Jump to content
BulForum.com

АКО ТЪРСИТЕ - програмка (или serial/crack)


Recommended Posts

трябва ми програма с която да мога да си променя FPS-to на субтитрите защото примерно ако филма ми е 30 фпс а субтитрите 25 и става мн гадно разминават се и колкото повече тече филма толкоз повече се разминават

 

ако някой знае някаква такава програма нека да каже поне коя е или да е качи ;)

благодаря предварително

 

Ами на мен много ми допадаше програмката SubMax, но сега гледам че авторите и са я спряли за сметка на няква друга, според тях по-добра... Виж тук.

 

Също така, виж дали ти харесва и тази : Subtitle Studio

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Моля ако някой намери crack или key за Wash N' Go 2.3.1.1 да даде URL от къде или направо да го напише тук, защото търсих но нищо не намерих. Благодаря

 

и да поясня че тази програма е различна от WashAndGo

Link to comment
Share on other sites

Има ли някъде из нета качена Българската енциклопедия на футбола, която пуснаха на пазара преди около година? Търся я от много време. Дайте линк.

Link to comment
Share on other sites

Tърся 3ds max 5 с всички plug-ins към нея. В wareza имаше 6-цата и 7-цата, но на мен ми трябва специално 5-цата. На дявам се че някой ще се навие да я качи.

Благодаря предварително.

 

ПС: Ако някои се навие да я качва нека да прати message, за да знам кога да я очаквам.

Link to comment
Share on other sites

Има ли някаква програма с която да махна гласа от някоя песен и да останат само инструментите?

Някой може ли да ми даде code за Melody Assistant 7.0.4

Благодаря! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

искам да ви попитам някой дали знае за програмка с името Supero Doctor 3 търсих в Гугъл ама нещо неможах да намеря та ако някой знае нещо ще съм му благодарен?

Link to comment
Share on other sites

Търся програма която да сваля сайтове. помня че имаше такава тема, но нещо не мога да я намеря. Трябва ми да сваля статийте от един сайт и след това да си ги запиша на цд. ако има такова чудо дайте линк или ми кажете името на програмата :)

Link to comment
Share on other sites

Търся програма която да сваля сайтове. помня че имаше такава тема, но нещо не мога да я намеря. Трябва ми да сваля статийте от един сайт и след това да си ги запиша на цд. ако има такова чудо дайте линк или ми кажете името на програмата :)

 

Offline Explorer Enterprise е моя фаворит за такива цели

Link to comment
Share on other sites

Търся програма която да сваля сайтове. помня че имаше такава тема, но нещо не мога да я намеря. Трябва ми да сваля статийте от един сайт и след това да си ги запиша на цд. ако има такова чудо дайте линк или ми кажете името на програмата :)

Ползвал съм WebZip,добра е !

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...