Jump to content
BulForum.com

Сериалът "How I Met Your Mother"


adibas

Recommended Posts

Та значи има един сериал How I Met Your Mother , страшен смях е хора просто изгледах първия сезон за 1 ден, страхотно филмче, героите са уникални, случките също, наистина достоен да "замести" добрите, стари, обичани от всички "Приятели", наистина и аз си ги обичам, ама това сериалче просто "ROCKS"....трябва да го гледате!!! :punk НО проблемът е такъв, че аз поне не го намерих в локалният ни сайт има го само за тея (като мен) дето са на гигабит...(там...онлайн постата)...таааа който може да го качи в локалния сайт, та всички да се насладят на тоя уникален филм.....ааа и да се качват нови серии де....че ги изгледах всичките :) :D Peace OUT!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 86
  • Created
  • Last Reply

точно преди 5 минути един приятел ми каза за тоя сериал и в момента го гледал,но го няма в локала...ако може да се качи ще е супер

Link to comment
Share on other sites

Много сериали много нещо, вече не знам кое по-напред да гледам :)

Айде за тези като мен, които възнамеряват да го гледат ще дам линкче, за да не се мъчите много: http://store1.data.bg/deathrow/Movies/How%...0Your%20Mother/

Link to comment
Share on other sites

ЕЕЕЕЕЕЕЕеее Вие сте СТРАХОТНИ!!!! Това е най-бързо изпълненият за мен рекуест... :punk :punk :punk много благодаря,че така бързо се качи този филм...сега всички гледайте, защото наистина е много як :lol: ехххх и нови серийки има а бе нямам думи супер...дано се продължи качването на нови серии...N-JOY!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Първият епизод въобще не ме впечатли. Сега свалям още няколко и ще видя на какво ниво са, но определено сериалът не може да замести Приятели. Усеща се свеж хумор, но актьорите не го изразяват както трябва... не са тези запомнящи се от първия момент персонажи в Приятели, които блестят с индивидуалност.

Link to comment
Share on other sites

ЕЕеее естествено има и хора които като теб са си консервативни и всеки друг опит да се направи сериалче като "Приятели" ще е неуспешен и в това няма нищо лошо де ;) лично на мен филма ми допада, защото всичките персонажи ги имам около мен в живота ми и ми е супер смешно, защото много от нещата ми се случват...а бе както и да е :) Въпрос на Вкус!

Link to comment
Share on other sites

Не съм консервативен, напротив. Просто гледал ли си Приятели веднъж, всичко ще бледнее докато не се появи нещо свежо и идейно, а този сериал определено не е такъв. Нищо де, все пак ще си доизгледам първи сезон и после ще видя какво толкова го хвалят Prison Break пък ;).

 

P.S. Любимата дума на сценаристите - awesome.

Link to comment
Share on other sites

Не съм консервативен, напротив. Просто гледал ли си Приятели веднъж, всичко ще бледнее докато не се появи нещо свежо и идейно, а този сериал определено не е такъв. Нищо де, все пак ще си доизгледам първи сезон и после ще видя какво толкова го хвалят Prison Break пък ;).

 

P.S. Любимата дума на сценаристите - awesome.

 

да бе може и да си праав :) ама все пак...уффффффффф ама мен си ме кефи пък :)

 

PS: любимата фраза за мен е "It's gonna be LEGENDARY"

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Серияла кърти мивки и бойлери.Мислех че след Приятели и Джоуй няма да има подобни серияли но съм се лъгал. :)

Номер едно е,жалко че го няма в локалните и трябва да се тегли по 2 часа.

Link to comment
Share on other sites

Серияла кърти мивки и бойлери.Мислех че след Приятели и Джоуй няма да има подобни серияли но съм се лъгал. :)

Номер едно е,жалко че го няма в локалните и трябва да се тегли по 2 часа.

потърси пак.аз си го тегля от локала ;)

Link to comment
Share on other sites

People, сериалът съвсем не е като "Приятели", поне относно модела, по който е изграден.

Отначало като започнах да гледам първата серия, изобщо не бях въодушевена, даже и до втората-третата си мислех, че съвсем не е нищо особено. Обаче нататъка става наистина ....LEGENDARY :P

Хубав сериал, много ми хареса. А и не помня отдавна да съм се смяла както последно на 5ти епизод от 2ри сезон. Като ги изгледаш всичките и... :love

Link to comment
Share on other sites

Да, определено нататък става интересен. Добре че имах нерви да го гледам и наистина грабва. Образът на Барни си остава култов за мен.

Link to comment
Share on other sites

и този сериал ли е спрян заради тъпия бейзбол на американците?

И аз вчера щях да питам това, обаче... нали по принцип го излъчват там във вторник май... а този вторник беше Halloween. Та се надявам другата седмица да има серия, защото иначе.... :starwars: :throw: :censored2:

Link to comment
Share on other sites

Наистина свеж хумор и много готино направен сериалец... Благодаря на @MoonLight :woot , че ме насочи към него.

 

Доста е зарибителен, вече ме нервира факта, че съм изгледал всички серии и не мога да си пусня сега още 1 за преди лягане :blink:

Link to comment
Share on other sites

Наистина свеж хумор и много готино направен сериалец... Благодаря на @MoonLight :woot , че ме насочи към него.

 

Доста е зарибителен, вече ме нервира факта, че съм изгледал всички серии и не мога да си пусня сега още 1 за преди лягане :blink:

Оле точно любимото е преди лягане да си изгледаш 1 серийка, само че аз като седна за 1 и те стават кам 5-6 :) Хайде да свършва вече бейзбола, че ми се гледат тея скици!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Сериалчето наистина мачка жалко само че са му толкова малки епизодите защото аз докато седна и вече тябва да ставам за да пускам следващия :laughing: Също много добър сериал от този сорт който е страшно смях е Coupled за жалост няма за всички серий субс :( (казвам го за тези които са изгледали излязлите епизоди на How I Met Your Mother и им се гледа нещо от сорта)

Link to comment
Share on other sites

Сериалчето наистина мачка жалко само че са му толкова малки епизодите защото аз докато седна и вече тябва да ставам за да пускам следващия :laughing: Също много добър сериал от този сорт който е страшно смях е Coupled за жалост няма за всички серий субс :( (казвам го за тези които са изгледали излязлите епизоди на How I Met Your Mother и им се гледа нещо от сорта)

 

Coupled??

За английския сериал Coupling ли говориш? Защото едно време го даваха по К1 и беше наистина много добър. Обаче този е so much better!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...