Jump to content
BulForum.com

Да си поговорим за..


Recommended Posts

В безсънните нощи в четене на книги за религията на инките и какво ли още не на майната си американска, такива теми просто ми оправят настроението. Може би аз съм пълен идиот (да бе, може би...) и на такива неща човек не се смее, ама то кой ли ме брои мен. Дет викате и 2% са ни много...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply
винаги ли когато нямаш как да отговориш смислено на зададени въпроси и не желаеш да признаеш съществуването на други гледни точки, прибягваш към лични нападки и обвинения в избивнае на комплекси? а твоята мания за величие вродена ли е или по-късно придобито увреждане? нищо лично, само питах :P .
Никой май не обича да пада по гръб :) Мегаломанията й е вродена, зодиакална :) Опитай се да кажеш на някой лъв, че не е идеален, не е велик, че не е най-най- и ще чуеш гръмкия му рев (и нищо повече)

 

Иначе за коалицията - ако отпадне християнството - вписвай ме! Аз съм атеист :)

Link to comment
Share on other sites

Имаше една песен на Кали - Чужда, в която се пееше "знам че те възбужда да удариш чужда" ;) Повечето тук са кичари и не слушат фолк, но както и да е, визирам текста от песента. Ако човек е женен би трябвало да има някакви задръжки да не се хвърля на чуждо. Не виждам нищо странно в това от време на време да има по някоя изневяра в брака, но ако тя не разваля брака разбира се. Примерно мъжа е в командировка и удари кьоравото, една вечер нещо различно от на жена му свирките не би било въобще зле, както някои тук си го представят. Все пак човек живее веднъж, и вместо да съжаляваш за нещо което не си направил, го направи на момента. И пак повтарям, без да се разваля семейство, брак, отношения м/у партньорите. А приказки от сорта на вярната мома Калинка и чичо Коце, въобще не вървят в наши дни, може би преди 70-80 години е било немислимо, но в настоящето...

Link to comment
Share on other sites

Повечето тук са кичари и не слушат фолк, но както и да е

offtopic - айде айде... все едно не сме ходили на hardcore партита едно време :punk

Link to comment
Share on other sites

въобще не вървят в наши дни, може би преди 70-80 години е било немислимо, но в настоящето...

Мноо ясно.. ся всичко живо се плющи като невидяло а ние пишем по форумите за това :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...