Jump to content
BulForum.com

Transformers The Movie (2007)


Recommended Posts

  • Replies 107
  • Created
  • Last Reply
Сега се връщам от кино. Нз какво да кажа... уникален е! :thumbs-up:

 

Шшш... вземете да ме излъжете и аз да го гледам :D.

Link to comment
Share on other sites

Тази вечер гледах филма най-накрая и като изключим,че филма беше пълен с просташки и инфалтилни хумор,някви комедийни персонажи и актиори като Антони Андерсън,Бърни Мак и Джон Туртуро дето участват в 3 сцени на квадрат,грозните Трансформъри,които скачат на ляво надясно като маимуни в зоологическата градина и леката липса на кулминация при финала филма беше хубав!И за кво ще наемат като гласа дето беше избарала на Оптимус въобще не беше като този в анимациите!И сбъркания Soundwave,който в филма беше някъв яко насмъркан рандом Десептикон на име Френзи!Поне казаха,че го опряват в продължението и ще си го има свястно направен!

Link to comment
Share on other sites

Тази вечер гледах филма най-накрая и като изключим,че филма беше пълен с просташки и инфалтилни хумор,някви комедийни персонажи и актиори като Антони Андерсън,Бърни Мак и Джон Туртуро дето участват в 3 сцени на квадрат,грозните Трансформъри,които скачат на ляво надясно като маимуни в зоологическата градина и леката липса на кулминация при финала филма беше хубав!И за кво ще наемат като гласа дето беше избарала на Оптимус въобще не беше като този в анимациите!И сбъркания Soundwave,който в филма беше някъв яко насмъркан рандом Десептикон на име Френзи!Поне казаха,че го опряват в продължението и ще си го има свястно направен!

Ако си го гледал вкъщи, на малкия екран, на измисления ти копютър и двд, и ако за теб Антъни Андерсън е слаб актьор, ти не си кинокритика, който толкова много уважавам. Това е филм, който е 7 пъти по - завладяващ от Стар Уорс, 11 пъти по - оригинален от 300... Филма ме държа 2 часа в напрежение и ми даде точно това, за което отидох! ЗРЕЛИЩЕ! И още нещо! Филма е доста по - задълбочен от "детското", щот там даже и не скачат. Така че, моля те, заври си мнението отзад и спри да коментираш от лична гледна точка, а погледни глобално над нещата. Ограничен, от обществото, ламер.

Link to comment
Share on other sites

Филмът е Най-добрия излизал тази година. И откъм история и откъм ефекти. И най-важното - ГЛЕДАЙТЕ ГО НА КИНО И СЛЕД ТОВА У ВАС... Филмът си заслужава парите...

Link to comment
Share on other sites

за филмовите разбирачи ще кажа едно - какво по дяволите му е оригиналното ?

1.Съгласен съм че Антъни Андерсон е много добър актъор ,но какво прави в този филм, все едно Силвестър Сталоун да играе в Пепеляшка ,

2. има адски много откраднати идеи от Денят На Независимостта - който го е гледал филма знае за кво става въпрос

3. Поне 20 минути се отдели за тъпото даскало на ония , аз екшън ли гледам или One Tree Hill

4.И само аз ли имам чувството че гледах няква смесица от Армагедон, Денят на Независимостта и Power Rangers- детското дето го даваха по бтв

 

не ангажирам никой с моето мнение , повярвайте ми филма ми хареса ,но аре да не преувеличаваме

Link to comment
Share on other sites

за филмовите разбирачи ще кажа едно - какво по дяволите му е оригиналното ?

1.Съгласен съм че Антъни Андерсон е много добър актъор ,но какво прави в този филм, все едно Силвестър Сталоун да играе в Пепеляшка ,

2. има адски много откраднати идеи от Денят На Независимостта - който го е гледал филма знае за кво става въпрос

3. Поне 20 минути се отдели за тъпото даскало на ония , аз екшън ли гледам или One Tree Hill

4.И само аз ли имам чувството че гледах няква смесица от Армагедон, Денят на Независимостта и Power Rangers- детското дето го даваха по бтв

 

не ангажирам никой с моето мнение , повярвайте ми филма ми хареса ,но аре да не преувеличаваме

подкрепям мнението ти въпреки всичко ефектите бяха 10/10 и може би това направи филма толкова добър но не чак най-добрия за годината както се писа по горе тепърва почват да излизат хубавите :)

Link to comment
Share on other sites

Офф като се навъдите едни филмови критициииии-сигурно в Деня на независимостта беше пълно с роботи,които се преобразяват в коли,самолети,хеликоптери и...касетофони :D .Какво общо има с Армагедон освен апокалипсиса на земята?Ми че то това го има в много филми :) .Сега малко за самия филм-НЕВЕРОЯТЕН,ЗАШЕМЕТЯВАЩ И НЕЗНАМ ОЩЕ КАКЪВ-чудех се на къде да гледам по екрана в киното!Толкова специални ефекти не съм виждал в нито един филм до сега-той самия филм имам чувството ,че е един голям специален ефект!Просто главозамайващ филм-определено трябва да грабе оскара тази година за най-добри специални ефекти :) -Умирай трудно 4 ряпа да яде сравнение с Трансформърс :punk :punk :punk :punk

 

 

 

Psihar-що не си гледаш работата :lol: .И я ми обясни О ти велики филмов критико на лично защо Умирай трудно 4 е по-добър от Трансформърс ?

Link to comment
Share on other sites

а ве психар ли си къв си , я не ми се прави на много оборотен ве , гледал съм филми когато си бил още в мислите на майка си , ей такива дървени специалисти като тебе най-много мраза , а ти asd кой ти сравнява Transformers с Денят на Независимостта само заради роботите , ти гледал ли си филма та да знаеш? , ще ти изнеса малка лекция умнико по какво ги сравнявам

зона 51 - сектор 7 -откраднали са идеята за секретната база

катастрофиралата летяща чиния - замръзналия Мегатрон ,все ги хванали през 19 и еди коя си ама за благото на Америка така и така не ги унищожили

корабите на Луната - филмчето от Марс

за апокалипсиса,добрият край и другите неща няма да ти говоря щото ги има в много други филми

 

и ако не друго актъорският състав в Денят на Независимостаа бе страшно добър

 

тука -Бърни Мак,Антъни Андерсън - За кво говорим а къде отиваме,тия актъори не са за тези филми

Link to comment
Share on other sites

за филмовите разбирачи ще кажа едно - какво по дяволите му е оригиналното ?

1.Съгласен съм че Антъни Андерсон е много добър актъор ,но какво прави в този филм, все едно Силвестър Сталоун да играе в Пепеляшка ,

2. има адски много откраднати идеи от Денят На Независимостта - който го е гледал филма знае за кво става въпрос

3. Поне 20 минути се отдели за тъпото даскало на ония , аз екшън ли гледам или One Tree Hill

4.И само аз ли имам чувството че гледах няква смесица от Армагедон, Денят на Независимостта и Power Rangers- детското дето го даваха по бтв

 

не ангажирам никой с моето мнение , повярвайте ми филма ми хареса ,но аре да не преувеличаваме

 

1. Че ако му платят достатъчно за какво пък да не играе в пепеляшка ?!?!? А за Антъни Андерсон на мене ми хареса как си изигра ролята.

2. Във всеки нов филм има нещо крадено от по - старите филми. Просто идеите се изчерпиха.

3. Мога да ти кажа че в даскалото имаше не поече от 3-5 мин. и има много яки моменти и лафове. И въпреки всичко си има достатъчно екшън и ефекти.

4. Armageddon (1998) , Independence Day (1996) , Power Rangers (1993) е крайно време да се появи нещо подобно. По добре смесица отколкото 2 част на Armageddon или Independence Day не мислиш ли ?!?!?!

Link to comment
Share on other sites

1. Че ако му платят достатъчно за какво пък да не играе в пепеляшка ?!?!? А за Антъни Андерсон на мене ми хареса как си изигра ролята.

2. Във всеки нов филм има нещо крадено от по - старите филми. Просто идеите се изчерпиха.

3. Мога да ти кажа че в даскалото имаше не поече от 3-5 мин. и има много яки моменти и лафове. И въпреки всичко си има достатъчно екшън и ефекти.

4. Armageddon (1998) , Independence Day (1996) , Power Rangers (1993) е крайно време да се появи нещо подобно. По добре смесица отколкото 2 част на Armageddon или Independence Day не мислиш ли ?!?!?!

 

1.то хубаво ще си я изиграе , но няма да му отива на ролята ,пък и актъора си има имидж от който едва ли ще се отрече , кое ти е харесало за ролята му - обикновено хакерите са много интерестни и загадъчни персонажи в киното - Антъни въобще не се справи с ролята на''най-добрият'' хакер ,въпреки че е невероятен актъор

2. В Die Hard 4 не видях нещо крадено а ти ? особено накрая когато Маклейн се застреля и уби ония -тва беше супер оригинално и на място

3.не ти говоря само за даскалото а и за дето се събираха и ония се катереше на дървото аре засечи да видим -със сигурност не са 5 минути

4.тука не те разбрах за кво му е на Армагедон да има 2 ка ? Просто исках да кажа че филма не е от най-оригиналните както някои хора твърдят

Link to comment
Share on other sites

Все едно Арнолд не е играл в такива филми, примерно Джуниър. А пък тва със застрелването не е изобщо ново, в още един филм съм го гледал, но не се сещам името, в момента се сещам от Х-мен, Върколака как се проби с шиповете, за да се освободи. И кво спорите за даскалото не мога да разбера? Дали са 5 или 10 минути, какво значение има, смяхме ли се - смяхме се, какво повече искате?

Link to comment
Share on other sites

Филма беше пълна боза.Не разбирам как на някой над 12 години би му харесал? Просто банална история,а изпълнението много посредствено.

 

Филма е далеееч от най-добрият излизал тази година.Не че има нещо кой знае какво излезнало тази година де...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...