Jump to content
BulForum.com

Transformers The Movie (2007)


Recommended Posts

' date='Jul 24 2007, 02:15' post='1495049963']

Филма беше пълна боза.Не разбирам как на някой над 12 години би му харесал? Просто банална история,а изпълнението много посредствено.

 

Филма е далеееч от най-добрият излизал тази година.Не че има нещо кой знае какво излезнало тази година де...

Нее тая година всички филми са пълна боза-като почнеш от 300 през Die Hard 4.0 ,Transformers ,(предполагам и Потърчо ще е добър не съм го гледал още) тааа прав си най-скапаните филми са излезни тая година :laughing: .

 

Айде повече няма да я чета тая тема както каза караман-загрозихме хубавия филм :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107
  • Created
  • Last Reply
както каза караман-загрозихме хубавия филм :)

Луд ли си, плюйте се, кръв да има.А хлябът е от мен :)

Link to comment
Share on other sites

Доста готин филм с невиждани ефекти и приятен хумор. ;) Доволен съм.

Link to comment
Share on other sites

Идеите са "крадени" от Трансформърс анимационния сериал и филма от 86-та всички дето храчите и сте били родени приблизително 3-4 години след това - си затваряйте човките. Филма беше супер.

Link to comment
Share on other sites

2. В Die Hard 4 не видях нещо крадено а ти ? особено накрая когато Маклейн се застреля и уби ония -тва беше супер оригинално и на място

 

4.тука не те разбрах за кво му е на Армагедон да има 2 ка ? Просто исках да кажа че филма не е от най-оригиналните както някои хора твърдят

 

просто си изказвам скромното мнение. Според теб Армагедон не е от най-оригиналните филми, но Умирай Трудно 4 със сцената където уилис стреля през себе си е оригинален ?! Ох накъде отиде света. Това е взето от поне 20 филма, само че там са го правили с други оръжия. Мога само да ти дам пример, като Шотландски Боец, само това се сещам в момента, но до края на деня може и другите да се сетя. А колкото по темата, филмчето си е много добро. Кой днешен филм не е копирал нещо от предишем филм ?! Всички идеи за използвани и заиграни по няколко пъти !!! Айде със здраве

Link to comment
Share on other sites

Ефектите са на максимум! Хумора - също...! Сюжетната линия обаче е на ниво детски филм...но не съм и очаквал нещо друго де....тоя Оптимус можеше да не е толкоз шарен и да нямаше толкова клиширани изрази ама.... ама ... бива бе за кино е перфектно!!!!!! :punk

Link to comment
Share on other sites

В началото бях скептичен към филма. Мислех си поредния филм от типа ролербол или гоуст райдър и тн , обаче останах приятно изненадан. Определено тва е филма на годината до сега. Само съжалявам, че не го гледах на кино. Единствено детската линия, по едно време се сетих за волтрон, ама няма значение

Link to comment
Share on other sites

Единственото хубаво в тоя филм бяха ефектите,незнам какво толкова го хвалите и харесвате,особено като се сетя за тъпия хумор в филма,който би се харесал само на малките деца,според мен не е нищо особено...

Link to comment
Share on other sites

Баси, след като е излезнал DVDRiP, защо го няма в БГ тракерите :confused

Link to comment
Share on other sites

Нищо специално. Хуморът хич не е на място. Писукането на Бамбълбий, докато го хващат с тези тооолкова здрави и невъзможни за скъсване куки, е направо плачевно тъпо. А ефектите - купчина боричкащи се железа - уааау, наистина, размазан съм на пода. А идеята за това някакво тийнче да спаси света - няма да коментирам, пръска се по шевовете от оригиналност.

Link to comment
Share on other sites

а бе хора все пак в този филм става въпрос за това как една купчина роботи се бият на земята недейте да сте чак толкова критично настроени...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
за какво трябваше малкият да занесе кубчето на небостъргача, че не разбрах?

 

Аз не разбрах,за кво трябваше да се разкарват като гламави като може да набучат Кубът на първия срешнат десептикон и той да пукяса като гръмнал тостер!

Link to comment
Share on other sites

ами това дето не сме разбрали май е нещо друго, че ако искаш да гледаш филм със смисъл, това не е точно филмът - това е детски филм със зрелища, забавен, но без смисъл :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Аз не разбрах,за кво трябваше да се разкарват като гламави като може да набучат Кубът на първия срешнат десептикон и той да пукяса като гръмнал тостер!

 

Щото по принцип тия автоботите искаха да го използват за да възтановят техния свят...

Link to comment
Share on other sites

Гледайте Transformers, The Movie от 80 и някоя си година и ще ви стане ясно :)

 

Тоя филм също е много зле!Особено саундтрака му,който присъства във всяка битка във филма и се състои от най-гейските диско хитове от 80-те!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...