Jump to content
BulForum.com

АКО ТЪРСИТЕ - програмка (или serial/crack)


Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply
Izteglih si OFFICE 2003 na Bulgarski i e Mnogo gotin. Instalira se s CD key koito go ima6e v saita zaedno s nego, no sled instalaciqta iska Originalen CD Key. Moje li da se napravi ne6to po vuprosa??   :confused

 

Инсталираи първо Eng версията и върху нея BG

 

Това : Corel Ventura 10 ако някои знае каде го има да се обажда

Link to comment
Share on other sites

Намерих този Password: d48tgv2d за Panda Titanium 2005. Хайде някой, който има желание да го пробва и да сподели резултата :)

Link to comment
Share on other sites

Намерих този Password: d48tgv2d за Panda Titanium 2005. Хайде някой, който има желание да го пробва и да сподели резултата :)

 

ами този пасс раобти за Панда Инатернет Сeкюрити 2004 и едва ли ще работи за Титаниум 2005

 

а относно тази програма (Титаниум 2005) можете да си я изтеглите от ТУК идентифицираите се с Username: CCBJJJ3HHR Password: 3mo7kksc версията е RETAIL

 

After installing software don't use any usnername/password or else updates won't work. Updates work without it.

 

Enjoy !!!

Link to comment
Share on other sites

а относно тази програма (Титаниум 2005) можете да си я изтеглите от ТУК идентифицираите се с Username: CCBJJJ3HHR Password: 3mo7kksc версията е RETAIL

 

After installing software don't use any usnername/password or else updates won't work. Updates work without it.

 

Какво следва от това че е retail?

Link to comment
Share on other sites

Какво следва от това че е retail?

 

ами това значи че е продадена и няма да е trial за 30 дни ами ще можеш да си я използваш колкото си изкаш с една дума регистрирана :)

Link to comment
Share on other sites

Темата ми се видя донякъде подходяща, та да питам и аз.Имам проблем с Easy CD-DA Extractor.Значи на моя комп няма проблеми, обаче вчера я сложих на един приятел на машината.Инсталира се нормално, като тръгна да свалям от диск процеса минава нормално, но като пусна mp3-та се чува само пукане в левия канал, а десния го няма никакъв.Иначе ми дава колко е дълга песента, таймерът си върви, но само пукане :cry Реших, че може да е от версията.Пробвах с по-нова, но пак е същата хава.Дъното е Gigabyte 7N400L.Дайте идея кво да правя :confused

Link to comment
Share on other sites

Blagodarq.

EDIT: Stava li da dade6 nqkoi cd-key, 4e ne6to ne moga da go razbera

 

няма да стане защото при жсяка инсталация е различно ;)

 

виж как стават раобтите :

 

отваряш програмата и натискаш About program... най отдолу има едно register

натискаш го и се отваря едно прозорче и отгоре има един код така копираш кода във генератора и натискаш generate или там както беше ,после получения код си го слга6 в празното поле на прозорчето като отдолу пишеш име и фирма след това ОК :)

 

 

и сега ако не успееш незнам как трябва да ти се обясни :)

Link to comment
Share on other sites

Tursq programa telefonen ukazatel ne6to po-funkcionalno ot vgradeniq ukazatel na windowsa.Mersi predvaritelno :punk

Link to comment
Share on other sites

Дано тук да е най-подходящото място:

Трябва ми програма, която по зададени данни може да изчисли параметрите на редуктор! Ако някой се занимава с такива работи ще се радвам да сподели, защото имам курсова задача да изчисля и начертая редуктор, но не ми излизат сметките! Никога не съм ползвал Аутокад програмата, ако някой разбира от нея да ми каже може ли това да стане на нея и коя версия е най-хубава!?

 

Много спешно ми трябва, защото може да не ми дадат завека :excl: :excl: :excl:

Link to comment
Share on other sites

Дано тук да е най-подходящото място:

Трябва ми програма, която по зададени данни може да изчисли параметрите на редуктор! Ако някой се занимава с такива работи ще се радвам да сподели, защото имам курсова задача да изчисля и начертая редуктор, но не ми излизат сметките! Никога не съм ползвал Аутокад програмата, ако някой разбира от нея да ми каже може ли това да стане на нея и коя версия е най-хубава!?

 

Много спешно ми трябва, защото може да не ми дадат завека :excl:  :excl:  :excl:

 

ако имаш формулите, може да ползваш MathCad, много е удобна за такива изчисления при които след като завършиш един цикъл от изчисления, получаваш стойност която трябва да бъде в даден интервал, и ако не е се налага да се върнеш назад и да повториш изчисленията с различни стойности на някои коефициенти...

 

а пък ако се намери някой да ти даде направо готов project файл за редуктор за тази програма, ще бъде супер

 

не ги знам от какъв характер са сметките които са необходими, ако са някакви прости може и на excel да го е правил някой, знам ли....

Link to comment
Share on other sites

ако имаш формулите, може да ползваш MathCad, много е удобна за такива изчисления при които след като завършиш един цикъл от изчисления, получаваш стойност която трябва да бъде в даден интервал, и ако не е се налага да се върнеш назад и да повториш изчисленията с различни стойности на някои коефициенти...

 

а пък ако се намери някой да ти даде направо готов project файл за редуктор за тази програма, ще бъде супер

 

не ги знам от какъв характер са сметките които са необходими, ако са някакви прости може и на excel да го е правил някой, знам ли....

Благодаря ти за информацията! Сметките не са от най-простите, аз дори вече ги направих, но не ми излизат като почна да чертая. Формулите ги имам, но мисля, че някоя от тях е сгрешена и за това и не ми излизат нещата!

Link to comment
Share on other sites

Дано тук да е най-подходящото място:

Трябва ми програма, която по зададени данни може да изчисли параметрите на редуктор! Ако някой се занимава с такива работи ще се радвам да сподели, защото имам курсова задача да изчисля и начертая редуктор, но не ми излизат сметките! Никога не съм ползвал Аутокад програмата, ако някой разбира от нея да ми каже може ли това да стане на нея и коя версия е най-хубава!?

 

Много спешно ми трябва, защото може да не ми дадат завека :excl:  :excl:  :excl:

Приятелю има един много стар учебник по "Курсов Проект"- едно време по Техникумите го даваха.Вътре освен за редуктор има и примерни разработки за крик,вал и т.н.+размери и серии на лагери+всички формули+допуски и сглобки-много е ценен. :) Мисля че в библиотека "Иван Вазов" ще го намериш.

Link to comment
Share on other sites

Програма за листовки някой ако може да ми каже. Актуална. защото търсих из форума, но линковете не работят или хората казват че програмата не е хубава. намерих само един дето е Онлайн и незнам каква му е валидността. мерси.

Link to comment
Share on other sites

Хора трябва ми програмата Anvil Studio. Тя е за композиране на музика. Па, ако има няква по-добра(вие я използвате и сте на това мнение) нека да ми я кажете. Няма значение колко диска е!

Мерси предвърително!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...