Jump to content
BulForum.com

АКО ТЪРСИТЕ - програмка (или serial/crack)


Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Някой ще ми помогне ли с код за mp3 producer?

10x предвърително!

Link to comment
Share on other sites

търся програма с която да си нарисувам фона , битоните и т.н в линка ми :angry1

 

препоръчаите нещо добро,няма значение коко е сложна...

само да не е на 3сц-та :ph34r:

 

 

офф топик:турсих теми в форума,но уви :blink:

Link to comment
Share on other sites

някои може ли да ми намери крак или сериал аз Panda Platinum Internet Security 2005 или Panda Titanium Antivirus 2005 на бая места търсих но нищто не открих

 

10х предварително :)

Link to comment
Share on other sites

Tyrsq adminska programa za zala koqto da varvi po Win XP.Ako ima nqkoi takava moje da se dogovorim za cena. :)

 

Има фрее казва се Киос ли нещо такова беше. Един мой приател има зала и му я дадоха фрее ( даде му я човека който я е правил , за сега е нещо като реклама ) , ако искаш ще го питам за телефон или място от където можеш да я вземеш.

Пусни едно ПМ ако искаш .

:punk

Link to comment
Share on other sites

Търся компилатор DJGPP. Има един в wareza, но не ми върши работа. Ако някой може да ми намери ще сам му много благодарен.Версията не е от толкова голямо значение (разбирасе колкото е по-нова толкова по-добре), но триабва да върви под XP.

10x предварително!!!

Link to comment
Share on other sites

nqkoi ako mopje da dade link otkade da izdurpam bulgarski pravopisen re4nik.Thanx predvaritelno :punk

Link to comment
Share on other sites

Търся Crack за Panda Titanium Antivirus 2005. Мисля че доста хора използват 2004, така че ако някой има за 2005 много ще е полезно :)

Link to comment
Share on other sites

търся програма за обръщане на .mov файлове в .avi,.mpeg или няккакъв друг..имаше подобна тема,не я намерих пак ( :( ) ,но програмата ,дадена там,Liquid Media,не ми помогна изобщо! :cry

Link to comment
Share on other sites

1. Tyrsq software koito da mi pokazva kolko fps mi vadi dadena igra dokato q razcykvam... :ghost

2. Dirq software koito da mi pokaje kolko vata mi polzva kompa v daden moment... :ghost

3. Nqkoi da znae programka koqto da kontrolira CPU, GPU i vsi4ki drugi kompiutarni fan-4eta ? :confused

Link to comment
Share on other sites

Търся Crack за Panda Titanium Antivirus 2005. Мисля че доста хора използват 2004, така че ако някой има за 2005 много ще е полезно :)

 

 

провери в този форум но първо трябва да се регистрираш после си сваляш пандата от линка и там антивируса е Retail

 

Enjoy..!

Link to comment
Share on other sites

Iskam da popitam ima li programa, koqto kato i dam nqkakva stranica s email-li da gi sabira i vkarva v outlook express, kato i zadam kvo da pishe na nickname i City.

1000000000000000000000000000000x predvaritelno!

Link to comment
Share on other sites

Iskam da popitam ima li programa, koqto kato i dam nqkakva stranica s email-li da gi sabira i vkarva v outlook express, kato i zadam kvo da pishe na nickname i City.

1000000000000000000000000000000x predvaritelno!

 

искаш да импортираш address book или emails ?

ако е първото - зависи от къде, огледай се дали има export поне в CSV файл

 

edit:

сещам се за 2 причини поради който да ти трябва такова нещо, едната е свързана със спам, а другата е за да си прехвърлиш address book-а от web-базирана поща, затова за втория случай ти казвам да провериш дали има експорт

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...