Jump to content
BulForum.com

АКО ТЪРСИТЕ - програмка (или serial/crack)


Recommended Posts

искаш да импортираш address book или emails ?

ако е първото - зависи от къде, огледай се дали има export поне в CSV файл

 

Kade dali ima export?

Da za adressbook mu trqq

10x

 

EDIT: Stava vapros za programa, koqto ot stranica v neta dami sabira emailite i po vazmojnost da gi kopira v outlook. Vtoroto ve4e ne e zadaljitelno!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply
2. Dirq software koito da mi pokaje kolko vata mi polzva kompa v daden moment... :ghost

3. Nqkoi da znae programka koqto da kontrolira CPU, GPU i vsi4ki drugi kompiutarni fan-4eta ? :confused

 

2. Няма такъв софтуер(без допълнителен хардуер) които да ти показва това

3. Speed Fan стига дъното ти да е в списъка от подържаните

Link to comment
Share on other sites

Ако ми е свършил evolution period-a за FlashFXP какво да права?!

 

Zna4i mislq 4e se slagashe cracka(ne e precakan) i sled tova otivash da vavejdash cd-key-a na naj-dolnoto ne si spomnqm kvo beshe. Cd-key-a e cqloto(imeto,emaila,cifrite)

Ej tva e cql cd-key. Probvaj go! Moje da e za tvoqta versiq.

Jamie Brown

N/A

card@ircnetkl.org

00000001[enter]

01-01-2002

6=N0Nf56x3q1bTiQsRjIgOvWeSqt0WGYOBmSRtEg+U=

7Cdz95ZQQUYq29wNKi9xeoryq74HH2lS=pX1FPL3isY

gCAtcwKdExgnOOJBoNlRnQgnW1MdgKaXrqPT1f85g5

 

Ima vazmojnost parvo da se pisheshe serial i togava crack-a ili parvo cracka posle serial. Probvaj gi i dvete.

Link to comment
Share on other sites

Трябва ми някакъв софтуер за интерактивно обучение на деца по английски. Става дума за съвсем малки, около 1-3 клас. Нещо с игри и занимателни задачки. А може и не само по английски. Въобще всичко, което става за деца ми върши работа.

Link to comment
Share on other sites

Трябва ми някакъв софтуер за интерактивно обучение на деца по английски. Става дума за съвсем малки, около 1-3 клас. Нещо с игри и занимателни задачки. А може и не само по английски. Въобще всичко, което става за деца ми върши работа.

 

Погледни ето това

Link to comment
Share on other sites

Трябва ми някакъв софтуер за интерактивно обучение на деца по английски. Става дума за съвсем малки, около 1-3 клас. Нещо с игри и занимателни задачки. А може и не само по английски. Въобще всичко, което става за деца ми върши работа.

 

Na download.bg imashe dosta takiva po matematika, angl i dr.

Sashto taka ZAG beshe strahotno. To e igra, oba4e za u4ena na engl. Igrata e v badeshteto i e na 3niva(3-to e naj-trudno).

Ima i drugi.

Link to comment
Share on other sites

nqkoi moje li da mi kaje lekarstvo  za web transe2  ;)

 

V kav smisal. Programata si e nared. E, ako govorim za tazi , koqto prevejda, zastoto neznam druga.

Link to comment
Share on other sites

Da znam tova. Sq shte potarsq is shte si editna posta, ako namerq.

 

EDIT:SORRY!!!

Link to comment
Share on other sites

Zna4i hora imam nqkolko vaprosa.

1) ima li programa za avtomati4en ftp upload. Bqh sreshtal skoro takava tema ,ama reshih tuk da pitam. Ta mislulta mi e, ako moje da sasdam edna papka za sajt v hit naprimer i, ako promenq i bukvi4ka v neshto ot papkata i promenenoto neshto avtomati4no da se ka4va na sajta.

2) programa za uprajneniq po matematika,anglijski,nemski za 6kals.

3)Programa za uroci po Pascal(po vazmojnost, ako moje da izpitva) Primerno u4a edin urok i sled nego uprajneniq.

4)Mojete li da mi kajete na kva programa eventualno se pravqt pa4ove.

10x to ALL!!!

Link to comment
Share on other sites

4)Mojete li da mi kajete na kva programa eventualno se pravqt pa4ove.

 

Кефиш ме пич :lol: няма такава програма няма и да ИМА! Първо трябва да имаш достъп до сорскода на програмата/играта за тая цел също ти трябва нещо МНОГО ВАЖНО да си ПРОГРАМИСТ :lol: (Трудно а?)

Link to comment
Share on other sites

Кефиш ме пич  :lol: няма такава програма няма и да ИМА! Първо трябва да имаш достъп до сорскода на програмата/играта за тая цел също ти трябва нещо МНОГО ВАЖНО да си ПРОГРАМИСТ  :lol: (Трудно а?)

 

A, da. Teparva se u4a. No, ako go imam kvo praq. I da pitam drugo. Na kuv ezik i programa se pravqt igrite(pone pove4eto)

Link to comment
Share on other sites

"infolt12"--Tova e programa za pravene na katalozi na diskove no nqmam krack i sled 30 dena 6te mi iz4ezne ako ne q registriram ili ne namerq krack. Ako ima na4in da se nameri SN za neq molq da mi otgovorite.....

 

 

Blagodarq predvaritelno.....

Link to comment
Share on other sites

"infolt12"--Tova e programa za pravene na katalozi na diskove no nqmam krack i sled 30 dena........

"InfoLayout" e програма за съставяне на каталози почти от всичко: directory на харда CD(DVD) дискове бази данни ,адреси....,като текущата версия е 1.2.Програмата може да бъде свалена от тук-->

http://www.trietech.com/

[infoLayout 1.2 trial version (zip, 0.98Mb)],а SN е 25$. :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...