Jump to content
BulForum.com

АКО ТЪРСИТЕ - програмка (или serial/crack)


Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Здравейте хора! Трябва ми онази енциклопедия за история на българия, която беше като програма. На същото издание имаше и фурболна енциклопедия.

10х

 

 

ЕДИТ:Намеих нещо тук, но незнам дали е това. Някой да каже.

Link to comment
Share on other sites

Здравейте хора! Трябва ми онази енциклопедия за история на българия, която беше като програма. На същото издание имаше и фурболна енциклопедия.

10х

 

тук, в тази тема, на 37 страница, виж пост-а на Bakara преди моя

http://www.warez.ru/invision/index.php?sho...ndpost&p=203106

Link to comment
Share on other sites

Неможах да намеря crack за PC-Cillin Internet Security 2005 v 12.44 - последната! Има купища сериали за нея, ама няма Patch за Web Update на програмата! Това е файл pcclient.exe (чрез него се update-ва PC-Cillin) ! Не можах никъде да намеря за версия 12.44, пробвах със по-стара 12.00 но не стана ! Сега немога да си актуализирам вирус дефинициите на PC-Cillina!

Моля помогнете ?

10х

Link to comment
Share on other sites

Real Player , но работещ , щото има тука gold версията а тя нещо не тръгва.

Т.е. инсталирам,сичко ок, и цъквам на иконката на real player и нищо не става... :huh:

Link to comment
Share on other sites

Неможах да намеря crack за PC-Cillin Internet Security 2005 v 12.44 - последната! Има купища сериали за нея, ама няма Patch за Web Update на програмата! Това е файл pcclient.exe (чрез него се update-ва PC-Cillin) ! Не можах никъде да намеря за версия 12.44, пробвах със по-стара 12.00 но не стана ! Сега немога да си актуализирам вирус дефинициите на PC-Cillina!

Моля помогнете ?

10х

Probvai da potarsish TUK Kakvoto i krakche da sam tarsil, vinagi sam namiral...

Link to comment
Share on other sites

За съжеление както навсякъде има сериен номер за PC-Cillin Internet Security 2005 v12.44 Но няма крак за update за програмата? Какъв смисъл като няма да мога да упдейтвам!

Благодаря за помощта все пак! Ако някои се е снабдил с кракнат PCClient.exe Моля кажете!!!!

10х

Link to comment
Share on other sites

RQ Работеща версия на Norton Internet Security 2005,по възможност profesional , че версията в warez-a е с неработещ 10 архив.

Link to comment
Share on other sites

Zdr.

Imam nujda ot Activation code za NAV pro 2004. :(

 

10x predvaritelno. :punk

http://www.warez.ru/invision/index.php?sho...&hl=norton+2004

Виждам, че си нов, затова няма да те порицавам, но за в бъдеще ползвай функцията 'Search' (в превод "Търсене"), която е особено полезна за "Намиране" ...

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да качи на уареза това:

DVD Workshop v2.0 *CDVERSION* © Ulead RARISO 51x15 MB

Благодаря предварително. Дриймър на теб се надявам (жив и здрав:)

Link to comment
Share on other sites

Real Player , но работещ , щото има тука gold версията а тя нещо не тръгва.

Т.е. инсталирам,сичко ок, и цъквам на иконката на real player и нищо не става...  :huh:

napishi v google "real alternative" shte ti dade nyakolko saita za kodetsi.Ottam mojesh da svalish ili real player ili quicktime alternative(media player classic)freeware+raboti po dobre/zabiva nikoga. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...