Jump to content
BulForum.com

АКО ТЪРСИТЕ - програмка (или serial/crack)


Recommended Posts

Zdr. Triabva mi programa .......

 

 

 

 

ако искаш тази работа мойе да я свърши winxp manager или customizer xp

и двете имат тази функция

 

 

Kak to4no da gi namera tezi funcii i da gi pusna da deistvat ?

NAPI6I MI PATIA DO TAM 10x

===================

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

ами този рикуест го има в темата за новата енциклопедия на издателство Труд, ама аз да си я поръчам някой, ако я има да я качи, по официалния ред :lol:

мерси предварително.

Link to comment
Share on other sites

mersi za cracka, ama ako moje6 da mi ka4i6 v warez.ru i programata, 6te sym ti mnogo blagodaren...:)

 

Ako iskate da q ka4a. Teglq ot data.bg s 41,*. Kazvajte

EDIT:Fruity.Loops.Studio.Producer.Edition v 5.0 cracka ot papkata na venci bg 4e ne mojah ne6to da go downloadna.

Link to comment
Share on other sites

hora mnogo 6te mi pomognete ako mi kajete

Order number

Activation key

na Spyware Stormer ili na ErrorGuard ili na koqto e po hubava

 

@Spyware Stormer:

1>8DO1-2FO4-OD75-81A1

2>Name: N3BLBG1W s/n: E342-2342-6AC0-DB94

3>Order No: BJJ0G010 / Key: 8D01-2F04-0D75-81A1

Ako ima6 problemi, shte ti namerq drugi. Tova sa vsi4ki, zashtoto ne si oto4nil versiqta, koqto tarsish. Ama tova sa tri razli4ni, a NE edin!!!

@ErrorGuard

1>Name: TEAM CPHV s/n: BYCM-RZSC-RKBZ-ESDB

 

Sled malko drugite 4e sajta kojto polzvam e pretovaren v momenta

 

1>

2>TOVA SA NOMER s/n

3>

Link to comment
Share on other sites

Ako iskate da q ka4a. Teglq ot data.bg s 41,*. Kazvajte

EDIT:Fruity.Loops.Studio.Producer.Edition v 5.0  cracka ot papkata na venci bg 4e ne mojah ne6to da go downloadna.

golqmhaker, pls ako ne stavam nahalen da sloji6 i versiq 5.0.1 6te sym ti mnogo priznatelen

Link to comment
Share on other sites

Някой да има представа откъде мога да си изтегля "детектор на лъжата" за комп., такъв, дето само по гласа ти засича. Демек, говориш на микрофина и онова ти казва лъжеш ли или не. Ако някой има идея откъде мога да си изтегля тая работа да каже. Аз нямам представа дали има написана изобщо такава програма, ама нали в интернет всичко има! :devil

Link to comment
Share on other sites

Tarsia registacionen kode za Advanced Registry Doctor profesional version

Version 4.1 ( Build 5563 )

 

i user name i validen code za CleanMyPC - Registry Cleanerv

10x predvaritelno

Link to comment
Share on other sites

golqmhaker, pls ako ne stavam nahalen da sloji6 i versiq 5.0.1 6te sym ti mnogo priznatelen

 

Няма проблеми, ще я кача. Винаги съм готов да помагам.

Link to comment
Share on other sites

Преди около една година Dreamer беше така добър да качи на сървъра SPSS 12.0. Вярно е, че само около 10 души оцениха жеста подобаващо.... А сега, когато от 2 месеца има SPSS 13.0 няма ли някой да направи тази добрина и да ъплоудне ISO'то. Гледам го, че се е появило в р2р мрежите вече, ама при моята скорост .... :(

Link to comment
Share on other sites

Преди около една година Dreamer беше така добър да качи на сървъра SPSS 12.0. Вярно е, че само около 10 души оцениха жеста подобаващо.... А сега, когато от 2 месеца има SPSS 13.0 няма ли някой да направи тази добрина и да ъплоудне ISO'то. Гледам го, че се е появило в р2р мрежите вече, ама при моята скорост .... :(

 

Ако върши работа весия 12 да я качвам, ако не ми дай линк за 13.

Link to comment
Share on other sites

Ако върши работа весия 12 да я качвам, ако не ми дай линк за 13.

 

Версия 12 я имам, трябва ми ISO на v.13.0 с читава активация за всички модули. Нямам линк за директен DL, но съм виждал, че в мулето се въртят някакви (не ги знам колко са читави...)

Link to comment
Share on other sites

Дайте имена на някви програми за възcтановяване на изтрити файлове.

 

Get data back.

Link to comment
Share on other sites

Честита Нова Година на всички! :)

Търся activation code или друг начин за активиране на ABBYY Lingvo 9.0 Multilingual dictionary, качен тук на wareza. Проблема е, че инсталирам програмата със серийния й номер и т.н., както си трябва. След като я стартирам обаче тя иска активация "via Internet", "via e-mail" или "enter activation code". Никъде в ISO-то не успях да намеря начин на активация или код. Другия вариант, при който програмата работи е "Activate later", но само 15 или 20 дена, след което вече отказва да стартира без активация.

Ако някой има идея, нека казва, предварително му благодаря :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...