучки в чашата за уиски , отварям едно пакетче пушени бадеми . Пускам си едно дълго кафенце слагам му 2 пакетчета кафява захар и си ги нося към офиса , оставям всичко без чашата за уиски на масата връщам се за чашата , взимам я и отивам към "вълшебният" ми шкаф с уиски отварям вратичката с лека усмивка и чаша в ръка за да си налея едно малко джони . ИИИИИИИИИИИ ОООООООО ШОК и ужас уискито ми е сваршило , усмивката ми се срази , светът ми пропадна за секунди зачудих се какво става , има някаква мистика в това ..... продължавам да стоя пред шкафа като вцепенен от гледката и да се чудя къде да му еб!@#!@#! ми е уискито , целият пребледнях студени и топли вълни ме обляха , първо обвиних дама пика , после и дама каро , купа и спатия докато се сетя че всъщност няма как да знаят кода за отключване на шкафа ми ..... вече съм сигурен че това е работа на дребни извънземни които са се вмъкнали през ключалката започвам да ги търся някъде из зад шоколада и фъстиците когато получавам просветление............ сетих се че преди 2 дни я изпих...... ужас наливам си ДЖИ БИ и с лека усмивка си спомням ужасяващата случка която ми се случи , сега каквото и лошо да ми се случва като си помисля гледката на празният ми шкаф моментният страх веднага би трябвало да изчезне.....

Link to comment
Share on other sites

преди малко отивам в офиса , вадя чашата за уиски която съм си оставил във фризера да се охлади , отварям си една содичка , слагам малко лимон и лед в содата и 2 бучки в чашата за уиски , отварям едно пакетче пушени бадеми . Пускам си едно дълго кафенце слагам му 2 пакетчета кафява захар и си ги нося към офиса , оставям всичко без чашата за уиски на масата връщам се за чашата , взимам я и отивам към "вълшебният" ми шкаф с уиски отварям вратичката с лека усмивка и чаша в ръка за да си налея едно малко джони . ИИИИИИИИИИИ ОООООООО ШОК и ужас уискито ми е сваршило , усмивката ми се срази , светът ми пропадна за секунди зачудих се какво става , има някаква мистика в това ..... продължавам да стоя пред шкафа като вцепенен от гледката и да се чудя къде да му еб!@#!@#! ми е уискито , целият пребледнях студени и топли вълни ме обляха , първо обвиних дама пика , после и дама каро , купа и спатия докато се сетя че всъщност няма как да знаят кода за отключване на шкафа ми ..... вече съм сигурен че това е работа на дребни извънземни които са се вмъкнали през ключалката започвам да ги търся някъде из зад шоколада и фъстиците когато получавам просветление............ сетих се че преди 2 дни я изпих...... ужас наливам си ДЖИ БИ и с лека усмивка си спомням ужасяващата случка която ми се случи , сега каквото и лошо да ми се случва като си помисля гледката на празният ми шкаф моментният страх веднага би трябвало да изчезне.....

ХАХАХАХАХА , zlobil pwnd 'em all.

Link to comment
Share on other sites

Видя ли злобиле сега , като ти се случи нещо много страшно , преодоляваш всички други страхове , как го изкара само ... поне не си припаднал .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Не е страшна а гнусна !! Ма то психопати всякакви, та може някой и да и се зарадва. :unsure:

......... И шутове в главата с работните ми обувки (стоманени бомбета, стоманени пластини в подметките... към половин кило едната обувка :devil ). А на края за десерт ДДТ със сос от напалм............ ! :sick

Няма нищо по - гнусно от парадиращ със сексуалността си педераст !!

 

Вземи ме с теб, аз и с джапанките ще ги подритвам :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Вземи ме с теб, аз и с джапанките ще ги подритвам :ph34r:

 

YOU'VE GOT IT !!!

Четири крака ритат по - добре от два ! ;)

Link to comment
Share on other sites

Бях чул за войник, който тъкмо се уволнил от казармата, а това бил и денят, в който майка му почива. Момчето доста обичало майка си и много му било тъжно. Вечерта след погребението решил да отиде до гроба и. Седнал на пейката стояща до нейната плоча и започнал да плаче. Започнал да се кълне, че ще отиде при нея. Как без нея живота му не струвал, че искал да я последва. Не бил усетил как палтото му било се заклещило на някакъв клон. Когато приключил със плача и решил да си тръгва станал, но клона дръпнал палтото му. Получил сърдечен удар и умрял.

Link to comment
Share on other sites

Това е страшничко , пък и да кажеш , че е ирония , нещо не върви ... случайност е странно да се каже за това нещо .

:)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
знаете ли за изоставеният блок на рогошко шосе ??? :blink: :blink:

Не, и ако не ни разкажеш може и да не разберем.

:)

Link to comment
Share on other sites

Нарича се Смъртния блок. Легендите разказват, че преди години е умрял някакъв човек (предприемачът, загубил делата за строежа), който се хвърлил от последния етаж. Блокът още е бил в строеж и оттогава е изоставен. Но май "истината е някъде там" - другите "легенди" говорят за грешки в строителството и поектирането - нещо като строежа (бъдещия бизнесцентър) на ъгъла на завоя за Метро срещу Комина, който даже спряха да го рушат. :ghost Но Смъртния блок "потънал", защото както всички знаят под целия булевард Дунав тече старата река Рибница, а зад Смъртния блок минава Аваджийка - старото любимо място за игри... Ееех, а бях малка тогава...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Тази история ми я разказа братовчед ми преди 3 или 4 години ..

Слушайте .. имам предвид четете :D

Едно семейство /майка, баща и малко момченце/ пътували с колата си. Но ето че колата им се повредила а батериите на телефоните им падали. Тогава мъжът се сетил че били подминали една сграда недалеч от тук. Жената и мъжът тръгнали за да помолят за помощ, но оставили детето си в колата и му казали че нямало да се бавят. Ето че минал половин час момчето вече се плаши защото родителите му все още ги няма. След още половин час се чуло дращене върху покрива на колата. Момчето стреснато почти до смърт се свило при една от вратите и почнало тихо да плаче. Тогава дошли полицаи и казали на момчето да излезе от колата но да не поглежда назад. Момчето излезнало но от любопитство погледнало и видяло как някакъв плихопат дращел покрива на колата с главите на майка му и баща му. А сградата където съпрузите бяха тръгнали за помощ била лидница ...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...