Jump to content
BulForum.com

Сериалът "How I Met Your Mother"


adibas

Recommended Posts

Гледах последния епизод от сезон 2.

Свръши така...все едно няма да има повече сезони...

Не не определено няма да свърши току така....ще има още сезончета! И не знам защо в крайна сметка смятам, че майката ще е Робин. Мисля така, защото когато се появят началните надписи на филма вижте,че на снимката са само наще хора няма още една жена (напр. 1 жена-жената на Тед, но със закрито лице примерно)....е не е това основната причина да мисля че Робин ще да е майката ама....може и да не е тя...но така ми се иска на мен ! :P

Но поне още 1 сезон ще има задължително! Това не е краят!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 86
  • Created
  • Last Reply
Добре, ако на мен нямаш доверие, замисли се защо Тед я споменава пред децата си като "леля ви Робин" :)

Пък и ако е Робин...Децата к'во не знаят, че майка им се казва Робин ли? И няма да се сетят ? :D

 

Ето линкове към 2-та сезона + субтитри.

http://torrent-bg.org/details.php?id=3f114...ca43d055bfe5b62

http://torrent-bg.org/details.php?id=a908b...d4b102aee95a908

Link to comment
Share on other sites

Добре, ако на мен нямаш доверие, замисли се защо Тед я споменава пред децата си като "леля ви Робин" :)

да точно тва е причината, поради която съм сигурен и аз, че няма да е тя....ама нали ти казах така ми се иска! :) както и да е .... чакаме следващия сезон...леген...дарнооооо!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 3 months later...
  • 2 weeks later...

Естенствено, че там мога да видя, къде другаде... :) Но едва преди два дни обявиха официално кога ще е следващия. Интересуваха ме слухове, ако някой някъде е видял нещо. И все пак- доживяхме го -

Monday, February 4, 8pm et/pt

How I Met Everyone Else

When Ted's new girl becomes jealous that the story of how he and his pals met is better than the story of how she and Ted met, her ranking on Barney's "crazy scale" skyrockets. ® TV14-DL

 

Иначе ефектът от стачката можете да следите на този адрес:

http://en.wikipedia.org/wiki/Effect_of_the...e_on_television

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Новият епизод ще излезе на 17 март :)

Ето тук има инфо :)

А иначе ето и самата извадка :)

How I Met Your Mother shut down production, however once the strike ended, CBS announced that the show will return March 17, 2008 with 9 episodes.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 5 weeks later...

защо спряха да му обръщат внимание на превода само не знам :bgrin:

сериала е доста сполучлив и поне не е спрян...както стана с war at home :cry

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Отскоро го гледам сериала и се зарибих страшно. Не съм се смял толкова от доста време :) Иначе Барни е LEGENDARY :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 11 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...