Jump to content
BulForum.com

Football Manager 2007


RIP

Recommended Posts

няма такава игра като мениджъра, бях го оставил за някоко месеца ама сега пак полудях...въпреки нервие и проблемите с енгина..няма такава драма и лудост... е сега 2 сезон се мъча да отмъкна младежкия национал на аржентина наи добрия вратар от младите звезди и нестава и нестава... 1 сезон с ман ю. 2 в англия направих 20 мача без загуба а арсенал 25 и ме изпревариха с 4 точки !!!!! в шампионската лига 6-3 срещу барса на полуфинала и на реванша в испания 5-2 и отпаднах заради по-малко голове на чужд терен но играта е лудница...сега тече втория сезон и нещата изглеждат добре...лошото е че няма пари за трансфери...

И съм така сега тези дни пак я свалих от един комшия и май няма упдейт тъй като почнах нов сейф с ЦСКА и имам минимум 6 контузени :bgrin: ще трябва да се разровя да намеря пача за упдейт и крака . Но играта е голяма зарибяфка самоче нещо ми се губи смисъла след като направя един сезон незнам защо . Все пак ще си я продължа .

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 688
  • Created
  • Last Reply

мани успях да взема тоя bojan от барса за 3 милиона само на 17 години не е истина каква далавера сега си заплюх и вратаря на лацио някакъв 20 годишен колумбиеш да ми оправи вратарския пост и отбора ми е пушка продадох хайнце уес браун и хауърд за общо около 40 милиона :) добре иси напазарувах за 2 сезона :Д щом марсело и боян къркич са при мен и колочини от интер... и няколко млади анличани като гарет беил и марк ноубъл... да и далибор стефанович пак е луд и него си взех :) отбора е перспективен :)даже титлата може и да е моя тоя сезон а се бях зарекъл да не играя повече... откакто излезе 03/04 си е мания тая игра още паза скрийн шотове от тогава и досега....15-20 сезона едно време до 2020 бях стигнал луда работа... :)

Link to comment
Share on other sites

Базата данни е предадена от екипа на ФМБГ на СИ. Вече всичко е в техни ръце :)

Дано пак не объркат нещо, че ще има протест :pirate

Link to comment
Share on other sites

мда.така е и като гледам таксиметровите шофъори как блокираха софия.. страшна работа.... иначе вартекс ти май пишеш и във форума на фмбг... маи :) аз и там чета ама нямам време да се регистрирам :) пък и талантите е тръпката сам да ги откриеш а не да видиш наготово... :) е сега в ман ютд си взех марк нобъл/mark noble/ и симон уалтон/ samon walton/ и bojan от барса тоя е изрод незнам колко му е па. но определено с тея оценки просто колко вкарва и какъв рейтинг вади на 17 не е истина... :) а двамата англичани са просто перфектни халфове :Д и добре се развиват ... :)и бая южноамериканци има в играта страхотни таланти но предпочитам като играя с отбор от дадена страна да ползвам нейни играчи.. иначе с ботев на 2006 мениджъра станах шампион на 2рата година допуснах една тактическа грешка първата така че не е толкова невъзможно..:) аиде стига толкова засега че е време да бия челси и да ги наближа на 3 точки 5 мача преди края на висшата лига :)..... а ми водеха с 15 по едно време с 20мача без загуба !!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ami Varteks каза че са предадени информацията и файловете ако и другите ресърчъри по света са си свърпили работата скоро може и да видим пача :punk

а пък аз да се оплача изгубих пак и 2 сезон титлата от челси с 6 точки имах 3 равни повече от тях и това ме закопа а на финала на ФА смачках арсенал но загубих с 0:1. това никога няма да го разбера в тая игра... 25 -5 удара 60-40% владеене на топката и да загубя сами срещу вратаря играчи като Rooney Bojan Alen Smith i Kerlon да пропускат толкова пъти незнам... то реално реално ама чак пък толкова !!!

Link to comment
Share on other sites

ami Varteks каза че са предадени информацията и файловете ако и другите ресърчъри по света са си свърпили работата скоро може и да видим пача :punk

а пък аз да се оплача изгубих пак и 2 сезон титлата от челси с 6 точки имах 3 равни повече от тях и това ме закопа а на финала на ФА смачках арсенал но загубих с 0:1. това никога няма да го разбера в тая игра... 25 -5 удара 60-40% владеене на топката и да загубя сами срещу вратаря играчи като Rooney Bojan Alen Smith i Kerlon да пропускат толкова пъти незнам... то реално реално ама чак пък толкова !!!

 

Ne si edinstveniqt....az iz4upil nad 10 klavieturi po toq Football Manager.....

Nemoga da razbera 2 ne6ta

1 - Tova sys zagubite sled kato ti ima6 50 udara a te 2....

2- 6to sled kato si naprai6 SAVE i posle kato go load-ne6...ako kluba ti e vyrvql dobre i igra4ite ti ne padat pod 8mici na vseki ma4 tova se promenq...pobeda nemoje6 da vzeme6 i osnovnite ti igra4i igraqt na 5-6...?????????????

 

Ами не знам. Аз като си направих dream team с Интер и нямах загуба 2 сезона и половина в първенството! След това излезна един ъпдейт с летните трансфери и почнах с Уест Хем и още първия сезон станах 2ри, след това продадох Тевез за 100 000 000 и си направих отбор, с който 100% ставам шампион следващите 2-3 години! Докато на 2007 с Уест Хем станах шампион на 5ти сезон! Освен това на 2006, ако се ползва бъга с корнерите се печели много лесно!

 

Kyf po-to4no e toq Bug s kornerite 4e ne6to ne sam go zabelqzal....??? :(

Link to comment
Share on other sites

Kyf po-to4no e toq Bug s kornerite 4e ne6to ne sam go zabelqzal....??? :(

 

Ами слагаш един бек на защита, най-добрият си нападател (finishing & long shots трябва да са максимално високи) е outside area и всички други са stand on far post/chalange GK (ама на stand on far post e по-ефективно) и слагаш центриранията от корнер да са на penalty area! Тва е! От 3 корнера поне 1 влиза! Ама по някое време ти омръзва от "лесните" голове!

Link to comment
Share on other sites

Ами слагаш един бек на защита, най-добрият си нападател (finishing & long shots трябва да са максимално високи) е outside area и всички други са stand on far post/chalange GK (ама на stand on far post e по-ефективно) и слагаш центриранията от корнер да са на penalty area! Тва е! От 3 корнера поне 1 влиза! Ама по някое време ти омръзва от "лесните" голове!

10x za infoto...samo posleden vypros...tova za fm06/07 li e ili za 2006???

 

Nqkoi pravil li e sezon s Partizan i ako e pravil molq da mi obqsni kak da napraa otbora si taka 4e da igrae dobre za evroturnirite 6oto....v pyrvenstvoto 14 ma4a 14 pobedi a za UEFA....4 ma4a 4 zagubi...i to ednata ot Pashing s 0:1 na moi stadion.... :angry1 :angry1 :)

Link to comment
Share on other sites

За 2006 на пач 6.0.2/6.0.1/6.0.0 За 6.0.3. не съм сигурен, но на новия мениджър не става, което е добре! :)

Dobre 4e na 2007 maxnaha i golovete ot ty4ove.....po4ne li ti atakata ot ty4 90% e gol :)

Nai-mnogo me draznqt tiq ocenki na futbolistite....moite napadateli s Finishing 20 ....37 udara 25 vyv vratata nqmam gol a tqhniq napadatel s Finishing 8!!!!!....mi vkarva 2 gola v 87 i 91 min...???????????????????

za kfo izbo6to gi slagat tiq ne6ta...po-dobre bez tqh...samo info ...kolko gola e vkaral za otbora i kato dade6 Get scout report...da ti kazva dali stava za tvoq otbor i t.n.....mn iznervq :angry1 ..i drugoto...kato igrae6 sys silen otbor...si4ki malki ti se opyvat...a ti kato igrae6 s malyk otbor pada6 ot golemite s po 3-4 :)

Link to comment
Share on other sites

Znam angliiski perfektno...ama tfa ne6to....predpolagam 4e e v koi krak da mu vlizat..ili ne6to takova... koi krak na protivnikoviq napadatel da atakuvat :)

 

 

Ако сте забелязали всеки футболист има информация, за това каква сила има с двата си крака (powerfull, very powerfull и т.н.) Представете си следната ситуация:Даден нападател може да играе само с ляв крак, вие сте задали на футболистите да го ритат само там и той се контузва леко в този крак (зелено кръстче) и естествено няма да може да направи нищо до края на мача... :pirate

Link to comment
Share on other sites

защо като направя оферта на някой играч на който му изтича договора трябва да се плаща компенсация на клуба му. в миналия менаджер нямаше такова нещо

Link to comment
Share on other sites

когато владея топката и противников играч влезе на моя и му я избие,моят почти винаги стои като пън,докато противника най спокойно си взима топката :angry1

има ли някаква настройка в тактиките да го оправя тва?

Link to comment
Share on other sites

защо като направя оферта на някой играч на който му изтича договора трябва да се плаща компенсация на клуба му. в миналия менаджер нямаше такова нещо

 

това ако не се лъжа го има смао в Англия и то само на играчи под 24 години ;) иначе и на миналия мениджър го имаше това :)

Link to comment
Share on other sites

когато владея топката и противников играч влезе на моя и му я избие,моят почти винаги стои като пън,докато противника най спокойно си взима топката :angry1

има ли някаква настройка в тактиките да го оправя тва?

може би пада :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

еее от кога го чакам :)

дано да става със същия крак или да излезе бързо такъв :)

 

много ясно че няма да стане със стария крак...който намери да го посте тука моля

Link to comment
Share on other sites

да, който намери крак да дава, щото и аз се осрах ..за кво ли го сложих одеве и аз нз..няма да я преинсталирам ся, ще почакам..дано някой се отзове:) деба тамън ми стана интересно тия дни..а не бях играл от месец и нещо :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...