Jump to content
BulForum.com

Страшни истории


Recommended Posts

Току що ми пратиха една тема от друг форум,в която секи който знае страшна история я поства.На мен лично са ми доста забавни :laughing: ,но по-страхливите индивиди да не четат да няма после "Защо не спите" да стане 50 страници за една вечер :lol:.Ами айде понеже аз зациклих и не са сещам никаква в момента :D давайте вие :P

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 92
  • Created
  • Last Reply

mi az sam 4uval mita 4e na tepeto predi 20 godini na 14 fevruari se sabrali 4 teenageri da praznuvat. pove4e nikoi ne gi vidql. priqteli otishli da gi tarsqt no otkrili samo prazni butilki i stranen simvol ot krav. kazvat 4e duhovete na tezi vlubeni,pogubeni ot star turski voin zagubil lubimata si ot balgarski voivoda, idvat na zemqta i vsqvat strah na vlubenite na tepeto za da ne izpitat tqhnata lubov.

 

 

Tova baba mi razkazva kat bqh na 10. dali vqrvam na tova mi malko .

Link to comment
Share on other sites

Сестрата на баба ми ми разказваше интересна история.... Тя е доста набожна така да се каже..... не говоря за секти :lol: а просто като всеки вярващ в бога човек.Както и да е.

 

Една вечер докато си спала в стаята и в същата стая била пра-баба ми. ТАка,пра-баба ми искала вода,но тя не може да стане (не можеше хубаво да ходи) и накаралa сестрата на баба ми да й на лее вода. Тя отишла и нещо се светнало във коридора - няква светлина. Тя си помислила,че вуйчо ми се прибира и започнала да пита дали е той. Ама никой не отговарял. Отворила вратата и имало някаква светлина на закачалката за дрехи(леко огнена). Тя казала :

- Ако си за добро - остани, ако не - върни се откъдето си дошло.

 

И това изчезнало........ 0_о

 

Не знам дали ще ми повярвате,но е истина....

Link to comment
Share on other sites

Ми то моята истариика не е много градска ама все пак (източника е прабаба ми).

На около 35км. от Пловдив се намира село Бойково.Та в "моето" село имаме едни доста издадени скали на планината (към 10 човека могат да седят на нея).Преди около 40-50 години там отишло едно момиче и си издълбало името в скалата с голи ръце и се хвърлило от нея.На другият ден цялото село започнало да я търси,но единственото нещо което хората намерили било издълбаното име на момичето обагрено в кръвта й.По-късно майката на момичето решила да сподели с попа тайната на дъщеря си,а именно,че тя била сатанистка и поради тази причина тя ще обитава тези скали за винаги и винаги ще се опитва да привлече някой друг към смъртта му.

Името наистина е издълбано на скалите които между другото се казват "Мъртвите Скали".Понякога при по обилен дъжд праха около скалата (който поради почвата или дърватата е червен) се събира в издълбаните букви смесва се с водата и заприличва на кръв.

Надявам се да не съм бил много отегчителен :P

Link to comment
Share on other sites

Лол,имаме вила на Бойково..... В местността Дормушевски гробища(или нз как беше)..... Казват,че там имало гробища на турци и много злато. Даже има няколко камъка дето приличат на гробове.... КАкво да ти кажа.... А,тва за момичето - ще ме откажеш да си ходя на вилата майна :D

 

Иначе за златото на турците - имаше иманяри,които видяхме с едни френдове на едни скали. Даже за малко да ни извадят и пистолет ама ни изчезнахме веднага :}

Link to comment
Share on other sites

Хммм...в момента не се сещам, за такива легенди и митове,но след като прочетох вашите ми стана интересно и реших да потърся в google и намерих една тема от един форум в който има доста историйки.... :ghost

цък

Link to comment
Share on other sites

Мойто не е много легенда, още по-малко градска, но съм го чувал от много хора. Относно турското съкровище съм чувал, че не трябва да пипаш турско съкровище. Разказвали са ми за един на село, който намерил турско съкровище и го взел и скоро след това загубил единия си син, след време и другия и накрая и той се разболял от нещо. Звучи малко като някой сериал. Иначе брачед ми ми е казвал, че е виждал светлина по земята, на такива места, където се говори, че е заровено турско съкровище. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

..."Мъртвите Скали"...

Това звучи като историята за децата, които влезнали късно вечерта в една празна къща да си играят. Чувал се шепот, някакъв глас зовял имената им... На сутринта нямало и следа от тях, били безследно изчезнали. А на прага пред къщата се въргаляло парче пача...

 

Всъщност историята за Мъртвите скали е съвсем различна. И дейстивието се е развивало по време на туркото робство, когато турците преследвали християните да ги потурчват. Разказвали са ми я местни жители - и аз съм прекарвала доста време на вила в Бойково.

По време на османското робство турците преследвали българите и ги карали да си сменят религията. Много българи се поддали, с цел да запазят живота си. Но имало и такива, които не приемали. И те били преследвани. При едно такова преследване група турци били подгонили една девойка из гората до селото. Тя тичала надолу по един склон, докато не стигнала скали, от които всичко надолу било отвесно. Нямало какво друго да се прави - не искала да се остави в ръцете на турците - и скочила от скалите в пропастта. Оттогава те са наречени "Мъртвите скали", а селото е кръстено в чест на момичето, което предпочело да сложи край на живота си, отколкото да приеме исляма. Тя се казвала Бойка.

(това беше 90% офтопик)...

 

Иначе ми доставя голямо удоволствие някой приятел като дойде вечер в нас и да му разказвам страшни истории за къщата... построена върху... хората големи филми си вкарват :P

Link to comment
Share on other sites

Мерси за офтопика :)

 

Браво на кака Бойка... защото е легенда и защото не се е оставила на рязаните карабини :)

Link to comment
Share on other sites

Една много гадна история- за едни тийнеджъри дето се чудели кво да правят в почивката м/у чеки*те и написали една тема за страшни работи из родния град ..... Бе УЖАСТ Напрау!

Link to comment
Share on other sites

Една много гадна история- за едни тийнеджъри дето се чудели кво да правят в почивката м/у чеки*те и написали една тема за страшни работи из родния град ..... Бе УЖАСТ Напрау!

Колко си оригинален :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Аз знам една:

Едно момиче се качва при таксиметров шофьор и му казва някакъв адрес. Той, обаче, запрашил извън града. Като стигнали на осамотено място, таксиджията изнасилил момичето, но това не му стигнало, ами на всичкото отгоре изсипал половин литър бензин в ..... й. Мислейки, че е умряла, той се качил на колата и заминал. Момичето, обаче, не било мъртво. Посъвзела се малко и в далечината видяла бензиностанция. Тръгнала пълзейки към бензиностанцията. След около 1 час мъчително пълзене по земята й оставали още около 100 метра от бензиностанцията, но тя така и не стигнала до там - Свършил й бензина :)

Link to comment
Share on other sites

Аз знам една:

Едно момиче се качва при таксиметров шофьор и му казва някакъв адрес. Той, обаче, запрашил извън града. Като стигнали на осамотено място, таксиджията изнасилил момичето, но това не му стигнало, ами на всичкото отгоре изсипал половин литър бензин в ..... й. Мислейки, че е умряла, той се качил на колата и заминал. Момичето, обаче, не било мъртво. Посъвзела се малко и в далечината видяла бензиностанция. Тръгнала пълзейки към бензиностанцията. След около 1 час мъчително пълзене по земята й оставали още около 100 метра от бензиностанцията, но тя така и не стигнала до там - Свършил й бензина :)

ах тамън ми стана интересно и ти всичко развали :lol: :wacko: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Начи истарията се равила в далечната 1990 и някоя си. В едно от пловдивските училища имало прекасно момиче красиво като ангел. С снежно бяла и мека кожа дълбоки сини очи руса коса искряща като слънцето и с тяло на богиня. Сички я харесвали и обичали дори момичетата не й завиждали а я обичали заради нейната хубост и доброта. Била чиста и съвършенна като сълза. Естественно младежите я ухажвали и не спирали да и подаряват картички цветя и да й пращат писма в които казват колко много я обичат и тя е всичко за тях. Имало само един младеж аутсайдер който нямал смелост да й каже колко много я обича, защото бил нейна противоположност по грозен от урангутан. Един ден трима приятели решили да сключат облог, кой от тях ще успее да свали въпросното момиче. Те били така да се каже най хубавите младежи в училището. Ухажвали я дълго време но тя не проявявала интерес към тях. Но през това време те се обсебили от нея неможели да спрат да мислат да нея. Били отчаяни искали да я имат на всяка цена. Решили един ден един от онези дни когато денят си отива рано и в 6 часа е тъмно решили да я проследяд и като остане сама защото живеела най-далече от училище сравнение с приятелките й които били сички да я отвлекат. Запушили й устата сложи ли торба на главата завързали й ръцете и я замъкнали към гората.(Можеби тази на лаута не съм сигурен) Там я изнасили, но това не им стигало защото те я имали тялом но не и духом затова я и пребили от яд. В следващите три дни тя не идвала на училище. Но след първият ден един от тримата младежи изчезнал, след втория ден изчезнал и другия, а когато тя се появила след три дена на училище третият недошъл, а също така го нямало и онзи аутсайдера, но неговата липса не била забелязана. Никой не знаел какво се е случило с момичето и тя не казала на никой. Но на следващия ден един човек си вървял в тазе същата гора и се уплашил много когато почнал да вижда отрязани човешки пръсти по земята според негови думи към 60(ръчни и крачни) намерил и краиниците на младежите дето изнасилили момичето накрая видял и трите им трупа закачени на куки на едно дърво.

Полицията разпитвала разледвала и разбрала за изнасилването и още нещо , че в гората освен 3-мата

хубусници и изнасиленото девойче бил и още един човек онзи грозния, който сяка вечер следвал момиче и я надблюдавал. Него също намерили мъртъв обесен в същата гора на същото дърво зад което се криел докато я изнасилвали. И писмо в което казва че той е убил тримата младежи за да им

отмъсти за гаврата с неговата любима която била по хубава и афродита. И че се е самоубил за наказание че не събрал смелост да ги спри онази вечер. Момичето плакало неспирно всеки ден в продължение на седмици и месеци, защото този който се самоубесил онзи грозния всъщност бил момчето в което тя била лудо влюбена макар и грозен и нещастен. Но оттогава нейната хубост изчезнала нейната невинност се изпарила съвършенното някога като сълза момиче го нямало вече останала само грозотата на извършините върху нея зверщини.

Link to comment
Share on other sites

Аз знам една:

Едно момиче се качва при таксиметров шофьор и му казва някакъв адрес. Той, обаче, запрашил извън града. Като стигнали на осамотено място, таксиджията изнасилил момичето, но това не му стигнало, ами на всичкото отгоре изсипал половин литър бензин в ..... й. Мислейки, че е умряла, той се качил на колата и заминал. Момичето, обаче, не било мъртво. Посъвзела се малко и в далечината видяла бензиностанция. Тръгнала пълзейки към бензиностанцията. След около 1 час мъчително пълзене по земята й оставали още около 100 метра от бензиностанцията, но тя така и не стигнала до там - Свършил й бензина :)

Човече ,т`ва ме довърши.. :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Не знам дали е редно ,но ако искате да се напикайте от страх препоръчвам ви този филм The Blair Witch .На някои хора може да не им хареса,но хубавото е ,че филма е записан със любителска камера :ghost И внимание филма изглежда НЕРЕАЛЕН :laughing: А това дали наистина се е случило ???Не знам :ghost

 

А за тези ,които ги мързи да гледат филма ще ви разкажа на бързо случката. :D

Във филма участват 3ма лица(може да са били и 4 забравих )В началото на филма взимат кратки интервюта от местни жители и те им разказват легенди и митове за вещицата "Blair ",която броди във не знам си каква гора.И пичовете влизат в гората със карта ,палатка,екипировка сичко.1-вата нощ се чуват всякакви шумове ,удари камък със камък и т.н.2рия ден и аз не разбрах как но изгубват картата.Почват да се въртят в кръг из гората.2рата нощ отново се чуват същите звукове,но все по-ясно и не знам к'во стана ,но започват да бягат.На сутринта се връщат без един от хорцата.Един от участниците е жена и тя открива пред палакатката (мисля че беше ченето му на един от приятелите й :ghost )увито във вестник.И вече на края на филма откриват някаква зграда изоставена(говоря това всичко във гората се случва)Влизат там страхливците.По стените кървави отпечтъци на ръце от малки деца.Двама от тях се разделят и единия от двамата които са във сградата вижда приятела си умрял прав :ghost Звучи нераелно а?Камерата пада и така свършва.Интересното беше че после не се чуваха стъпки от бягане :ghost

Link to comment
Share on other sites

Не знам дали е редно ,но ако искате да се напикайте от страх препоръчвам ви този филм The Blair Witch .На някои хора може да не им хареса,но хубавото е ,че филма е записан със любителска камера :ghost И внимание филма изглежда НЕРЕАЛЕН :laughing: А това дали наистина се е случило ???Не знам :ghost

 

А за тези ,които ги мързи да гледат филма ще ви разкажа на бързо случката. :D

Във филма участват 3ма лица(може да са били и 4 забравих )В началото на филма взимат кратки интервюта от местни жители и те им разказват легенди и митове за вещицата "Blair ",която броди във не знам си каква гора.И пичовете влизат в гората със карта ,палатка,екипировка сичко.1-вата нощ се чуват всякакви шумове ,удари камък със камък и т.н.2рия ден и аз не разбрах как но изгубват картата.Почват да се въртят в кръг из гората.2рата нощ отново се чуват същите звукове,но все по-ясно и не знам к'во стана ,но започват да бягат.На сутринта се връщат без един от хорцата.Един от участниците е жена и тя открива пред палакатката (мисля че беше ченето му на един от приятелите й :ghost )увито във вестник.И вече на края на филма откриват някаква зграда изоставена(говоря това всичко във гората се случва)Влизат там страхливците.По стените кървави отпечтъци на ръце от малки деца.Двама от тях се разделят и единия от двамата които са във сградата вижда приятела си умрял прав :ghost Звучи нераелно а?Камерата пада и така свършва.Интересното беше че после не се чуваха стъпки от бягане :ghost

И "любителската" камера сама е отлетяла към някой , за да може филма да се издаде? :)

Link to comment
Share on other sites

Така. Аз попаднх съвсем неочаквано на това: http://store1.data.bg/freeze/Satanic%20Bible/

 

Обаче по незнайни за мен причини намам смелост да го прочета. Та мисля, че ще ви помогне да си вкарате разни филми :) Ако се чудита как го намерих. Търсих албум на Juno Reactor ^^

Link to comment
Share on other sites

malko

off/ брей да не повярва чоек че има хора които се кефят на Juno Reactor !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...