Jump to content
BulForum.com

Football Manager 2007


RIP

Recommended Posts

15761vk1.jpg

 

Release Date: 20 Oct

Official Website

 

Системни изисквания

Минимални: AMD/Intel 1GHz, 128MB RAM, Windows 98/ME/2000/XP

Препоръчителни: AMD/Intel Dual Core 2GHz, 1GB RAM, 650MB HD Space, 1024x768 32Bit Display, Windows XP

 

Тренировъчни групи (10x to HBK)

 

Category\Attributes Affected

Strength=Natural Fitness, Stamina, Strength, Work Rate,

Aerobic= Aerobic,Acceleration, Agility, Balance, Jumping, Pace, Reflexes

Goalkeeping=Aerial Ability, Handling, Kicking, Throwing, One on Ones

Ball Control=Dribbling, First Touch, Technique, Flair, Heading

Defending=Tackling, Marking, Concentration

Attacking=Passing, Vision

Shooting=Finishing, Long Shots, Composure

Set Pieces=Crossing, Corners, Free Kicks, Penalties, Long Throws

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 688
  • Created
  • Last Reply

Аз поцъках вече демото и според мен играта е много добре направена. Системата с Feeder Clubs е супер изпипана и реална. Има и други интересни нововъведения като например това, че може да искаш съвет от играч или треньор за бъдещ трансфер, можеш да питаш дали даден футболист би искал да стане треньор в отбора ти след края на кариерата си и други подобни яки работи :P Абе ще се правят нощни пак :D

 

 

 

п.п. Не искайте линк за демото, защото и да ви го дам няма да можете да го подкарате ;)

Link to comment
Share on other sites

Аз поцъках вече демото и според мен играта е много добре направена. Системата с Feeder Clubs е супер изпипана и реална. Има и други интересни нововъведения като например това, че може да искаш съвет от играч или треньор за бъдещ трансфер, можеш да питаш дали даден футболист би искал да стане треньор в отбора ти след края на кариерата си и други подобни яки работи :P Абе ще се правят нощни пак :D

п.п. Не искайте линк за демото, защото и да ви го дам няма да можете да го подкарате ;)

 

 

Я обясни малко как стои въпроса с Feeder clubs? В какъв аспект точно са сателити, че приемат всеки играч под наем ли, какво ли? Я разкажи като цяло всички новости, или поне по-сериозните :)

Link to comment
Share on other sites

ami nai-lesno e da ti obqsna feeder klubovete s primer kakto behe koneliano za cska v b grupa.. ina4e ve4e ste ima team talk predi ma4ovete, skautvaneto e dosta po detailno i promeneno,takiva mi ti nehta ste mojeh da pitah igra4ite koi igra4 iskat da vzemeh v otbora.. ste mojeh da si izbirah reputaciq na managera ot pulna nula do bivh nacional i da poemah elitni otbori oshte ot na4aloto.makar 4e az vinagi sum igral s man utd na managerite taka 4e to4no taq promqna ne me zasqga.:)razni detaili v komunakaciite po-raznoobrazni varianti ste ima i tn i tn...

Link to comment
Share on other sites

ami nai-lesno e da ti obqsna feeder klubovete s primer kakto behe koneliano za cska v b grupa.. ina4e ve4e ste ima team talk predi ma4ovete, skautvaneto e dosta po detailno i promeneno,takiva mi ti nehta ste mojeh da pitah igra4ite koi igra4 iskat da vzemeh v otbora.. ste mojeh da si izbirah reputaciq na managera ot pulna nula do bivh nacional i da poemah elitni otbori oshte ot na4aloto.makar 4e az vinagi sum igral s man utd na managerite taka 4e to4no taq promqna ne me zasqga.:)razni detaili v komunakaciite po-raznoobrazni varianti ste ima i tn i tn...

Това са най-важните нововъведения :)

Скаутването е направено добре. В зависимост от това каква националностт напишете в началото на играта тази държава ще ви бъде най-добре позната. Можете да си избирате да имате и втора националност, която е по-малко позната, но все пак е нещо.

Ако сте мениджър на някой среден клуб можете да отправите запитване към борда на директорите за търсене на Feeder Club, но е най-вероятно да ви откажат с предлог, че клуб от ранга на Мидълзбро (с които аз играх) не може да бъде сателит на никой :) . Но предполагам, че в отбори от по-ниските дивизии да Англия и Б групите на България няма да има този проблем. Като си цъках аз с Мидълзбро пратих около 5 човека под наем в Донкастър (техния сателит) и единственото нещо, което трябваше да направя беше да цъкна на опцията Send to feeder club или нещо такова и готово. Предполагам, че някой от по-известните играчи на клуба ще откажат да отидат там, което е разбираемо ;) .

Ще отделя няколко реда и за Бг първенството, което си мисля, че се получи учудващо добре тази година с детайлност чак до "В" и някой регионални групи :D Всички момчета се стараеха да си свършат работата добре и мисля, че се справиха. В момента гледам топ 50 по CA и PA, но няма да ви го постна тук за да не ви разваля густото :) Само ще ви кажа, че няма да има някакви уникални вундеркиди в първенството ни. Като шеф на А групата аз трябваше да се погрижа и за двата отбора, които останаха без рисърчари - Рилски Спортист и Родопа Смолян и като цяло тези два отбора са слабото звено в А групата ни от към рисърч и инфо :( . Просто няма почти никакво инфо в нета, но благодарение на двама фена на играта и на съответните отбори намерени случайно в скайп закърпих що годе положението :)

Някой ако го интересува нещо допълнително да пита. Днеска нямам работа :P

Link to comment
Share on other sites

Значи, че има уникалности в играта го разбрахме, обаче далеч по-голям проблем е държанието на футболистите по време на мач. Това направено ли е добре?

А относно фийдър клубовете...ако си с голям клуб и нямаш сателит можеш ли да си избереш определен или борда го избира? Има ли нещо по детайлно за стадиона и тренировъчната база? Тренировките...има ли нещо по-ново при тях? Нови показатели има ли за играчите? Засега това се сещам само :D

Link to comment
Share on other sites

Значи, че има уникалности в играта го разбрахме, обаче далеч по-голям проблем е държанието на футболистите по време на мач. Това направено ли е добре?

А относно фийдър клубовете...ако си с голям клуб и нямаш сателит можеш ли да си избереш определен или борда го избира? Има ли нещо по детайлно за стадиона и тренировъчната база? Тренировките...има ли нещо по-ново при тях? Нови показатели има ли за играчите? Засега това се сещам само :D

Играта има изцяло нов енджин и се държи много по-добре от която и да е версия до сега. Движенията на футболистите и топката по време на мач са много по-реалистични. Футболистите загряват до страничната линия вече и е много смешно когато започнат да скачат (поне аз го разбирам това странно движение като скачане :P ).

Ако си с голям клуб пак питаш борда на директорите и те, след известно време, ти съобщават кои са навитите отбори и вече ти си избираш от списъка.

Ако си мениджър на някой отбор от конференциите и го закараш до Премиършип с някакъв смешен стадион побиращ 5000 души например е доста вероятно да се поздравиш с нов стадион, което е по-реалистично ;) . Нещата с тренировъчната база са си същите, но като в гореизброения случай отново е по-вероятно да ви се ъпгрейдват фасилититата доста по-лесно :) При тренировките всичко е наред, но вече футболистите ви не се контузват толкова често.

Нови показатели няма за играчите. То просто няма вече какво да се измисли :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

По-малко от 48 часа пичове :) Дано само уикенда съм способен да го играя, че се очертава heavy рожден ден

Link to comment
Share on other sites

Сериозно ли бе? Нали уж на 20ти октомври :woot О, ако излезе тая вечер знам какво ще правя цялото утрешно денонощие :punk Географията да го духа, няма да уча
демото... :D
Link to comment
Share on other sites

Дали показателите на Левски ще са повишени в сравнение с предното издание?Надявам се,че доброто представяне на тима в Европа не е останало незабелязано.. ;) А на демото колко мача ще може да се играят? :)

Link to comment
Share on other sites

Дали показателите на Левски ще са повишени в сравнение с предното издание?Надявам се,че доброто представяне на тима в Европа не е останало незабелязано.. ;) А на демото колко мача ще може да се играят? :)

 

6 месеца :) А официалния час на излизане на демото е 00.01 тая вечер (така де, утре "сутринта") GMT, тоест 2:01 българско :)

Link to comment
Share on other sites

http://www.demonoid.com/files/details/478548/9945856/

Това нещо ще ви стигне докато излезне официалното демо вечерта. Тук може да се играе само Английското първенство и е НЕОФИЦИАЛНО ДЕМО!

Link to comment
Share on other sites

20 Октомври :)

Предполагам, че към 17-18 ще го има вече в нета ;)

 

Ами....ще се мъча да почакам. Не искам да си развалям кефа с половинчати неща.

Пфу, тамън се бях настроил да джиткам....ама така е като не чета докрай :D

Link to comment
Share on other sites

Според официалният сайт на играта ето от тук може да се свали пълното демо:

http://rapidshare.de/files/34954410/fm2007..._strawberry.zip.

Аз се опитах да го дръпна сега,но нещо сървърът им е натоварен,до сутринта трябва да се е оправил ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...