Jump to content
BulForum.com

Football Manager 2007


RIP

Recommended Posts

Рисърчър..

Тва кво точно значи? Че определя показателите на играчите за БГ или че търси бъгове по версиите?

Уф, чак сега видях другите постове...

А като ниво на трудност ще има ли промяна? Че ми е малко странно да спечеля ШЛ с Ботев на 3 сезон както се беше случвало в миналите версии.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 688
  • Created
  • Last Reply
Освен рес на Локото съм и отговорник на цялата А група и проверявам абсолютно всичко, което виждате(и това дето не се вижда също) в играта и е въведено в базата данни. Над мен е само шефа, който естествено има последната дума, но не прави кой знае какви промени.

Да, всеки рес сам въвежда оценките за свойте футболисти. Системата е проста всъщност.

Ние се интересуваме само от нашето си първенство, другите изроди какво правят не ни касае. Какалов, Тодоров и великана Красен Трифонов бяха изолирани случаи, които се получиха поради огромния обем информация, която беше въведена през последните години за България. Точно поради тази причина и бяха въведени и отговорниците(Аз и още двама души за Б и В групите). Гарантирам, че всичко в А групата ще бъде Ок. Нито ще има прекалено надценени, нито прекалено завишени откъм оценки футболисти и отбори. След като врътнах 2 сезона на бетата мога да съобщя със задоволство, че всичко в челото на таблицата е изпипано перфектно. Има леки разминавания в зоната на изпадащите, но там е по-подходящо да се говори за зоната на здрача :P .

И спокойно, не съм завишил Локото за сметка на Ботев или някви подобни идиотщини дето ви минават през главата в момента ;)

 

Fair enough :P

 

Пък и аз нямам проблем със завишаването на Локо...още по-малко пък за сметка на Ботев :devil

Link to comment
Share on other sites

Пич, не се обиждай но ми звучи леко непрофесионално фен на Локо да е рисърчър в любимия си отбор.

А ти какво предлагаш? Да съм фен на Локото и да отговарям за Ботев и да трябва да ходя да им гледам всеки мач все едно съм наказан. Или пък на Марек, Пирин или който и да е било друг и да трябва да пътувам.

Естествено, че ще сме фенове на дадения отбор. Нали трябва и малко вътрешно инфо да има ала бала :) И не е непрофесионално. Непрофесионално би било да се възползвам от възможността за да направя Локото непобедими машини. Мисля, че си изпълнявам задълженията подобаващо.

Ако имаш някакво по-добро предложение го сподели. Сигурен съм, че СИ ще са много щастливи да променят метода, с който работят от близо 10 години ;)

 

А като ниво на трудност ще има ли промяна? Че ми е малко странно да спечеля ШЛ с Ботев на 3 сезон както се беше случвало в миналите версии.

Никога не е имало ниво на трудност в мениджъра(като изключим първите няколко версии на играта), няма да има и сега. След като си успял да вземеш ШЛ с Ботев те поздравявам. Можеш само да се радваш на постижението си ;)

 

П.П. Стига толкова, че днеска денят ми беше меко казано скапан :cry

Link to comment
Share on other sites

Извинявайте ако е станало банално ама кога излиза пача с летните трансфери или направо менеджър 2008 ще излиза.

Направо Fm2008!

Очаква се някъде след месец. :)

Link to comment
Share on other sites

Разбрах че няма да има пач с летни трансфери но искам да попитам 7.0.2 ли е последния излязал пач и ако случайно има 7.0.3 може ли някой да даде линк за него? :smile1:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Макар и доста остаряла, аз все още играя тази игра,когато ми се отдаде време и затова с по-бавни темпове я карам.Та ми изникнаха няколко въпроса на които бих благодарен ако някой успее да ми помогне.1-вия е какво става след като те уволнят.Оставаш без отбор и следиш отсрани само нещата ,някога дали ще имаш възможност да си намериш отбор или просто седиш и гледаш кво става.Някакъв начин да може се избягва уволнение след слаби резултати или по нататъчно завръщане.Засега стигнах до есен 2010 благодарение на влизането ми в сейфа чрез нов юзер с същото име ,но така не ми е интересно ,пак и незнам докога ще мога да влизам с нов юзер така http://img80.imageshack.us/my.php?image=20090502042540.png

 

Вторият ми въпрос е защо първите сезони горе-долу с Рома добре се представях (все пак за тях второ място е успех на 25 точки от Интер) но от 1-2 сезона огромен спад - предния играх в Уефа защото се бях класирал 6 ти,уефа до полуфинал стигнах ,както и за купата,което си беше фурор и интересното беше че в Калчото падах ,пък за тея турнири биех.Та хем накупих за сумати пари качествени попълнения като оставих доста основни футболисти от предни години,които ужким са обиграни ,пък се борих последния кръг да уцелея серие А ,но грандовете доста зор видяха ,като Фиорентина и Милан си ги бих ,Интер мн зор видяха ,ама от Виченца с 3:0 като домакин да падна немислимо.Ужким схемата съм е направил най-читавата,теам талка съм го направил,единствено тренировките не им водя и не ги барам,а съм ги оставил както почнах от началото от играта да си ги води.

http://img230.imageshack.us/gal.php?g=20090502042801.png

 

Такъв спад просто незнам на някой да се е случвал и това с такъв отбор,който 2 сезона преди това в ШЛ.Все пак е реалистично защото преди години Рома се бореха за уцеляване,но някак аз се боря за съвсем други неща, от който си поставя за цел всеки, който започва да играе мениджърите :Х

Link to comment
Share on other sites

Можеш да добавяш нов юзър във всеки един момент. За това няма проблеми.

Иначе когато си уволнен гледаш нещата от страни, да. Чакаш да уволнят някой треньор и ако ти харесва мястото подаваш молба и ако имаш достатъчно висока репутация може и да те назначат. Възможно е даже те сами да ти предложат работата, но това се случва изключително рядко и то ако имаш много висока репутация и си нещо като Мауриньо :)

 

Играта е разкрила слабите места на тактиката ти. Смени си тактиката, за предпочитане не ползвай готови от нета, а си създай някоя твоя. Но общо взето това е. ФМ2007 е първата игра, която бавно, но сигурно разгадава тактиката на играча и рано или късно започват нещата да се обръщат срещу теб. Това е общо взето :)

Link to comment
Share on other sites

Играта е разкрила слабите места на тактиката ти. Смени си тактиката, за предпочитане не ползвай готови от нета, а си създай някоя твоя. Но общо взето това е. ФМ2007 е първата игра, която бавно, но сигурно разгадава тактиката на играча и рано или късно започват нещата да се обръщат срещу теб. Това е общо взето :)

 

И сигурно вече ще изпадна :laughing: .Аз и тактиката и трансферите които правя и подреждането на състава (налагам и талантливи юноши след като ги изпробвам и се уверя в качествата им).Ще се справим ,стига да не направя още 10 юзера за да искарам поне още 3-4 годинки докато ми се пенсионират по старите звезди и развия младите.А някаква представа да имаш как мога да изтрия тези юзери които не използвам (с които съм уволнен)? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Да, даваш на Retire. Някъде в менютата на самия мениджър беше.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...