Jump to content
BulForum.com

Някой иска ли нещо от сащ ?


stefan

Recommended Posts

След някой друг ден се прибирам от страната на голямото и самотно бачкане и ако някой иска нещо дребно мога да му свърша работа :)

 

Само да допълня, че не трябва да е от онлайн магазин, защото до 23ти едва ли ще пристигне ако го поръчам.

Link to comment
Share on other sites

Ами на мен не ми хареса. Много хора казват, че не е това, което е било преди години, всичко много било поскъпнало и определено не е лесно. Пари се събират ако бачкаш здраво и се лишаваш от повечето удоволствия. Единственото, което си струва е да се учи и след това да се бачка по професията нещо, защото 500 лева на месец в Пловдив са повече от 15 долара на час тук. Живота е съвсем различен, растоянията са огромни и не слизаш от колата, освен ако не си в самия град. Услугите са адски скъпи, например като си правиш колата труда в повечето случаи е повече, от колкото частите. За здравеопазването да не говорим, там цените са космически...Ако нямаш застраховка и ти стане нещо сметката може и да е петцифрена. Хората не са тъпи, прости и определно не са толкова дебели, но са много различни от нас и са ужасни лицемери. Жените тук в Чикаго са хубави, защото повечето са от източна европа :) Сметките хич не са малки, та ако искаш да живееш нормално няма да ти остава много...

Link to comment
Share on other sites

Някъде по магазините ако го видя ще ти взема, че докато дойде от интернет вече ще съм в БГ

 

ъъ това за моята оферта ли е ?

Link to comment
Share on other sites

Ами ако попаднеш на игрите Heroes of Might and Magic 5 - Limited edition (онова с голямата кутия и многото работи вътре) и Elder Scrolls 4 Oblivion Colector edition (с плаката и монетата) ще се радвам ако ми ги донесеш. Ако може да ми кажеш и на каква цена ще са горе долу, ще съм ти много благодарен.

Link to comment
Share on other sites

аз принципно питах уринтировачно за цена и телефона ще бъде ли кодиран като го донесеш? :)

Малко го разигравате човека, ще вземе да съжали че е попитал...

 

Отностно теб, само ще кажа, че МОТОРОЛА V3 RAZR СЪС СЛОТ НЕ съществува! Допълнителен слот за памет има в V3i, V3x и последните модели KRZR K1, RAZR maxx и т.н.

Да не говорим, че V3i (каквато искаш със слот) не се продава в черен вариант, ами в сив и със златно покритие (версия Долче и Габана). Ето ти е спецификацията:

V3 Black LE: http://www.mobilebulgaria.com/mobiles/view.php?id=802

V3i: http://www.mobilebulgaria.com/mobiles/view.php?id=924

V3x: http://www.mobilebulgaria.com/mobiles/view.php?id=843

 

Както виждаш, цените са съответно 300, 400 и 500 лева. Черни са моделите V3 и V3x. Лично според мен най-добър избор е последния, може да е 500 (в САЩ по-малко естествено), но е с невероятен дисплей, 2 мегапикселова камера, втора за видео разговори, поддъжа 3Г разбира се и има в него nVidiaGOForce видео-ускорител (все още без софтуерна поддружка, но може би е въпрос на време). Да не говорим и че е черен както искаш. Единствено е малко по-голям от другите модели, но това е заради 2те камери.

 

Надявам се вече разбра какви са моделите и какъв желаеш, ако имаш въпрос питай. :D

Link to comment
Share on other sites

Нали взимате в предвид, че в САЩ телефоните са малко по различни. Един приятел беше там и си намери точно V3 на няква пейка и като дойде тука се оказа, че изобщо не е GSM. Сигурно има и такива де, но все пак...

Link to comment
Share on other sites

Нали взимате в предвид, че в САЩ телефоните са малко по различни. Един приятел беше там и си намери точно V3 на няква пейка и като дойде тука се оказа, че изобщо не е GSM. Сигурно има и такива де, но все пак...

Не е така, в случая тези мотороли са 4-бандови и няма да има проблем ако се купят от магазин, а не от оператор. Вече при втория случай има голям шанс да не тръгнат, защото ги пускат без сим-карти. Лудо е, не знам как става, но и аз имам тука един самсунг, но няма място за карта в него.

Link to comment
Share on other sites

абе я вземи донеси два буркана фъстъчено масло, та да видим и в България какво е това нещо :D

И тука го има по магазините!Вкуса му е като на направено на пюре зрънчо с фъстъци! :laughing:

Link to comment
Share on other sites

А и аз искам фъстъчено масло :) .Метни едно бурканче тука,че тея дет ги продават в България кой знай кой китаец ги е забърквал.Друго си е американска химия :lol:

Link to comment
Share on other sites

..Фастъчено масло..

Браво бе, той човека предлага да направи услуга, вия го обърнахте на майтап. Ся някой ще вземе да си поръча и бурканче кисели краставички.

Link to comment
Share on other sites

Браво бе, той човека предлага да направи услуга, вия го обърнахте на майтап. Ся някой ще вземе да си поръча и бурканче кисели краставички.

Ми той е казал че може да вземе нещо дребно от САЩ.Всеки може да си поръча каквото иска.Във всеки случай фъстъченото масло струва по малко от твоите игри или пък от видео картата.Не мисля че ще иска да купува нещо скъпо.Ми представи си ви донесе покупки за над 200-300 долара и половината от вас се откажат да ги вземат.И после за какво са му тия видео карти или пък игри.

Link to comment
Share on other sites

Не е така, в случая тези мотороли са 4-бандови и няма да има проблем ако се купят от магазин, а не от оператор. Вече при втория случай има голям шанс да не тръгнат, защото ги пускат без сим-карти. Лудо е, не знам как става, но и аз имам тука един самсунг, но няма място за карта в него.

независимо колко бандови са телефоните има и други стандарти освен GSM, които са доста разпространени по другите континенти и в Япония например. При 3G телефоните положението става почти плачевно и съвсем несъвместимо. За апаратите без сим карта пък обяснението е съвсем просто - произведени са от завода по специална поръчка на оператора и са с "вградена" сим карта, която естествено е с такъв номер че е вързана само за неговата мрежа, оттам пък са му премахнати някои от функциите или са добавени 1-2 нови само за този телефон и т.н.

Link to comment
Share on other sites

Само дето не виждам защо ми говориш за Япония. Аз съм съгласен с теб, но казвам, че телефон от обикновен retail shop в USA ще бъде същия като тукашния! Само зарядното ще е с друг тип изход за контакт.

 

ПС 3G си е едно тук, там, у ляво и десно :). Трето поколение мрежа на четота 2100 MHz

Link to comment
Share on other sites

ъъ това за моята оферта ли е ?

Ъхъ :)

 

За другите работи ще проверя днес, а за телефоните няма проблем, тук има CDMA, което е съвсем различно от ГСМ и няма карти, но има и 2 оператора, които ползват изцяло ГСМ. ПРоблема е че не са чак толкова по-евтини от БГ. Фъстъченото масло можете да си го намерите в Сани, само където е доста гадно :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...