Jump to content
BulForum.com

Black Music


Lil Scrappy

Recommended Posts

  • 2 months later...
  • Replies 636
  • Created
  • Last Reply
Aз имам намерение да ходя . А кой е твоя любимец?
Xzibit...но имах ужасно грешната информация, че и той щял да идва сега... заблудих се с концерта в Амстердам, мислех, че е цяло турне.... цялата ми мечта загина :( ... за сега
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Само Ice Cube ще идва и аз естествено ще съм там.

 

Концерта беше уникален, който го е пропуснал е изгубил много.

 

11 май Xzibit ще е в Ловеч. Само да не стане както миналата година с DMX.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Напоследък пак почнах да слушам по-стари песнички.

 

Busta Rhymes - Light Your Ass On Fire

DMX - Problem child

DMX - Damien

DMX - X Is Comin'

Notorious B.I.G. feat. Fabolous, Foxy Brown, Busta Rhymes & Snoop Dogg - Runnin' Your Mouth.

 

Problem Child & Runnin' Your Mouth ме кефят страшно много.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Бе как се казва тоя стил, дето някъв смъкнат нарежда някви глупости, а отзад за фон - бас (китара) и барабани. Matakka (българи) понякога звучат така. А някой се сеща, да спомене името и да каже някое име на изпълнител. :music

Link to comment
Share on other sites

аз от сряда не съм спрял да слушам

MD Beddah - Zомбинация

Sensei - Ну Погоди

и други парчета на Бедата и Сенсея, ама главно тия двете.

 

А иначе въобще не съм фен!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Ами 50cen Lil Wayne Lil Scrappy това е комерса смешна работа нищо не правят. Истинските момчета са

2pac, Biggie, N.W.A ( Ice Cube, Eazy E, Dr.Dre, Mc. Ren, Yella основателите на Хип Хопа ) Nas, Snoop Dogg, Outlawz, Eminem а може би от сегашните The Game прави яки албуми .....

това е моето мнение, престанете да слушате тея глупаци като Лилл скрапи лил уейн и 50 ЦЕНТ

Link to comment
Share on other sites

Примерно автора на темата слуша тия дето бият на R'n'B, без да се обижда :) Аз си падам по старите и си слушам предимно тях. От актуалните изпълнители The Game прави добри песни, най-много се доближава до стила от средата на 90те :) Изпълнители като Lil wayne и тем подобни няма да коментирам, за да не обидя някой.

От новите наистина сякаш само The Game прави добри песнички.И T.I. ми харесва,но той е много далеч от хип-хопа като цяло според мен.За мен най-важното в рапа са текстовете и определено не ми харесва да слушам разни надъхани негри да ми пеят само за треви,за коли и за дебели негърски задници.Таа исках да кажа-Old School Rocks :)

 

Ice Cube-Gangsta rap made me do it ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...