Jump to content
BulForum.com

Football Manager 2007


RIP

Recommended Posts

четах че много неща са оправени ;) за някои знаех за други не...

 

а искам да попитам на стария ъпдейт играчите струваха двойно, ще го има ли това в новия ъпдейт, защото не го видях в списъка с поправените неща ;)

 

иначе и аз се нареждам на опашката за крак :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 688
  • Created
  • Last Reply
http://forums.data.bg/viewtopic.php?t=1068387

 

Тука на първа страница съм написал, как се подкарва пача без крак!

златен си :)

бъг в новия пач-задал съм кой да изпълнява преките и от ляво и от дясно...еми не ги изпълнява той :lol:

 

не съм забелязъл дали е постоянно,но на първия мач който гледах беше така

Link to comment
Share on other sites

златен си :)

бъг в новия пач-задал съм кой да изпълнява преките и от ляво и от дясно...еми не ги изпълнява той :lol:

Хм...странно.

При мен няма такова нещо :blink:

Link to comment
Share on other sites

може ли да слагам директно пача(7.0.2) върху играта без да съм слажил 7.0.1, или е по добре да си ги има и двата

 

можеш :) мисля че няма никакво значение....дали ще си с 7.0.1 или без него ;)

Link to comment
Share on other sites

златен си :)

бъг в новия пач-задал съм кой да изпълнява преките и от ляво и от дясно...еми не ги изпълнява той :lol:

 

не съм забелязъл дали е постоянно,но на първия мач който гледах беше така

 

 

Това се прави с цел изненада на противника. Сложил си играч с добър десен крак да бие фаловете, вратарят се е подготвил за такъв удар и изведнъж бие някой с ляв крак... Тва е мойто обяснение! :)

Link to comment
Share on other sites

Това се прави с цел изненада на противника. Сложил си играч с добър десен крак да бие фаловете, вратарят се е подготвил за такъв удар и изведнъж бие някой с ляв крак... Тва е мойто обяснение! :)

май разбрах защо е така-настройваг се само преките,а това са били непреки...това е моето обяснение

Link to comment
Share on other sites

http://forums.data.bg/viewtopic.php?t=1068387

 

Тука на първа страница съм написал, как се подкарва пача без крак!

Sorry за може би тъпия въпрос но не мога да разбера как да го стартирам този файл poseden-fm07 и как да му дам hide

 

 

Извинявам се за тъпия пост!Мое недоглеждане.Приятна игра на всички!!!

Link to comment
Share on other sites

Sorry за може би тъпия въпрос но не мога да разбера как да го стартирам този файл poseden-fm07 и как да му дам hide

Извинявам се за тъпия пост!Мое недоглеждане.Приятна игра на всички!!!

 

този poseden-fm07 го зареждаш със diamond tools и след това си сваляш sd4hide след което го стартираш и на него даваш hide ;) после си стартираш играта и я играе6 без прболем :) като свършиш излизаш, на sd4hide цъкаш restore и си затваряш програмата ;)

 

Успех :)

 

П.С. някой има ли наблюдение това за трансферите дето излизат двойни оправено ли е или ?

Link to comment
Share on other sites

каква е тая работа. давам 5-пъти по-голяма цена от др. отбори и ме режат, а техните оферти ги приемат. това да не е пак някой бъг

е баш 5 пъти не ми се е случвало,но редовно предлагам с 50% над пазарната цена на играча за да го привлеча,докато компа си ги цъка тънкана :lol:

бъг за мене е това,че с милан и реал м. примерно не мога да зема трофей общо за към 5-6 сезона,а с ботев примерно борда поставя цел борба за оставане в групата,а аз се боря за уефа още от първия сезон...естествено не успявам,но това е друг въпрос :angry1

Link to comment
Share on other sites

каква е тая работа. давам 5-пъти по-голяма цена от др. отбори и ме режат, а техните оферти ги приемат. това да не е пак някой бъг

 

мен такова нещо ми се е получавало когато на офертата която предлагам има валидност или смисал им казвам да ми дадат отговор до края на деня или до утре.... ;) почти навсякъде е така ;) освен ако играча няма "minimum fee release" клауза, ако предложиш достатъчно пари ти приемат още на същия ден ;)

Link to comment
Share on other sites

каква е тая работа. давам 5-пъти по-голяма цена от др. отбори и ме режат, а техните оферти ги приемат. това да не е пак някой бъг

става въпрос за якинанта от удинезе. дори нарочно предложих максимално възможната цена, която е мисля 148 мил. и пак ме отрязаха. впрочем аз после пак си го купих от отбора който го купи :lol:

Link to comment
Share on other sites

става въпрос за якинанта от удинезе. дори нарочно предложих максимално възможната цена, която е мисля 148 мил. и пак ме отрязаха. впрочем аз после пак си го купих от отбора който го купи :lol:

с якинта има някакъв бъг според мен.когато съм с милан винаги искам да го купя и или го зимам тънкана,или колкото и да дам не става-удинезе ме режат или якинта не приема договора :lol:

Link to comment
Share on other sites

Spored vas ima li po-dobra napadatelna dvoika ot Adriano - Ibrahimovic ???????

BTW Vsi4ki da si kupuvat Filipo Inzaghi(toi e magiosnik)

LAZIO 1 : 1 MILAN

(P. Fogia 65min) (F. Inzaghi 44min)

Shots 35 Shots 3

On Target 22 On Target 0

....................

e sled tfa ne6to kak da ti se igrae posle FM...s kyfto 6te patch da e....

nemojah CL da vlezna zaradi toq ma4.... :angry1 :angry1 :angry1

Link to comment
Share on other sites

четах че много неща са оправени ;) за някои знаех за други не...

 

а искам да попитам на стария ъпдейт играчите струваха двойно, ще го има ли това в новия ъпдейт, защото не го видях в списъка с поправените неща ;)

 

иначе и аз се нареждам на опашката за крак :)

 

Струваха двойно заради крака, не пача. Сигурен съм, че поне 2 пъти го писах в темата, явно не е било достатъчно. Не че има смисъл и сега де...

Link to comment
Share on other sites

Абе как се оправя досадния проблем със логата на отборите и екипите.Повечето отбори от неизбраните ми първенства имат а във Висшата лига и А група няма нито 1.Аз съм със последния пач ама все същото си е?????

Link to comment
Share on other sites

Настройвам си приятелските мачове да се организират от асистента . Да ама през зимния сезон ( играя с ЦСКА ) нито една среща неизиграх , което ми се стори много странно .

Link to comment
Share on other sites

Аве хора гледам на вси4ки като по4нете и сте супер ма6инки.аз по4нах с Рома и в контролите 6то годе добре се справих.След теа ло6 старт и след тва 14 крага прекрасно но Интер супер ма6ини.сега сам на 23 краг и Интер ме водят с 15 то4ки а аз отидох 3 4ак 6тот 6 ма4а сам без победа :(.Дали това е 4е не се барникам при тренирофките?Купих нови попалнения през полусезона и ниама никав резултат :(.

 

Някой навит за сезон в мултиплаиер?Мн ми се играе така е о6те по интригува6то.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...