Jump to content
BulForum.com

Football Manager 2007


RIP

Recommended Posts

Горе-долу и аз това съм му пуснал. Разликата е, че аз и на форуард рънс съм му дал often. Малко почна да си вдигна рейтинга, ама още ще го мъча :) Чудя се все пак за таргет мен...доста е нисък и не скача добре, ама пък teamwork-a и passing-а са му високи и смятам, че добре ще послужи...

Мерси за помощта иначе :)

За Барса е най-добре да се играе с тая схема,както играят и в реалността :)

dsadasdasdw0.jpg

 

 

Виж му оценките и за Finishing и Composure,ако са високи ще е истинско страшилище при 1vs1 с вратаря :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 688
  • Created
  • Last Reply

абе хора верно ли на тази игра има Миньор Бобовдол :D един пич ми спомена че бил играл на тази игра и имало Миньор Бобовдол :D :D

Link to comment
Share on other sites

абе хора верно ли на тази игра има Миньор Бобовдол :D един пич ми спомена че бил играл на тази игра и имало Миньор Бобовдол :D :D

И какво странно има ? :confused Такъв отбор съществува... :sayjin

Link to comment
Share on other sites

абе хора верно ли на тази игра има Миньор Бобовдол :D един пич ми спомена че бил играл на тази игра и имало Миньор Бобовдол :D :D

 

Ако се съмняваш, че такъв отбор има - има. Ако ти е странно, че има толкова малък отбор - има дори Chicago Fire Ruse ;) и Левски Карлово

Link to comment
Share on other sites

Виж му оценките и за Finishing и Composure,ако са високи ще е истинско страшилище при 1vs1 с вратаря :)

 

не е точно така :) аз си спомням, че имах нападател дето Finishing и Composure му бяха около 18-19 и от 25 мача имаше някъде около 3-4 гола, а головият нюх също му беше висок ;)

Link to comment
Share on other sites

не е точно така :) аз си спомням, че имах нападател дето Finishing и Composure му бяха около 18-19 и от 25 мача имаше някъде около 3-4 гола, а головият нюх също му беше висок ;)

 

Ами много зависи положенията, които му се отварят и всички останали указания.

 

По предния ми въпрос с Ето'о....пуснах му free role и вече вкарва по средно 2 на мач...

Много е важно за играчите да гледаш prefered moves.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Пичове,имам един малък проблем.

Уж съм си сложил някакви екипи на отборите в БГ първенството,обаче не ми се появяват в играта.

Проверих да не съм сбъркал директорията,но всичко си е ок.

Помня,че на предишния ставаше няква цака със "skin cache",но и това не бачка.

 

Някакви идеи?

 

 

Пробвай да махнеш в настройките отметката на use skin cache

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Някой да е забелязал, че когато водиш национален и клубен отбор едновременно резултатите са по-слаби, отколкото ако водиш само едното? Наистина ли е така или просто някаква случайност при мен и така съм си внушил?

Link to comment
Share on other sites

Някой да е забелязал, че когато водиш национален и клубен отбор едновременно резултатите са по-слаби, отколкото ако водиш само едното? Наистина ли е така или просто някаква случайност при мен и така съм си внушил?

Няма такова нещо. Просто няма причина да има.

Link to comment
Share on other sites

Няма такова нещо. Просто няма причина да има.

 

Тъй като реализма е един от приоритетите в играта (поне според мен) е нормално да има нещо такова. Все пак ти виждал ли си във футбола такъв треньор?

Link to comment
Share on other sites

Не е ясно още. Водят го Q4 2007, което вероятно ще е октомври-ноември.

Link to comment
Share on other sites

Работи се още. Рисърча си продължава, като вече му се вижда края. До няколко дена трябва да имам и бета версия на играта, което за жалост аз няма да мога да споделя с вас.

Иначе добрите новини за играещите в България са, че тази година малко сме му отпуснали края и ще има 4 човека с ПА -8 и като цяло доста повече перспективни играчи от миналите години :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Vartkes, кво става с тая игра бе човек? Така ми се цъка на нея, че нямам думи :D

Ами и на мен ми се цъка, ама йок. Явно в момента от SI мислят повече за Football Manager Live...

Link to comment
Share on other sites

аз успях да направя милан шампион и това ми е втора титла след купата с ботев :punk

вече придобих повечко самочувствие и очаквнам новия пач да разцепя пак ама нещо май няма да излезе скоро :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Vartkes, кво става с тая игра бе човек? Така ми се цъка на нея, че нямам думи :D

Свърши тестването на бетите. Имаше много бъгове тая година и доста ни озориха, но какво да се прави. Играта е стабилна както винаги. Не взима толкова ресурси вече и върви перфектно на моята бричка със скайп и уинамп едновременно :)

За демо не знам, но до колкото разбрах официално излиза на 20 ноември(или някъде там) тъй че очаквам демото да го има поне месец преди това.

Link to comment
Share on other sites

Свърши тестването на бетите. Имаше много бъгове тая година и доста ни озориха, но какво да се прави. Играта е стабилна както винаги. Не взима толкова ресурси вече и върви перфектно на моята бричка със скайп и уинамп едновременно :)

За демо не знам, но до колкото разбрах официално излиза на 20 ноември(или някъде там) тъй че очаквам демото да го има поне месец преди това.

 

Vartkes дай и аз да тествам тая бета :)

Link to comment
Share on other sites

Vartkes дай и аз да тествам тая бета :)

Не става, майна. Има си невероятна защита иначе до сега братушките от Русия или някой друг да я е пуснал. На всеки дават по един код, който се въвежда и всичко се потвърждава онлайн на сайта им. С този код не може да се тества играта на друг комп, тъй че общо взето единствения начин някой друг да я играе вместо теб е ако навиеш някой от тестърите да се откаже, което е практически невъзможно ако питаш мен :bgrin:

 

П.С. Прати скайп на ЛС :)

Link to comment
Share on other sites

а пач с последните трансфери ще излезе ли или направо следващия мениджър да чакаме?

 

Едва ли...то за 2 месеца няма смисъл...

 

 

А пак въпрос към Vartkes :

Доколкото разбирам рисърчарите са тези, които докладват за отборите, за които отговарят, да кажем ти за Локо Пд. Ти ли определяш ПА на играчите, съответните атрибути и позиции и кой те контролира? Защото в крайна сметка всеки надценява любимия си отбор, а предполагам, че доста рисърчари са отговорници за любимите си отбори. Защо във всяка игра има по някой неизвестен wonderkid, a в действителност той далеч не е такъв и във следващата версия е средняк, играещ в малък отбор? Няма да ти казвам в предишни мениджъри какви бяха Какалов и Анатоли Тодоров, сам го знаеш :) И това е само малка част от истината де...

Link to comment
Share on other sites

Едва ли...то за 2 месеца няма смисъл...

А пак въпрос към Vartkes :

Доколкото разбирам рисърчарите са тези, които докладват за отборите, за които отговарят, да кажем ти за Локо Пд. Ти ли определяш ПА на играчите, съответните атрибути и позиции и кой те контролира? Защото в крайна сметка всеки надценява любимия си отбор, а предполагам, че доста рисърчари са отговорници за любимите си отбори. Защо във всяка игра има по някой неизвестен wonderkid, a в действителност той далеч не е такъв и във следващата версия е средняк, играещ в малък отбор? Няма да ти казвам в предишни мениджъри какви бяха Какалов и Анатоли Тодоров, сам го знаеш :) И това е само малка част от истината де...

Освен рес на Локото съм и отговорник на цялата А група и проверявам абсолютно всичко, което виждате(и това дето не се вижда също) в играта и е въведено в базата данни. Над мен е само шефа, който естествено има последната дума, но не прави кой знае какви промени.

Да, всеки рес сам въвежда оценките за свойте футболисти. Системата е проста всъщност.

Ние се интересуваме само от нашето си първенство, другите изроди какво правят не ни касае. Какалов, Тодоров и великана Красен Трифонов бяха изолирани случаи, които се получиха поради огромния обем информация, която беше въведена през последните години за България. Точно поради тази причина и бяха въведени и отговорниците(Аз и още двама души за Б и В групите). Гарантирам, че всичко в А групата ще бъде Ок. Нито ще има прекалено надценени, нито прекалено завишени откъм оценки футболисти и отбори. След като врътнах 2 сезона на бетата мога да съобщя със задоволство, че всичко в челото на таблицата е изпипано перфектно. Има леки разминавания в зоната на изпадащите, но там е по-подходящо да се говори за зоната на здрача :P .

И спокойно, не съм завишил Локото за сметка на Ботев или някви подобни идиотщини дето ви минават през главата в момента ;)

Link to comment
Share on other sites

Освен рес на Локото съм и отговорник на цялата А група и проверявам абсолютно всичко, което виждате(и това дето не се вижда също) в играта и е въведено в базата данни. Над мен е само шефа, който естествено има последната дума, но не прави кой знае какви промени.

Да, всеки рес сам въвежда оценките за свойте футболисти. Системата е проста всъщност.

Ние се интересуваме само от нашето си първенство, другите изроди какво правят не ни касае. Какалов, Тодоров и великана Красен Трифонов бяха изолирани случаи, които се получиха поради огромния обем информация, която беше въведена през последните години за България. Точно поради тази причина и бяха въведени и отговорниците(Аз и още двама души за Б и В групите). Гарантирам, че всичко в А групата ще бъде Ок. Нито ще има прекалено надценени, нито прекалено завишени откъм оценки футболисти и отбори. След като врътнах 2 сезона на бетата мога да съобщя със задоволство, че всичко в челото на таблицата е изпипано перфектно. Има леки разминавания в зоната на изпадащите, но там е по-подходящо да се говори за зоната на здрача :P .

И спокойно, не съм завишил Локото за сметка на Ботев или някви подобни идиотщини дето ви минават през главата в момента ;)

Пич, не се обиждай но ми звучи леко непрофесионално фен на Локо да е рисърчър в любимия си отбор.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...