Jump to content
BulForum.com

Football Manager 2007


RIP

Recommended Posts

  • Replies 688
  • Created
  • Last Reply

vsichko ok ama nerazbrah ot kude da si startna igricata posle.shtoto mauntvam s DT samo che tam nqma startirash file.i tva hide neshto ne mojah da go razbera ama i nego napraihh.(tiq files trqbva li da gi prasna v dir na fm-a)Kenwood napishi po prostichko pls,demek s poveche obqsneniq.Inache produljavam da si igraq s dvoini pari za transferi obraha me gadovete.

Link to comment
Share on other sites

1.Ами след като свалиш тва го разархивираш.

2.Разархивирания файл го зареждаш в ДТ.

3.Инсталираш си наново 7.0.1, за да се замени кракнатото .exe с оригиналното.

4.Десен бутон на иконката на ФМ, Properties>Compatibility>отметка на Run This Program...>Windows NT...>OK

5.И играта върви без бъга за трансферите

Повече немога да ти помогна от това :)

Link to comment
Share on other sites

1.Ами след като свалиш тва го разархивираш.

2.Разархивирания файл го зареждаш в ДТ.

3.Инсталираш си наново 7.0.1, за да се замени кракнатото .exe с оригиналното.

4.Десен бутон на иконката на ФМ, Properties>Compatibility>отметка на Run This Program...>Windows NT...>OK

5.И играта върви без бъга за трансферите

Повече немога да ти помогна от това :)

zlaten si golemeco ;)

 

:woot :woot :woot MOMCHETA FILE-A POSEDEN FMO7.RAR E SUS VIRUSCHEEE :excl: :excl:

Link to comment
Share on other sites

Здр, пичове! Разцъквате ли? Аз преди няколко дена се регнах тука и виждам че играта има почитатели! :)

Ми аз мн яко цъкам напоследък :)

Със същия ник ли пишеш отявлено :D в дата.бг и темата за ФМ ? :)

Link to comment
Share on other sites

nali stehe da izliza nov patch .... kvo stana s nego 4e v momenta igrata e po4ti nevuzmojna za igrane..

 

 

Пачът ще излезе след затварянето на трансферния прозорец. Може би към средата на февруари, но не го чакайте януари и първата седмица на февруари. Нали момчетата от СИ трябва да си свършат работата, за да ни е весело на нас! :)

Link to comment
Share on other sites

Същия съм! :D Ти там пишеш ли? Ако да, кажи си ника! :)

Ами рядко пиша.Ника ми и katafalkatabg :)

 

nali stehe da izliza nov patch .... kvo stana s nego 4e v momenta igrata e po4ti nevuzmojna za igrane..

Защо да е невъзможна? :confused

Link to comment
Share on other sites

:woot :woot :woot MOMCHETA FILE-A POSEDEN FMO7.RAR E SUS VIRUSCHEEE :excl: :excl:

 

Интересно какъв ли вирус може да има в мини имидж файл ;) Ма явно някоя пИрфектна антивирусна се доказва пак.

Link to comment
Share on other sites

Жив и здрав, ма не стаа батка - не може са свали :excl:

Както и да е :D и без туй повече ма кефи 06 мениджара :)

 

 

Как така не може??? Даваш десен бутон и save!!!

 

Иначе стария мениджър е по-лесен! Почти няма изненади и като събереш добро отборче винаги завършваш шампионата с 10-15 точки преднина!

Link to comment
Share on other sites

Ми някой да пробва да го свали и save target as и с flashget, щото аз и с двете не мога.

2007 не съм го играл достатъчно, но началната версия (7.0.0) има супер много "запаметени" трансфери които мен лично ме изнервят. Надявам се новите версии да нямат такъв проблем. А за стария не бих казъл, че е толкова лесен ако не преиграваш мачовете.

Link to comment
Share on other sites

Ми някой да пробва да го свали и save target as и с flashget, щото аз и с двете не мога.

2007 не съм го играл достатъчно, но началната версия (7.0.0) има супер много "запаметени" трансфери които мен лично ме изнервят. Надявам се новите версии да нямат такъв проблем. А за стария не бих казъл, че е толкова лесен ако не преиграваш мачовете.

 

 

Ами не знам. Аз като си направих dream team с Интер и нямах загуба 2 сезона и половина в първенството! След това излезна един ъпдейт с летните трансфери и почнах с Уест Хем и още първия сезон станах 2ри, след това продадох Тевез за 100 000 000 и си направих отбор, с който 100% ставам шампион следващите 2-3 години! Докато на 2007 с Уест Хем станах шампион на 5ти сезон! Освен това на 2006, ако се ползва бъга с корнерите се печели много лесно!

Link to comment
Share on other sites

Интересно какъв ли вирус може да има в мини имидж файл ;) Ма явно някоя пИрфектна антивирусна се доказва пак.

pone go zasi4a f-prota.tvoita pIrfektna kato ne go zasi4a nedi da pravish izlishni komentari.

Link to comment
Share on other sites

няма такава игра като мениджъра, бях го оставил за някоко месеца ама сега пак полудях...въпреки нервие и проблемите с енгина..няма такава драма и лудост... е сега 2 сезон се мъча да отмъкна младежкия национал на аржентина наи добрия вратар от младите звезди и нестава и нестава... 1 сезон с ман ю. 2 в англия направих 20 мача без загуба а арсенал 25 и ме изпревариха с 4 точки !!!!! в шампионската лига 6-3 срещу барса на полуфинала и на реванша в испания 5-2 и отпаднах заради по-малко голове на чужд терен но играта е лудница...сега тече втория сезон и нещата изглеждат добре...лошото е че няма пари за трансфери...

Link to comment
Share on other sites

няма такава игра като мениджъра, бях го оставил за някоко месеца ама сега пак полудях...въпреки нервие и проблемите с енгина..няма такава драма и лудост... е сега 2 сезон се мъча да отмъкна младежкия национал на аржентина наи добрия вратар от младите звезди и нестава и нестава... 1 сезон с ман ю. 2 в англия направих 20 мача без загуба а арсенал 25 и ме изпревариха с 4 точки !!!!! в шампионската лига 6-3 срещу барса на полуфинала и на реванша в испания 5-2 и отпаднах заради по-малко голове на чужд терен но играта е лудница...сега тече втория сезон и нещата изглеждат добре...лошото е че няма пари за трансфери...

 

 

Тръпката в ФМ е винаги голяма!!! :tongue :rolleyes: B) :woot :beerchug

Link to comment
Share on other sites

..и почнах с Уест Хем и още първия сезон станах 2ри, след това продадох Тевез за 100 000 000

 

Ясно що ти е била лесна :laughing: :laughing:

 

pone go zasi4a f-prota.tvoita pIrfektna kato ne go zasi4a nedi da pravish izlishni komentari.

 

ОМГ, мойта пИрфектна антивирусна намери вирус в текстовия файл, в който си пазя доклада по философия!! ОМГ, ОМГ!!

 

Не е излишен коментар да изясня факта, че говориш глупости и плашиш хората да свалят единствения работещ метод да се играе ФМ с пачовете ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...