Jump to content
BulForum.com

Как се преодолява мъката от раздялата


Recommended Posts

Случвало ли ви се е да се разделите с любимата/любимия за известно време? Е как сте преодолявали болката? Ами ако излизанията с приятели и всякакво друго запълване на времето не помага?

 

Опитвам се да си живея живота по старо му, но една голяма част от мен липсва и нищо не е същото. Знам, че 4 месеца, примерно, не са болка за умиране, но ако после не е същото? А и как ще изминат тези месеци, без да умирам по малко всеки ден?

За тези, които не са изпитвали подобни чувства - няма нищо по-тъжно и гадно от това да загубиш любим човек, макар и временно!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Клин - клин избива :)

 

или пробвай да насочиш енергията си към нещо.. например миналия месец пак се бях вкиснал и излях цялата отрова под формата на dark ambient парче :) и честно казано помогна - защото след това се чувствах доста добре.. :love

Link to comment
Share on other sites

Клин - клин избива :)

 

или пробвай да насочиш енергията си към нещо.. например миналия месец пак се бях вкиснал и излях цялата отрова под формата на dark ambient парче :) и честно казано помогна - защото след това се чувствах доста добре.. :love

И аз така смятам да направя, но това ще стане чак след сесията, че сега уж трябва да уча, въпреки, че не ми е до учене!
Защо плачеш като е временно бе, приятелю! Я се пристегни!
Временно ама при 4 години връзка, сме се разделяли за не повече от седмица общо, а сега 16 седмици наведнъж! :cry
mnoго лесно-не се преодолява! :(

търпиш и тва е,няма начин :wacko:

Не звучи много успокояващо :unsure:
Link to comment
Share on other sites

И аз така смятам да направя, но това ще стане чак след сесията, че сега уж трябва да уча, въпреки, че не ми е до учене!

Странно... моето положение е горе долу същото :) Ако измислиш нещо за.. стимулиране - свиркай :D

 

@err0r - то хубаво ама.. няма материал :online2long:

Link to comment
Share on other sites

Какво ще рече временно може би?Щото аз нещо неразбрах.Утишла е в чужбина примерно и за това не се срещате или пък е казала че иска да те напусне за определно време УЖ?

Link to comment
Share on other sites

Dude, на бригада ли замина. И аз съм така.

Занимавай се с нещо, учи, работи, пий...приемаш факта и си траеш до Октомври.

Link to comment
Share on other sites

За САЩ замина на бригада. Сега ми се обади и не звучеше много в настроение. Оплаква се, че е разочарована от Манхатън - забутали ги в някакъв мизерен хотел и тва е.

Най големия проблем е, че комуникацията ни куца. Тя има прима с роуминг за 15лв. ама SMSa и е 1лв. Купила си някаква карта за кабинки, с която може да проведе не повече от 2-3 разговора. Аз също не мога да й се обаждам, защото ще й изгълта примата за нула време, мога само SMSи да й пращам от сайта на Мтел. А тя сега няма и много пари,защото искали да си предплати квартирата и й свършили джобните, даже се чуди как ще изкара 1 седмица с тези пари.

 

Съжалявам, че малко се поотплеснах, но ми е болна тема в момента :cry :

 

Дочо, ами и аз така смятам да правя, ама....

Абе ще свикна сигурно ама да видим кога.

 

/edit: by the way, така и така съм я отворил тази тема - всеки може да пише за проблемите си свързани с раздяла някаква.

Link to comment
Share on other sites

Абе то хубаво ама ние тука от форума принципно сме малко безполезни :)

 

Най много да организираме някакво бирено събиране на което си поканен и ти :D

Link to comment
Share on other sites

Щом е за няколко месеца няма какво да те тревожи.Знаеш че ще се върне така че се радвай и гледай там се занимавай с изпити или пък работа ако работи.Щом още си те обича значи няма роблем и с това си се примеравай.Месеците особенно в това топло време ще минат неусетно :)

Link to comment
Share on other sites

Дано си прав, че ще минат бързо! Нямам търпение да свърши сесията, за да мога да бачкам повече.

Link to comment
Share on other sites

Не го мисли толкова, че ще ти се видят много дълги тия месеци. В петък почва световното по футбол, зареждай се с бира и не го мисли много ;)

Link to comment
Share on other sites

sandman, изживявала съм 4 пъти тази болка, когато моят приятел учеше в Германия.Всеки път когато заминеше ми се струваше, че ще се задуша от мъка и не знаех как ще го преживея. Мога да те успокоя, че единствено и само времето лекува, но все пак помага.Първите 2-3 дни всичко ти се струва като кошмар, като мине 1 седмица усещаш истинската липса, но после свикваш и даже си има и своите положителни неща.Имаш повече време за приятели, колеги, близки и започваш да се радваш на по-голямата свобода.Ще видиш, че дори тази раздяла ще заздрави връзката ви.Само ако знаеш колко ще е хубаво като се върне.Всичко ще е страхотно и тръпката ще е неописуема. :love

Само да вметна, че ние сме заедно 5 г., така че наистина знам как се чувстваш.

Link to comment
Share on other sites

KILLERINCHO, ще се постарая! :)

 

 

 

Е.Т., това наистина ме успокои малко! Благодаря ти на теб и на всички, които се почустваха съпричастни!

Link to comment
Share on other sites

След като има джи-ес-ем в нея няма ли да е най - лесно след няколко седмици когато започнат да им плащат да отиде и да си вземе една сим карта. Ти през това време ще намериш как да платиш в Skypе и ще можеш да и се обаждаш и да говорите на смешни цени. Ако пък има телефон в хотела още по - добре. Единствения проблем е че с една карта може да се плаща само на един account в Skype. Т.е. трябва да намериш карта на някой който няма да намерение да си купува кредити за себе си. Минимума е 10 евро. Не знам в долари колко ще е. Сигурно пак толкова. Цените за повиквания в САЩ са € 0.017. Под 4 стотинки на минута е ;).

Link to comment
Share on other sites

Да, ние така правим. Там са 6 човека и са си купили един общ телефон...по скайпа е 4ст./мин. Нали не е сама...кажи и да си купят няколко човека обща сим карта и готово. Пък и се радвай, че поне имаш безплатни смс-и от и-нет, щото аз и тая екстра я нямам. Просто там където е (Върмънт) БГ операторите нямат договор с тамошния и нема покритие :angry1

А и най-добрия ми приятел дето всеки ден сме заедно също замина... :(

И най-голямата ми дружка от университета...

Направо ако нямаше световно и щях да се гръмна :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Абе Митак - Вие сте 1 за друг ве . Кво се притесняваш ?! :) Аз не мога да си спомня последните 4 години да съм те виждал без нея ... Като се върне всичко ще е по старо му.

Ся чак си обяснявам защо те видях скоро на студентско парти в Папараци :D

Link to comment
Share on other sites

Преодолява се по следния на4ин .. Поглъщане на определено коли4ество бира гарнирано с шкембе 4орба и дроб4ета.. След тва отиваш в инфинит и фащаш за гъзо некоя от мацките дет са къл4и на бара, при добър късмет ще ти дойде тънко и на сутринта си 6ти номер :D

Link to comment
Share on other sites

След като има джи-ес-ем в нея няма ли да е най - лесно след няколко седмици когато започнат да им плащат да отиде и да си вземе една сим карта
То и аз това чакам. А относно скайп - бавна ми е връзката - ще лагва.
....Пък и се радвай, че поне имаш безплатни смс-и от и-нет....
То в същност не се знае дали и с нея няма да стане така. Тя още не е стигнала в града, в който ще е. Сега е в Ню Йорк.
....

Ся чак си обяснявам защо те видях скоро на студентско парти в Папараци :D

Тя тогава още не беше заминала, Борчо! :)
Преодолява се по следния на4ин .. Поглъщане на определено коли4ество бира гарнирано с шкембе 4орба и дроб4ета.. След тва отиваш в инфинит и фащаш за гъзо некоя от мацките дет са къл4и на бара, при добър късмет ще ти дойде тънко и на сутринта си 6ти номер :D
Ами ако нямам късмет? Да си изям боя най-много. Пък и едва ли точно на сутринта ще се чувствам добре - освен предишните чувства ще изпитвам и огризения и срам! ;)

 

intense, ще търпя - нямам друг избор. :) Наистина само си мисля за момента, в който ще се видим пак!

Link to comment
Share on other sites

Не ти трябва кой знае каква връзка. Всичките тарифи на Евроком го покриват минимума. Доколкото виждам си точно техен клиент.

Link to comment
Share on other sites

За всички нещастно влюбени, специален поздрав с новото ми парче:

http://afx.geodar.com/music/Love%20Thing.mp3

 

Както казах и във mp3 форума: за едни пролетта може да е време за любов.. за още по-силни страсти.. за нов живот.. за забавления с приятели....

но за други - още по-мрачно настроение, гледайки всичко това през прозорците на сивите си скучни стаи...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...