Jump to content
BulForum.com

Black Music


Lil Scrappy

Recommended Posts

  • Replies 636
  • Created
  • Last Reply
бахти тва направо е светотатство 2pac на 15 място кат пред него са слойили лаина от рода на j-z i nas

 

 

Виж за Jay-Z съм съгласен, обаче Nas си заслужава мястото! И ест 2pac на 15 място? Както се беше изразил Fat Joe в един свой diss: "What the fuck is wrong with this nigga?" Трябваше да е много много по-напред. И най-накрая някой да оцени подобаващо Ice Cube!!!

Link to comment
Share on other sites

Мисля , че просто пише кои песнички го кефят :)

Link to comment
Share on other sites

Jay Z не е слабо mc,просто повечето неща които е правил са много слаби,но албумът reasonable doubt от 1995-та доказва че има супер умения.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 5 weeks later...
поредната разочароваща за мен класация-2pak на 15 място

http://www.mp3.bg/news/1031.html?page=6

Rakim верно има добри песни, ама да е номер 1 не съм съгласен... Изключителен изпълнител, ако не се беше изпокарал с 50% от продуцентите в жанра сега щеше да е доста по известен, но всеки сам си избира.

Доста пристрастна класация като цяло, а за Schoolly D. си признавам, че за първи път чувам, випреки, че имам доста широка хип-хоп култура според мен :)

Тия от ОУТКАСТ са преди 2pac xaaxaxax, за мен тия двамата имат точно 2 свесни песни, ама пак си е мое мнение. LL cool J i Jay Z са едни от най-големите за всички времена, но заслужават доста по долни места в класацията според мен. Просто техните песни се владеят само от модата и комерса и от повече 5-6 години и двамата нямат нищо добро, а само комерсиални песни.

Dre i Easy E ги няма :blink: Те май създават ганста рапа с NWA, после funky стила, който доста изпълнители поемат.

Добре, че Ice Cube KRS и Chuck D присъстват, иначе нямаше да мога да кажа нищо хубаво :)

Като цяла тъпа класация :(

Link to comment
Share on other sites

От години не слушам черно, вече хич ме няма. И тъй като в тракера имам заявла за торент с рап/хип-хоп черно ако на някой му се занимава нека да напише 15-20 песнички, които в момента(или допреди година) са хитове. Благодаря предварително.

Link to comment
Share on other sites

Предполагам че тук трябва да питам...DMX има ли ОФИЦИАЛЕН негов сайт ? само на фейкове попадам...а и някой да знае кога му излиза новия албум ?

Link to comment
Share on other sites

Предполагам че тук трябва да питам...DMX има ли ОФИЦИАЛЕН негов сайт ? само на фейкове попадам...а и някой да знае кога му излиза новия албум ?
http://www.dmx-official.com/ Новия му излиза 2008. Wiki rules... само да знаеш как да я използваш !
Link to comment
Share on other sites

То си е 2008 ама кога ^^ Вече немога да чакам,ако е тва което той казва...Резърекшън ъф Реал Хип-Хоп а аз точно на тези негови песни се кефа...от 90'те

 

И Тенкс за сайта :P

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

По принцип не слушам мноо мноо рап,обаче набарах едни пичове-Public Enemy,и напрао ме разцепват.Мноооо са яки.И новите и старите им песни къртат.

Поздрав с PE-Harder Than You Think

Link to comment
Share on other sites

По принцип не слушам мноо мноо рап,обаче набарах едни пичове-Public Enemy,и напрао ме разцепват.Мноооо са яки.И новите и старите им песни къртат.

Поздрав с PE-Harder Than You Think

 

Public Enemy са лудаци... Аз позндравявам с ONYX ft DMX - Shut Em Down!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

але хора ся отгледан съм на доста стара музичка от 70 те някаде не че съм роден тея години ама нали знаете :D и се зачудих дали повечето знаят.. повечето биитове които са хитови рап песни и .. генгста рап песнички ако мога така да се изразя излизат винаги съм харесвал тази стара музика след тва с течение на обстоятелствата чух и рап песни и понеже повечето стари ми бяха писнали да ги слушам беше нещо като рециклиране на старото и от там се зарибих и по рапа та мн хора слушат рап ама никога не са чували класиките повечето тука от тези ли са ?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Повечето хора не слушат хип-хоп, а рап ;)... рапа е комерсиалната версия, по-новата и по-зарибяващата... аз лично съм слушал и от двете, като първо започнах с по-комерсиалната и след като започнах да се информирам за музиката, слушах и от старите... разликата е огромна според мен. На мен и двете ми харесват, но ако трябваше да избирам, може би щях да избера по-новата, защото като цяло съм new school.. :)

Link to comment
Share on other sites

ми лично аз съм забелязал че някой песни са 100% нещо като ремейк на стара пример

Ice Cube - It Was A Good Day

B.I.G - Big Poppa

2pac - Changes

2pac - Bury me a G

и още много просто не ми се изброяват но ако си заинтересован ще ти ги изброя :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
Повечето хора не слушат хип-хоп, а рап ;)... рапа е комерсиалната версия, по-новата и по-зарибяващата... аз лично съм слушал и от двете, като първо започнах с по-комерсиалната и след като започнах да се информирам за музиката, слушах и от старите... разликата е огромна според мен. На мен и двете ми харесват, но ако трябваше да избирам, може би щях да избера по-новата, защото като цяло съм new school.. :)

Примерно автора на темата слуша тия дето бият на R'n'B, без да се обижда :) Аз си падам по старите и си слушам предимно тях. От актуалните изпълнители The Game прави добри песни, най-много се доближава до стила от средата на 90те :) Изпълнители като Lil wayne и тем подобни няма да коментирам, за да не обидя някой.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...