Jump to content
BulForum.com

Защо не спите? Темата на нощните птици :-)


Recommended Posts

Аз пък огладнях от цялото това стоене... сега закуска ще трябва да си правя, ако не заспя преди това.

:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Чудя се дали утре да ходя на у-ще ... от 3 дена не съм спал като хората , а съм първа смяна .Тая пача по БЕЛ утре ще изпитва - не съм учил , а на всичкото отгоре имам и 7 часа , което ще рече да дремуцам до 13.20 в тва тъпо даскало ...

Link to comment
Share on other sites

До сега играх PES 2009( ML ) и гледах Total K.O. по Евроспорт...да отбележа Жером Льо Банер е страхотен - за пореден път се убеждавам.

Link to comment
Share on other sites

Чудя се дали утре да ходя на у-ще ... от 3 дена не съм спал като хората , а съм първа смяна .Тая пача по БЕЛ утре ще изпитва - не съм учил , а на всичкото отгоре имам и 7 часа , което ще рече да дремуцам до 13.20 в тва тъпо даскало ...

 

Ей го човека за който идеално пасва лафа "баща ти малко те е шамаросвал когато е трябвало" :)

 

 

 

.... айде лека нощ от мен преди да съм изръсил и по-големи бисери пък и е крайно време...

Link to comment
Share on other sites

Аз се събудих преди около час, как да заспя след това... и работа нямам в момента.

:werewolf:

Link to comment
Share on other sites

При толкова блещене нощем (по разни причини) все не улучвам правилното време да напища нещо тук. :)

 

Тъй де - да увеличим личния състав на нощните птици :)

 

Аз се събудих преди около час, как да заспя след това... и работа нямам в момента.

:werewolf:

 

Интересно защо си легнал прекалено рано и кога всъщност си легнал след като си се събудил преди час... :)

Link to comment
Share on other sites

За първи път от година и половина се разболях... И понеже нищо не ми помага, та ми е по цял ден зле, одеве реших да се лекувам с греяна домашна ракийка. Заспах в 21.30, сънувах екшъни, в които участвах, както и някакъв индивид от ромски произход, който ме гонеше в един влак, понеже трябвало да връща на баща ми пари (една кутия от обувки, цялата пълна с пачки). Пак ми е лошо, ама даже не мога и да спя вече.

Link to comment
Share on other sites

Интересно защо си легнал прекалено рано и кога всъщност си легнал след като си се събудил преди час... :)

Легнах си в 15:00 часа, събудих се в 10:00 часа, хапнах нещо и пак заспах за 3 часа, наистина е интересно.

:D

Link to comment
Share on other sites

За първи път от година и половина се разболях... И понеже нищо не ми помага, та ми е по цял ден зле, одеве реших да се лекувам с греяна домашна ракийка. Заспах в 21.30, сънувах екшъни, в които участвах, както и някакъв индивид от ромски произход, който ме гонеше в един влак, понеже трябвало да връща на баща ми пари (една кутия от обувки, цялата пълна с пачки). Пак ми е лошо, ама даже не мога и да спя вече.

 

Явно не ти достига от "лекарството"... още 1 по-стабилна доза и заспиваш след 30 мин :)

 

Иначе това за кутията от обувки пълна с пачки ми хареса, само не разбрах защо си бягала от въпросния индивид а не си го гонила ти него?

 

 

Легнах си в 15:00 часа, събудих се в 10:00 часа, хапнах нещо и пак заспах за 3 часа, наистина е интересно.

:D

 

Вместо да откараш до 11 и тогава да си легнеш ти си лягаш в 3 следобед... не беше ми хрумвало :)

Link to comment
Share on other sites

Оправям една програма и правя частта която е най-близка до счетоводство... и не знам защо така да ми се доспива от тая материя... как издържат тези хора да работят подобно нещо по цял ден не знам.........

Link to comment
Share on other sites

баххму майката как е възможно да си легна в 2.30 и в 5 часа да се събудя и да няма заспиване , тва е невъзможно..... :(

Link to comment
Share on other sites

Кажи ми нормално ли е да си легна в 06:30 и да съм станал в 9 и нещо и да имам работна среща след малко!?

Link to comment
Share on other sites

баххму майката как е възможно да си легна в 2.30 и в 5 часа да се събудя и да няма заспиване , тва е невъзможно..... :(

 

welcome to the club :)

Link to comment
Share on other sites

7 часа и половина Lineage :ph34r:

 

Тежко е по време на event, брутално размазване и клане се получи, а и много ползотворно. Време е да се спи...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...