Jump to content
BulForum.com

Да си поговорим за..


Recommended Posts

Първо да кажа прегледах следващите 10 страници от тоя форум. Не видях да има такава тема.

 

Та става въпрос за връзките с обвързаните мъже и жени. Демек връзки с женени мъже и омъжени дами.

Какво ви е мнението като цяло?

 

И тоя път мисля да не си изказвам в началото мнението, защото се сещам за една моя тема "Епа човещинка е".

Казах там нещо от начало и всички скочиха, накрая темата се превърна в обществена тоалетна, който мине освобождаваше там напрежението и killerincho я заключи.

Щото никой не си даваше мнението, ами коментираше чуждото, както знаете и в тоя форум е пълно с "моралисти", които само критикуват, понякога даже и не казват нищо съществено, но това е отделна тема.

Та моля господата модератори, когато усетят,че тая тема започва да заприличва на кенеф да я локнат без да се замислят. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

мисля че човек който има семейство и има такава връзка значи изобщо не му пука за семейството

 

а човек който се занимава с женен човек явно не мисли какви може да са последствията :)

 

та...против такива екстри съм ;)

Link to comment
Share on other sites

И аз съм против. Обвързал ли си са веднъж в брак няма място за такива авантюри. Или си гледаш семейството или ако не върви развод и си прайш квото искаш вече :)

Link to comment
Share on other sites

И аз така. На етап връзка - айде, от мен да мине, мога да приема изневяра. Но след обричане (тотална прецаквация) просто си е животинска проява да имаш отношения с друг. Всичко, на което стои бракът, рухва. Тогава защо си сключил брак на първо място???

 

"Да, ама с Ганчо ми е хубаво и спокойно, мил е с мен, грижи се добре за децата ни. Пък и в леглото си е добър, не може да му се отрече. Ама пък Пешо...малииии, Пешо...друго си е. Не може без разнообразие." Не може - на баба ти грънците. Нямате си представа какъв гняв ме обхваща като чуя нещо от този род. Или пък "Той/тя докато не знае, няма проблеми". Това може да го каже само човек с нечисто сърце.

 

Хората са го казали - не може хем вълкът сит, хем агнето цяло. Пък и да може, агнето е излъгано. Което по всички параграфи сакс.

 

Колкото до третия човек, този, който се намесва в брака. Той/тя е по-невинният според мен. Въпреки че от морална гледна точка да съблазняваш някой, който вече си има половинка, си е бая непочтено.

 

Тъжно, но истина - такива неща се случват навсякъде.

Link to comment
Share on other sites

Не мисля че има общество което да го толерира - и с право. Не смятам че е оправдано, само защото забранения плод бил по-сладък. Мисля че все пак съществуват някакви граници които определено се прекрачват, щом става въпрос за разрушаване на семейство.. пък било то само заради един секс.

 

Не искам да ми се случва на мен. А колкото до тези които подкрепят идеята - пожелавам им някога те да са на мястото на рогоносците да видим каква песен ще пеят тогава :devil

Link to comment
Share on other sites

Според мен ебива да се допуска такова нещо.Ако е настъпило значи дадения семеен би трябвало да се разведе защото с брака е приключило всичко.Щом си тръгнал да дириш сщастие други му значи дадения човек не ти го доставя и трябва да се разделят.

 

Относно другата страна този който се е хванал с обвързан.Това повечето пъти са хора които търсят само сексуални удоволствия а така не осъзнават че ако са настоятелни могат да развалят едно семейство да го объркат тотално.

Link to comment
Share on other sites

Аз мисля , че трябва да се добавят 2 големи фактора към условието на задачата а те са :

1-Колко години е разликата ( сигурен съм , че ще има )

2-Има ли дете/деца той/тя

Без тези два фактора мога само да кажа , че не е морално и етично спрямо другия . Ако е за една вечер по-може но всичко да е открито .

karaman мисля , че е крайно време да смениш дилъра или приеманото вещество :)

Link to comment
Share on other sites

Господи, ама вие наистина сте големи моралисти :))

Аз пък първо бих простил изневяра, стига да е просто за едното е**не. Всеки има нужда от разнообразие, както и аз самия. Ако смятам, че би могло да остане скрито, или да не наруши изграденото - бих си позволил малко разнообразие при появила се възможност.

А от другата страна - дали бих имал скруполи за връзка с обвързана жена - вероятно биха били малко. Сам не бих преследвал такава жена, но ако усетя искра и от двете страни - няма да се поколебая да действам. Ако съм убеден, че и тя го иска.

Link to comment
Share on other sites

А от другата страна - дали бих имал скруполи за връзка с обвързана жена - вероятно биха били малко. Сам не бих преследвал такава жена, но ако усетя искра и от двете страни - няма да се поколебая да действам. Ако съм убеден, че и тя го иска.

Е.. ако наистина е мноооого на зор... :D

Link to comment
Share on other sites

Нищо не е вечно-брака не прави изключение!А любовта е сляпа и глуха за разума и може да порази всеки съвестен съпруг/а. Всеки се влюбва и разлюбва, както и вие, независимо дали е бракуван или не, защото брака е една дългосрочна озаконена връзка на семейни начала-никой не е застрахован!Не знам дали съм против или не, но просто не искам да ми се случва!

Нещата стават изключително груби обаче, когато семейството има деца-това е абсолютно забранена територия!

Link to comment
Share on other sites

Нищо не е вечно-брака не прави изключение!А любовта е сляпа и глуха за разума и може да порази всеки съвестен съпруг/а. Всеки се влюбва и разлюбва, както и вие, независимо дали е бракуван или не, защото брака е една дългосрочна озаконена връзка на семейни начала-никой не е застрахован!Не знам дали съм против или не, но просто не искам да ми се случва!

Нещата стават изключително груби обаче, когато семейството има деца-това е абсолютно забранена територия!

Когато семейството има деца и когато въпросните деца малко поотраснат, тогава нещата наистина загрубяват-сякаш вече всичко е вързано в кърпа :tongue

 

Каквото и да си говорим за... никой не знае какво ще му е, когато му се случи, никой не знае и какво ще е мнението му тогава, а това мисля, че е най-важното-как ще излезеш от създалата се ситуация...

 

Скоро четох в едно списание една злобна статия, написана от омъжена жена срещу любовниците. По-голяма глупост май не ми се беше отдавало да виждам...

В края на краищата всеки има право на избор и се предполага, че би трябвало да е наясно какво може да си позволи да претърпи заради взетото си решение.

 

Какво всъщност мисля за извънбрачните връзки?

Ако няма такива, сугурно човешкият род ще се е затрил. Всеки си преценява за себе си и когато се говори за тройки, при които единият/едната е излишен/а, то тогава вина за ситуацията носят всички учасници в тройката. Няма по-малко и повече виновни, няма праведници, грешници, страдалци-просто няма такива филми...

Link to comment
Share on other sites

"Не искай жената на ближния си....", това доказва че проблема никак не е отсега...и никак не се очертава в следващите векове да бъде решен.

Основната причина...грешката на брака. Няма виновен, човек не може да преценя и да знае как ще се развиват нещата в бъдеще....Това, което препоръчват хората е преди да се зажените да поживеете малко заедно:)

 

А пък любовниците са най-прецаканите хора. Те никога не могат да изградят пълноценна връзка с някой "женен" например.

В една такава връзка например винаги има дозата страх "ако някой ме види", който винаги пречи.

А ако една такава връзка предизвика разводи или такива работи...след това нещата отново никога не се избистрят. Тогава почват да действат съвести и други такива неща дето пак пречат.

А ако подобна връзка е изградена на чисто сексуална основа тя много бързо рухва, все пак само секс писва. Според мен повечето такива "изневери" са породени от еднообразен и скучен секс и постоянното търсене на някакво ново изживяване:)

 

Така, че ако има хoра любовници тук, трябва сериозно да се замислят за това какво им дава и какво им отнема връзката им:)

Link to comment
Share on other sites

"Не искай жената на ближния си...."
Айде ве така ли?

Като ва слушам всички (с изключение на Скорпиона) имам чувството, че сте имали най малко по няколко връзки с женени/омъжени , бах мааму големи професори сте евала.Не че се заяждам ама аре кажете си колко такива връзки сте имали та давате такива категорични оценки ?Интересно е да чуем мнението и на Печената-госпожа дрънкалница по всички форуми :tongue

Link to comment
Share on other sites

Айде ве така ли?

Като ва слушам всички (с изключение на Скорпиона) имам чувството, че сте имали най малко по няколко връзки с женени/омъжени , бах мааму големи професори сте евала.Не че се заяждам ама аре кажете си колко такива връзки сте имали та давате такива категорични оценки ?Интересно е да чуем мнението и на Печената-госпожа дрънкалница по всички форуми :tongue

"Не пожелавай жената на ближния си " така е правилно .

Аз имам една от класа , която вече 2-3 година ходи с 10 години по-голям , който е женен и незнам знам за 1 дете за второ не съм сигурен . Освен ебане друго не виждам да има и съм и го казвал ама тя "не той ме обича ния заради тва сме заедно , обича ме все това ми казва " еми живи и здрави квото си надробиш това ще сърбаш .

Link to comment
Share on other sites

е,не мога да се въздържа просто-мазолче ми е тая тема,по очевидни причини ;) и така като ви слушам всички в куп-"ок,ходете,ама преди тва се разведете" и си викам,баф мааму,хубуу че не правят така хората,че истинксите разводи няма да могат да стигнат до съда хич :wacko: случват се тия работи и то всеки ден,и не се случват просто ей така за фън,а шото някой си го търси-като например бракувания :D (мноо ме кефи тая думичка), за любовниците-не е луд тоя който изяжда баницата,а когато има и дечурлига ......ммм...... абе с тях и без тях,човек като си е тръгнал да си търси липсващите му неща навън едни деца не са кой знае кавка пречка ;)

ох и да-гледайте на тия връзки и от хубавата им страна,щото те си имат и такава ;)

Link to comment
Share on other sites

Мда имат хубава страна, не отричам, но когато ясно си даваш сметка докъде можеш да се разпростираш. Кефи те, давай, но когато нещата продължат за по-дълъг период от време.... Беж крачетаааааааааааа

Докато другият бракуван(този с рогцата) не ти се обади един слънчев ден и не те попита дали искате да се видите на кафе, за да си поговорите за времето. :bgrin:

 

Семейството е неприкосновена територитория! Ако нещо става извън него, то при всички положения трябва да си остане там.

 

Айде, на семейните желая по-малко чужди изкушения :zzz , а на всички останали-не правете грешката да хлътвате по семейни :devil (това последното е най-вече към девойките - около 80% от старите момиса са такива, защото са пропилели живота си с женени мъже)

 

Хайде със здраве, както казват често тук :beerchug

Link to comment
Share on other sites

Яка темичка :) Аз съм бая далеч от тия работи но са ми правили впечатление :) Някои по горе бяха казали че ако някой женен/омъжена има няква странична връзка значи сериозно не го е грижа за другите...Btw колко семейства около мене се разпаднаха заради такива работи...А от тия работи кой страда най- много???Децата разбира се :( Но! Ценностите на хората се менят поне аз така забелязвам...Всеки си има собствен живот и може да експериментира и да прави к'вото си иска с него...Но може би такива неща се случват несъзнателно под влиянието... на странични фактори :laughing:

 

Някъде бах чул лафа "Не заглеждай чужди жени ако не са по хубави от твойта" :lol: Дей*а и простотийката :lol:

Link to comment
Share on other sites

Добре де, хора. maddrum, Ицо, стига бе, човек! Нещата не са само черни и бели... Имам чувството, че вашата гледна точка е на върха на носа ви... Да не говорим за гледен хоризонт.

Нека ви споделя нещо от моя скромен жизнен опит. Преди време, няколко години завързах (виртуални) контакти с една много готина мацка (като характер де), по-голяма от мен с около 3-4 години. Почнаха да прелитат искри, но в един момент разбрах, че има 4 годишен син. Попарен бях, признавам си. В последствие разбрах, че се е бракувала много рано и не е могла да прецени боклука, който се е оказал мъжа й. Все още не бяха разведени, но от две години живееха заедно, когато се видяхме и на живо. Е, не искри, ами мълнии прескочиха и кинолентата се завъртя - филма тръгна...

Какво - аз трябва да имам скруполи за подобен вид връзка? Тя не искаше нищо повече от близост, нежност, които аз й давах.

Така наречената връзка се разпадна много скоро, макар наскоро да ми изпрати уж ей-така една своя гола фото-сесия (все още е много готина).

 

Но какво?! Хора опитайте се да виждате малко по-далече от върха на носа си... Нещата не са чак толкова прости и лесно дефинируеми като правилно и неправилно. Опитайте се да го проумеете, преди живота да ви научи по по-жесток начин...

Link to comment
Share on other sites

Добре де, хора. maddrum, Ицо, стига бе, човек! Нещата не са само черни и бели...

 

Това за което разказваш не е ли точно онова, за което говорех и аз в предишната страница на тоз топик:)

Момичето е объркало брака си, търси някаква нова връзка тип "разсейване".

Всичко е хубаво замалко и после-оп-край-и-пак-отначало.

Пешо дори и да беше любовта на живота ти тази жена, с нея няма как да изградиш пълноценна връзка, поне докато тя е женена и вината затова нямаше да е твоя.

Иначе аз не съм толкова против, че някои си е похойкал малко, чудо голямо. В подобни ситуации и двамата любовчии са наясно, че няма да бъде това кой знае какво.

 

Против съм когато някои е захапал яко по някой женен.

 

П.С. Пешо тури снимките в сайта бе;)

Link to comment
Share on other sites

Г-ца дрънкалница пише в два форума.

Единия е тоя, пък другия не ти трябва да знаеш кой е, за да не налазиш и него. :tongue

 

Съвсем приятелски - незнам дали другите говорят така все едно са имали най-малко няколко връзки, ама ти приказваш така все едно имаш само такива връзки. :woot

Но нека да не издребняваме. ;)

 

По темата. :D

 

Против съм когато някои е захапал яко по някой женен.

Ами, ако тоя някой не знае,че 'партньора' му е женен? :unsure:

Кой е по-"неморалния" в случая?

Женения,дето си крие брака, или тоя, който се е "намесил" в него?

Link to comment
Share on other sites

Ами, ако тоя някой не знае,че 'партньора' му е женен? :unsure:

Кой е по-"неморалния" в случая?

Женения,дето си крие брака, или тоя, който се е "намесил" в него?

За мен е по-неморалняи този , който си крие брака и си търси чуждо забавление . Отделен е въпроса като разбереш , че е женен какво ще предприемеш

Link to comment
Share on other sites

Мъки, мъки и пак мъки...Това за мен са връзките с женени/омъжени. Хората разни...има всякакви ситуации и всеки, изхождайки от своята гледна точка може да изтъкне хиляди "против" или хиляди "за". Лично аз не бих се замесила в подобна връзка. Не бих и толерирала такива взаимоотношения. Но...все пак, "който е безгрешен, нека първи хвърли камък".

Link to comment
Share on other sites

Ами, ако тоя някой не знае,че 'партньора' му е женен? :unsure:

Кой е по-"неморалния" в случая?

Женения,дето си крие брака, или тоя, който се е "намесил" в него?

 

Ебахти връзката ще е тогава-няма алтернатива:)

А тоя дето крие брака си, никак не е стока!

Обикновенно това са някакви хора търсещи временни авантюри, с цел забавление. Подобни типове не считат за нужно да уведомяват, че са женени-така де те самите не дават на връзката повече от седмица, защо да хабят излишно нерви.

В случая любовника пак е пре**ан, но тук няма никаква вина. Тука най-разумното е като разбере за брака да псува от оградата до обяд виновника....Наивно би било да остане и да чака някаква развръзка:)

 

Бе, хора както и да го гледате любовниците са прецакани винаги :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...