Jump to content
BulForum.com

Football Manager 2007


RIP

Recommended Posts

Настройвам си приятелските мачове да се организират от асистента . Да ама през зимния сезон ( играя с ЦСКА ) нито една среща неизиграх , което ми се стори много странно .

през зимния не уговаря, само през летния, поне при мен така е било винаги :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 688
  • Created
  • Last Reply

имам въпрос към тези които са със пач 7.0.2 , така при вас имената на германските отбори наред ли са си ?! защото на мен ми ги изписва по градове например... вместо Байерн пиши Мюнхен, Шалке -> Гелзенкирхен, Херта -> Берлин.... не че ми пречи но все пак искам да попитам :)

Link to comment
Share on other sites

само да попитам как го слагате крака за пач 7.0.2. аз го свалям, но компютарът ми го засича като непознат фаил. опитвам се да го заредя с демона и пак нищо не става. аз ли бъркам незнам, някой може ли да ми каже как да го оправя

Link to comment
Share on other sites

Znam 4e 6te vi podrazni 6ot e za 2390825 pyt ...no kak da si opraa 7.0.1 da ne mi struvat dvoino futbolistite bez da slagam patch 7.0.2 6ot sme po4nali sezon s edni priqteli i ne ni se zapo4va na novo 6ot mnogo myka :D

Link to comment
Share on other sites

Znam 4e 6te vi podrazni 6ot e za 2390825 pyt ...no kak da si opraa 7.0.1 da ne mi struvat dvoino futbolistite bez da slagam patch 7.0.2 6ot sme po4nali sezon s edni priqteli i ne ni se zapo4va na novo 6ot mnogo myka :D

 

не вярвам да ви се развали играта след като сложите 7.0.2 ;) а иначе за това май трябваше да се преинсталира и да се подкарва както са обяснили по нагоре със cd4hide ;) но без да слагате крак за 7.0.1 че май той беше дефектен...смисъл с бъг..

Link to comment
Share on other sites

имам въпрос към тези които са със пач 7.0.2 , така при вас имената на германските отбори наред ли са си ?! защото на мен ми ги изписва по градове например... вместо Байерн пиши Мюнхен, Шалке -> Гелзенкирхен, Херта -> Берлин.... не че ми пречи но все пак искам да попитам :)

Май имаха проблеми с лиценза за Германия и затова е така

Link to comment
Share on other sites

не вярвам да ви се развали играта след като сложите 7.0.2 ;) а иначе за това май трябваше да се преинсталира и да се подкарва както са обяснили по нагоре със cd4hide ;) но без да слагате крак за 7.0.1 че май той беше дефектен...смисъл с бъг..

Te mnogo malyk bug sa propusnali.....

4ak se 4udq Beta Testerite im dali ne gi vzemat ot Ludnicata na Bul. Ruski :D

Link to comment
Share on other sites

Отговарям в 1 пост на всички по горе:

 

1. Във форума на дата.бг има тема за ФМ2007. Там на първа страница има линк за крак 7.0.1. Той не е бъгав... Лично аз съм го ползвал и нямах проблеми!

 

2. За германските отбори се прави следното: Просто изтривате папките Germany & Japan от C:\Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2007\data\db\702\lnc Мисля че тук се намираха, не помня вече мн добре... След това имената са си, както трябва! :)

Link to comment
Share on other sites

Имам един проблем докато играя сезон в мултиплаиер с един приятел изведнаж като се опитва да влезне и му даBa unable conection to server като допреди това сме си играли без проблем.Някаде в мойта игра е проблема май или нз някой да хелп плс плс

Link to comment
Share on other sites

Mislq 4e ne.Ako imam kak pred itova 6a igraq s toq pi4 a sled tfa nqma da moga :O.Lo6a rabota mai 6a e po dobre preinstal pa dano stane :S

 

а оня другия пич има ли защитна стена, защото ако има и не е отклучил играта затова може да не успява да ти влиза в сървъра ;)

Link to comment
Share on other sites

Имам един ужасно гаден проблем,свързан с FM2006.

 

Не бях играл доста време и реших да си подновя сейва,но уви...

The saved game could not be loaded. :unsure:

Преинсталирах,но пак не става.

Някакви идеи? :(

Link to comment
Share on other sites

Pi4ove q kajete nqkoi sait...det moga da vidq primerno taktiki , personalni taktiki

...primerno na otdelni otbori...ot research-ari det sa gi izprobvali i rabotqt

ili primerno...koi s koi igra4 se srabotvat v napadenie...primerno adriano + berbatov mogat li da igraqt i t.n.

....6to adriano + shevcheno = 7 zagubi i 3 ravni :D :D :D :D :D

Ako nqkoi znae nqkakyv takyv sait da se obajda

10x predvaritelno :)

Link to comment
Share on other sites

Pi4ove q kajete nqkoi sait...det moga da vidq primerno taktiki , personalni taktiki

...primerno na otdelni otbori...ot research-ari det sa gi izprobvali i rabotqt

ili primerno...koi s koi igra4 se srabotvat v napadenie...primerno adriano + berbatov mogat li da igraqt i t.n.

....6to adriano + shevcheno = 7 zagubi i 3 ravni :D :D :D :D :D

Ako nqkoi znae nqkakyv takyv sait da se obajda

10x predvaritelno :)

логни са във форума им,има всичко

http://www.footballmanager.net/en/article/21/index.html

Link to comment
Share on other sites

Pi4ove q kajete nqkoi sait...det moga da vidq primerno taktiki , personalni taktiki

...primerno na otdelni otbori...ot research-ari det sa gi izprobvali i rabotqt

ili primerno...koi s koi igra4 se srabotvat v napadenie...primerno adriano + berbatov mogat li da igraqt i t.n.

....6to adriano + shevcheno = 7 zagubi i 3 ravni :D :D :D :D :D

Ako nqkoi znae nqkakyv takyv sait da se obajda

10x predvaritelno :)

 

тук също можеш да се регистрираш http://forums.fmbulgaria.com/ ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

хей някой може ли да ми помогне, прерових всички постове във темата и не можах да разбера как мога да пратя играч в сателита ми. проверих имам такъв. пробвах с написанато по горе в някой от постовете за десен бутон и муув то ....., ама въобще не ми дава опция за изпращане, а само за преместване в отделните гарнитури на отбора.

Link to comment
Share on other sites

хей някой може ли да ми помогне, прерових всички постове във темата и не можах да разбера как мога да пратя играч в сателита ми. проверих имам такъв. пробвах с написанато по горе в някой от постовете за десен бутон и муув то ....., ама въобще не ми дава опция за изпращане, а само за преместване в отделните гарнитури на отбора.

 

Първо трябва да се увериш, че договорът ти с този сателитен отбор го позволява, защото някои (особено тези при започването на играта) са само с финансови изгоди. Трябва да е в трансферния прозорец и тогава в менюто ти се появява отделна опция Move Ti Afilliate

Link to comment
Share on other sites

Пичове,имам един малък проблем.

Уж съм си сложил някакви екипи на отборите в БГ първенството,обаче не ми се появяват в играта.

Проверих да не съм сбъркал директорията,но всичко си е ок.

Помня,че на предишния ставаше няква цака със "skin cache",но и това не бачка.

 

Някакви идеи?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Някой по-опитен с Барса може ли да ми каже как настройва указанията за Ето'о? За сефте играя с тях, а вече 4 мача тоя пич вади макс 6 за по цял мач. Пробвах и като нормален страйкър, и като таргет мен, и с free role....не става и не става... Да не говорим, че от 5 изсстрела на мач има най-много по 1-2 точни... Сложил съм го единствен нападател, а зад него Деко, отляво Рони и отдясно Меси...

Link to comment
Share on other sites

Някой по-опитен с Барса може ли да ми каже как настройва указанията за Ето'о? За сефте играя с тях, а вече 4 мача тоя пич вади макс 6 за по цял мач. Пробвах и като нормален страйкър, и като таргет мен, и с free role....не става и не става... Да не говорим, че от 5 изсстрела на мач има най-много по 1-2 точни... Сложил съм го единствен нападател, а зад него Деко, отляво Рони и отдясно Меси...

 

Пробвай като направиш Run With Ball-Often,Forward Runs-По средата(непомня как беше на англ. :) ),Long Shots-Rarely,Trought Balls-Rarely,Cross Ball-Rarely

Не го прави Target Man или Free Role,Hold Up Ball...

Мисля,че това трябва да проработи,защото Ето`о е бърз и техничен нападател пък на тях им трябва повече Run With Ball(Dribbling,Acceleration и Pace).

Не става да задържа топката и да търси далечни удари тъй като предполагам има ниско Long Shots.

В никъв случай Free Role,защото това се слага предимно на халфовете и то с високо Creativity.

Това е дано да помогна. :)

Link to comment
Share on other sites

Пробвай като направиш Run With Ball-Often,Forward Runs-По средата(непомня как беше на англ. :) ),Long Shots-Rarely,Trought Balls-Rarely,Cross Ball-Rarely

Не го прави Target Man или Free Role,Hold Up Ball...

Мисля,че това трябва да проработи,защото Ето`о е бърз и техничен нападател пък на тях им трябва повече Run With Ball(Dribbling,Acceleration и Pace).

Не става да задържа топката и да търси далечни удари тъй като предполагам има ниско Long Shots.

В никъв случай Free Role,защото това се слага предимно на халфовете и то с високо Creativity.

Това е дано да помогна. :)

 

Горе-долу и аз това съм му пуснал. Разликата е, че аз и на форуард рънс съм му дал often. Малко почна да си вдигна рейтинга, ама още ще го мъча :) Чудя се все пак за таргет мен...доста е нисък и не скача добре, ама пък teamwork-a и passing-а са му високи и смятам, че добре ще послужи...

Мерси за помощта иначе :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...