Jump to content
BulForum.com

Сериалът "How I Met Your Mother"


adibas

Recommended Posts

  • Replies 86
  • Created
  • Last Reply
How I met your mother се превъръща в кошмарна, лишена от смисъл сапунка тип 'Дързост и красота'.

Никога няма да разберем коя е майка им. Помнете ми думата!

Пфууу пепел ти на устата! И без това ми писна да го следя с идеята да видя коя е майката ами и ти сега ми уби ентусиазма... дано не си права. Е добре де, все пак сериала наистина доскуча...

Link to comment
Share on other sites

The one, awesome and LEGEN....wait 4 it, wait 4 it.....DARY Barney Stinson вече не е същият.

Но все още има интересни епизоди, като този за Double-Date...нещо си.

Link to comment
Share on other sites

надявам се в петия сезон да ни запознаят с майката и да се свършва вече...

абе само на мен ли ми се стори на края на 4-ти сезон и Робин и Лили са надули коремите? Пък и доста несполучливо ги прикриваха

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Той затова си пасва толкова добре на ролята :) И тоя сериал е за приключване вече. Или са планирали като ще е клонинг на Приятели да карат и те 10 сезона. Тоя как не я намери вече майка им не знам. Изтърка се много. Дано да е последен сезон това.

Link to comment
Share on other sites

всичко зависи от рейтингите. а и върнаха барни към предишното му амплоа за да забършат отново некой процент...

не им се получи добре. дано се усетят да вървят на приключване.

Link to comment
Share on other sites

Поне сериите в новия сезон не са лоши, предния ми се видя доста слаб. Има ли рейтинг не вярвам да го приключат, по-скоро след срещата с "майката" ще се продължи до сватбата, до раждането и т.н. :laughing: Сценаристите според мен отдавна съжеляват, че са вързали сериала с толкова ангажиращо име.

Link to comment
Share on other sites

Наскоро тръгнах да го гледам сериала, да питам 5-тия сезон само 9 епизода ли има или някъде може да се намерят и другите?!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...