Jump to content
BulForum.com

Transformers The Movie (2007)


Recommended Posts

  • Replies 107
  • Created
  • Last Reply
Като е излезнал тогава - защо не си го споделил с нас?

За 90 набор трябва специално пояснение...

А набор 87 трябваше да върне 1 страница назад,за да види че съм дал линк за същия трейлър, преди да почне да OMG-ясва и да флуди с простотии.

Link to comment
Share on other sites

А набор 87 трябваше да върне 1 страница назад,за да види че съм дал линк за същия трейлър, преди да почне да OMG-ясва и да флуди с простотии.

Омг омг!!! Ти си абсолютно прав! ОМГ! Ще можеш ли някога да ми простиш, о велики боже на всички създания( И по набора ти най - вече на всички непсионери!)! МОЛЯ... Извинявай!

Link to comment
Share on other sites

Вие само си представете колко време има до юли месец.Сега сме още няма и средата на март :angry1 :blink: :tongue Между другото точно на рожденния ми ден това ще е много добър подарък :laughing: Айде ако има нови трейлъри давайте

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...

Имам някъкво чувство, че хората - фенове на Трансформерите, ще останат разочаровани от филма...не знам защо така си мисля, може би щото очакванията им са мн големи и....де да знам може и да се разочароват...а другите, които не са запознати с историята ще се накефят много.....мое мнение...

....официално кога илиза в България филма?!

Link to comment
Share on other sites

Нова дата на премиерата хора - 27.07.07 :excl: :excl: :excl:

Освен това не е зле да проверите сайта им който наскоро е бил изцяло обновен и публикува най-новият си трейлър,който просто ме остави без думи :punk :punk :punk

И така с тази нова премиерна дата остават още цели 34 дни :cry

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

МНОГО МНОГО ДОБРА ИЗНЕНАДА ХОРА ВЕЧЕ ИЗЛЕЗНА :) :D :punk :punk :punk :woot :woot :D :) :woot :punk

 

Оказа се,че отново са променили датата,а именно 02.07.07 :excl: :excl: :excl:

Сега само да го пуснат по БГ кината и ще се разглобя :punk :woot :excl:

Link to comment
Share on other sites

Гледам, че в София вече го дават. Дано и при нас да се появи скоро! :)

Link to comment
Share on other sites

Новите седмични програми са от петък,най-вероятно този петък ще е премиерата .А ето линк към торент на Филма пише че е двд -рип и скрейновето бяха добри. --линка го махнах по долу съм написал защо :)

Link to comment
Share on other sites

За последно вече свалям от чужд тракер,някви рижи педеруги се правят на интерсени и са забили филма "Стрелеца" и някъв тъп медия плейър с вирус ,и са сложили инфо,скрйншотове и симпъл на Трансформърс ....ако сваляте файла по добре спрете няма смисъл...

Link to comment
Share on other sites

За последно вече свалям от чужд тракер,някви рижи педеруги се правят на интерсени и са забили филма "Стрелеца" и някъв тъп медия плейър с вирус ,и са сложили инфо,скрйншотове и симпъл на Трансформърс ....ако сваляте файла по добре спрете няма смисъл...

Ти пък как можа да постнеш някъв линк към филм преди още да си го изтеглил???? :ph34r: :angry: Ся ще се чуда как да го махна шибания вирус. :|

Link to comment
Share on other sites

Някой да е свалял релийза от замунда? :huh:

От скрийновете качеството е задоволително... така ли е и в действителност?

Link to comment
Share on other sites

Някой да е свалял релийза от замунда? :huh:

От скрийновете качеството е задоволително... така ли е и в действителност?

 

Задоволително е.Става за гледане.Аз ще го гледам на PC-то само да излезнат субтитрите.Писна ми да го чакам да го гледам на кино :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Гледох го в София и направо се разцепих от кеф. Филм с повече ефекти не мога да се сетя дали съм гледал. Нямам търпение да го гледам и тук...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...