Jump to content
BulForum.com

Black Music


Lil Scrappy

Recommended Posts

  • Replies 636
  • Created
  • Last Reply

Най-най-най-любимия ми е EMINEM

 

също така 2Pac, The Game, 50 Cent, DMX, Obie Trice

 

a и групата Black Violin - правят мн яки парчета

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Ето нещо ново и от мен:

Birdman ft. Lil Wayne - Pop Bottles

Lil Wayne има някой яки песни, но тази определено не ми харесва... някак си бавна, мудна...
Link to comment
Share on other sites

Lil Wayne има някой яки песни, но тази определено не ми харесва... някак си бавна, мудна...

 

 

Ето някой песни на Weezy, които харесвам (тази горната и на мен не ми харесва): New Orleans, Fireman, Stuntin Like My Daddy (Birdman), Something You Forgot, Uh Ohhh (Ja Rule), 9mm (David Banner)

Link to comment
Share on other sites

Lil Wayne има някой яки песни, но тази определено не ми харесва... някак си бавна, мудна...

Да имат яки песни но мен и тази ме заребява особено припева (кефи такава)

Link to comment
Share on other sites

Добре де... немога да разбера след като имате претенции, че разбирате от Хип Хоп, защо говорите за хора, които ни най-малко са направили нещо за тази музика? Къде са RunDMC, къде са Afrika Bambatta и GrandMaster Flash? Къде са Public Enemy... Beasty Boys.... Eric B. & Rakim...Salt-N-Pepa...A Tribe Called Quest... още да изброявам ли? Защо в култ изпъквате само хора от gangsta rap-a? Неискам да кажа нещо против тях... просто неможе да ги слагате над другите ! Един от иконите на гангста рапа продуцира албум съвсем скоро, който се казваше The death of hip hop. Не искам да ме разбирате погрешно, не казвам нищо против Eazy, Ice Cube, Dre, 2pac, B.I.G. и т.н.

Link to comment
Share on other sites

Добре де... немога да разбера след като имате претенции, че разбирате от Хип Хоп, защо говорите за хора, които ни най-малко са направили нещо за тази музика? Къде са RunDMC, къде са Afrika Bambatta и GrandMaster Flash? Къде са Public Enemy... Beasty Boys.... Eric B. & Rakim...Salt-N-Pepa...A Tribe Called Quest... още да изброявам ли? Защо в култ изпъквате само хора от gangsta rap-a? Неискам да кажа нещо против тях... просто неможе да ги слагате над другите ! Един от иконите на гангста рапа продуцира албум съвсем скоро, който се казваше The death of hip hop. Не искам да ме разбирате погрешно, не казвам нищо против Eazy, Ice Cube, Dre, 2pac, B.I.G. и т.н.

 

ми като толкова разбираш просветли ни :)

Link to comment
Share on other sites

Добре де... немога да разбера след като имате претенции, че разбирате от Хип Хоп, защо говорите за хора, които ни най-малко са направили нещо за тази музика? Къде са RunDMC, къде са Afrika Bambatta и GrandMaster Flash? Къде са Public Enemy... Beasty Boys.... Eric B. & Rakim...Salt-N-Pepa...A Tribe Called Quest... още да изброявам ли? Защо в култ изпъквате само хора от gangsta rap-a? Неискам да кажа нещо против тях... просто неможе да ги слагате над другите ! Един от иконите на гангста рапа продуцира албум съвсем скоро, който се казваше The death of hip hop. Не искам да ме разбирате погрешно, не казвам нищо против Eazy, Ice Cube, Dre, 2pac, B.I.G. и т.н.
Защото може би тези хора ни харесват...
Link to comment
Share on other sites

Защото може би тези хора ни харесват...

 

Нищо не съм казвал по повод това на кой какво му харесва нито съм имал нещо против :rolleyes: Мойто мнение е към хората, които слагат едни над други и казват DMX е най-великия и тем подобни измислици на всеки хрумнал му да каже нещо, ок? :music

Link to comment
Share on other sites

Добре де... немога да разбера след като имате претенции, че разбирате от Хип Хоп, защо говорите за хора, които ни най-малко са направили нещо за тази музика? Къде са RunDMC, къде са Afrika Bambatta и GrandMaster Flash? Къде са Public Enemy... Beasty Boys.... Eric B. & Rakim...Salt-N-Pepa...A Tribe Called Quest... още да изброявам ли? Защо в култ изпъквате само хора от gangsta rap-a? Неискам да кажа нещо против тях... просто неможе да ги слагате над другите ! Един от иконите на гангста рапа продуцира албум съвсем скоро, който се казваше The death of hip hop. Не искам да ме разбирате погрешно, не казвам нищо против Eazy, Ice Cube, Dre, 2pac, B.I.G. и т.н.

Да разбирам те на къде биеш тое ясно че са велики

но идват нови от гетото които също малко или много правят добър и заребителен рап

все едно да ти дават нови маратонки от 2007-ма и някои стар модел от 90-те мисля че ще вземеш новия модел нали ?

но това не значи че като се кефим на някои нови ганстери ( които според тебе не струват ) че ще забравим от коде е тръгнал Хип-Хопа

Link to comment
Share on other sites

Да разбирам те на къде биеш тое ясно че са велики

но идват нови от гетото които също малко или много правят добър и заребителен рап

все едно да ти дават нови маратонки от 2007-ма и някои стар модел от 90-те мисля че ще вземеш новия модел нали ?

но това не значи че като се кефим на някои нови ганстери ( които според тебе не струват ) че ще забравим от коде е тръгнал Хип-Хопа

 

Не не... не съм казал, че не струват ! Защо казваш нови гангстери... стари няма :rolleyes: Другото, което е RunDMC не са маратонка... съгласен? Трето всеки има право да слуша това, което му е на сърце, в което няма нищо лошо. И четвърто... колкото и да обичаш "новите хип хоп" звезди... сравнение неможе да става, те също го знаят и го казват, така че би трябвало и вие да го знаете ! B) Така че пийс, слушайте си музиката и get down with the kiingss :punk

Link to comment
Share on other sites

Не не... не съм казал, че не струват ! Защо казваш нови гангстери... стари няма :rolleyes: Другото, което е RunDMC не са маратонка... съгласен? Трето всеки има право да слуша това, което му е на сърце, в което няма нищо лошо. И четвърто... колкото и да обичаш "новите хип хоп" звезди... сравнение неможе да става, те също го знаят и го казват, така че би трябвало и вие да го знаете ! B) Така че пийс, слушайте си музиката и get down with the kiingss :punk

Не , че нещо , ама ти само old school хавите ли слушаш?

Link to comment
Share on other sites

Не , че нещо , ама ти само old school хавите ли слушаш?

 

Мисля, че го казах не един път-НЕ слушам само олд скуул... слушам много, слушам всякаква(естествено без разните му все повече бози, които дори нямат ритъм, т.е. немогат да се нарекът дори такъв стил музика) ;)

Link to comment
Share on other sites

Прав си е Run.Мога да добавя ,че образи като фифти сент,нелита,лилита,чингита и тнт блинг блинги са по-скоро кънтри певици отколкото mc-та.

Иначе сега се наблюдава до известна степен възраждане на истинския хип хоп.Guru издаде jazzmatazz 4,Common издаде нов албум,Cilvaringz също. Най голямата изненада беше обаче новия албум на Killah Priest. Брутален е .С типичното за него звучене,може би само Heavy Mental му е по-силен.Пък и с гости като Canibus,Immortal Technique,Nas...кво да говоря

 

http://rapidshare.com/files/49440239/Killa...ing-2007-C4.rar

 

 

пп. и аз се кефя на най-най олд скул-а - Run DMC,Public Enemy,Boogie down productions,NWA,Juice Crew, но за мен златната ера на рап-а е 92-96. В този период излизат най-силните неща.

 

пп2. поздрав за Run с It`s tricky :) Скоро я пяхме на singstar за пс2 и се сетих ;)

Link to comment
Share on other sites

T.I., Young Jeezy, Lil`Jon, Birdman, Lil`Wayne, Pastor Troy, Ludacris, Lil`Scrappy, P$C, Rick Ross, Youngbloodz, Boyz N Da Hood и още много, много, много от south-a. Комерсиални били, фейк били, такива били, онакива били и т.н. Които иска да ми каже, че не струват да заповяда. Може да е имало големи фигури, може да са бели велики, но си остават във времето си. Не съм ги слушал, не мога да кажа нищо лошо за тях, само, че както аз не казвам нищо лошо за тях, така и олд-скулърите трябва малко да се въздържат, когато коментират 'кънтри певците'.

 

Дайте по тая логика да гледаме само английски футбол, защото е тръгнал от там, и държави като Гърция(Евро шампион 2004) не са напрваили нищо за него.

Или да караме само немски автомобили, защото немците имат най-голям принос в развитието им.

Въпрос на личен избор е, никой не се прави на разбирач. Всеки си слуша каквото му харесва и не бива никой да му се меси, нито той да се меси на някой :)

 

Peace \/

Link to comment
Share on other sites

Има много рап фенове, които ГРАМ не искат да се асоциират със споменатите от теб,и затова ги броят за друг стил музика.А олд скул-а го оставяме настрана,в момента има също куп добри - jedi mind tricks,psycho+logical records,immortal technique, rhymesayers entertainment

 

освен това комерс не значи некачествен.много ми е смешна и другата крайност- като някой почне да позира ,че слуша ъндърграунд. Nas,Notorious BIG,2pac, та и DMX дори са си много комерсиални,продали са милиони,въртяни са по музикалните телевизии и въпреки това музиката им е много добра.

 

а тва че всеки си слуша квото си иска и че всеки си има мнение е напълно вярно. обаче ако някой тръгне да ми казва " Ray Charles не струва, Азис струва" ,значи понеже е негово мнение това трябва да значи че не е пълна глупост ли ?

Link to comment
Share on other sites

Азис е много болна тема, при него колкото и обективен да си, не можеш да кажеш нещо хубаво :) Просто ги игнорирай такива и им дай да си живеят в заблуда :)

Който си го харесва да си го слуша :)

Link to comment
Share on other sites

Които иска да ми каже, че не струват да заповяда. Може да е имало големи фигури, може да са бели велики, но си остават във времето си. Не съм ги слушал, не мога да кажа нищо лошо за тях, само, че както аз не казвам нищо лошо за тях, така и олд-скулърите трябва малко да се въздържат, когато коментират 'кънтри певците'.

 

Ами аз ще заповядам тогава ! Може ли да говориш въобще кой бил голям след като не си слушал най-големите имена на хип хопа???? :blink: Ето това въобще не ми е ясно ! Имах си аз да кажеш нещо лошо... лично Лил Джон ще дойде да ти нашамароса малкото гъзле :D

Айде стига са спорили хора, които дори не са слушали истински хип хоп ! А другото което е, че тука няма мода за да слушаш ново или старо ;) Има истински хип хоп и бози... искате да ми кажете забрави истинския хип хоп и слушай бозите? :D Какви англии какви гангстери ви гонят :lol:

Link to comment
Share on other sites

Аз пъкл напоследак слушам:

Dr.Dre, DMX, 50 Cent, Lil Kim, Lil Scrappy, Young Jeezy, Youngblood, 2 Pac, Pastor Troy, Ice Cube, Lil Jon, The East Side Boyz, Ludacris, Trillville, Mike Jones, Birdman, Lil Wayne, Master P, The Game, Red Cafe, Westside Connection, Memphis Bleek, Onyx, Busta Rhymes, Ja Rule, Mobb Deep, Jim Jones, T.I, Chamillionaire, Three 6 Mafia, Pimp C, E-40, JR Writer,

за тези се сещам вмомента

ето ви едно сайтче което го следа рефовно за online хип-хоп видеота

Blastro Hip-Hop

Link to comment
Share on other sites

Ами аз ще заповядам тогава ! Може ли да говориш въобще кой бил голям след като не си слушал най-големите имена на хип хопа???? :blink: Ето това въобще не ми е ясно ! Имах си аз да кажеш нещо лошо... лично Лил Джон ще дойде да ти нашамароса малкото гъзле :D

Айде стига са спорили хора, които дори не са слушали истински хип хоп ! А другото което е, че тука няма мода за да слушаш ново или старо ;) Има истински хип хоп и бози... искате да ми кажете забрави истинския хип хоп и слушай бозите? :D Какви англии какви гангстери ви гонят :lol:

Аз не споря, ти правиш това. Делиш си музиката по твой си начин - 'истински' и 'боза'. По правилно би било да я делиш на харесва ми/не ми харесва, защото за теб едно е боза, за мен друго. Затова не можеш да ми казваш кое е боза и кое не е. Схващаш ли? :)

Link to comment
Share on other sites

Ами аз ще заповядам тогава ! Може ли да говориш въобще кой бил голям след като не си слушал най-големите имена на хип хопа???? :blink: Ето това въобще не ми е ясно ! Имах си аз да кажеш нещо лошо... лично Лил Джон ще дойде да ти нашамароса малкото гъзле :D

Айде стига са спорили хора, които дори не са слушали истински хип хоп ! А другото което е, че тука няма мода за да слушаш ново или старо ;) Има истински хип хоп и бози... искате да ми кажете забрави истинския хип хоп и слушай бозите? :D Какви англии какви гангстери ви гонят :lol:

Еми за теб новото е боза, за нас твоето е боза... така че няма какво да ги разграничаваш. Като ти харесва, слушай си ги, няма нищо лошо... ама не се меси в чужди работи кой какво слушал и кой какво разбирал...
Link to comment
Share on other sites

Аз не споря, ти правиш това. Делиш си музиката по твой си начин - 'истински' и 'боза'. По правилно би било да я делиш на харесва ми/не ми харесва, защото за теб едно е боза, за мен друго. Затова не можеш да ми казваш кое е боза и кое не е. Схващаш ли? :)

 

Аз не я деля на това кой какво харесва... всеки има правото да си харесва каквото иска, но малко са тези които имат право да спорят какво е хип хоп ясно? В хип хопа няма нищо, което да не се знае разбираш ли? Това се опитвам да ти кажа от 1 час насам ! Всички знаят кои са най-големите... даже за незнаещите и класации се правят за да им задоволят оскъдните знания ! Дразня се когато някой ми каже, че DMX е най-големия и пренебрегва идолите на тази музика, за които половиния свят би умрял ! Снуп хип хоп ли прави? DMX хип хоп ли прави? Да правят гангста рап, но хип хоп не правят ! Затова го има и това разграничение от хип хопа ! Как ти звучат в сравнение следните 2 песни: Run DMC - Down with the kings и Snoop - Drop it like is hot например? Вие чувате ли се въобще какви ги говорите? :confused

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...