Jump to content
BulForum.com

Как се преодолява мъката от раздялата


Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Не знам, аз вече две седмици съм получовек и общо зето само тикове дето нямам :( Тва, без лъжа, е най-гадното нещо, което може да се случи на един човек, през лятната ваканция ... еми няма свикване при мен ... че и по-кофти ми става напоследък :(

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Хм, освен да добавите към списъка още един оставен.... какво права ли? Еми гледам да спортувам колкото се може повече, или други изморителни занимавки и после като се прибера капнал, единственото за което мисля е душ(за съжаление студен, имаме профилактика на водата) и после да си легна да си остпя...

 

понякога съжалявам че нямам артистични дарби... абе мога да пописвам малко ама трудно се навивам

 

едит: тествах и какъв ще е ефекта от известно количество teacher`s ама на...

Link to comment
Share on other sites

И аз нямам .. ама все пак си взех един MIDI контролер... върши работа засега :) колкото да си подрънкам за да освободя напрежението :)

 

иначе.. бира.. lots of бира :)

Link to comment
Share on other sites

Моя човек и той много пътува по работа.

Първите 3-4дена направо изкукуригвам без него.

Ама до сега не съм умряла. :D

 

Говорим по телефона на ден по 5-6 пъти.

Занимавам се със спорт, разходки..

абе цаката е там да има с кво да се занимаваш и да не си набиваш кофти филми.

Верно-много е трудно, когато не си се разделял с човека за по-дълго време и изведнъж

паат някви месеци..

обаче пък после като се върне и имам чувството, че не сме се виждали не 1 месец, а една година :love

Link to comment
Share on other sites

Добре а какво правите, когато човека до теб спира да ви обраща внимание и постоянно казва, че е изморена от работа и все и се спи?? Нз дали е по темата, но се надявам да помогнете с някой съвет!! :(

Link to comment
Share on other sites

Добре а какво правите, когато човека до теб спира да ви обраща внимание и постоянно казва, че е изморена от работа и все и се спи?? Нз дали е по темата, но се надявам да помогнете с някой съвет!! :(

Теглиш й 2 майни за разнообразие, кфо друго, що задаваш риторични въпроси?

Link to comment
Share on other sites

Абе пич ти на 12 години ли си? Това не е съвет!

 

Моя съвет е - седнете и поговорете сериозно на тая тема!

Link to comment
Share on other sites

Абе пич ти на 12 години ли си? Това не е съвет!

 

Моя съвет е - седнете и поговорете сериозно на тая тема!

На 11 и пулувина съм. Щом като не му обръща внимание работата е ясна. Е ти кфо предлагаш - да ходи да й са моли да му обърне внимание ли ве? Айде нема нужда, теа съвети си ги запази за себе си.

Link to comment
Share on other sites

Добре а какво правите, когато човека до теб спира да ви обраща внимание и постоянно казва, че е изморена от работа и все и се спи?? Нз дали е по темата, но се надявам да помогнете с някой съвет!! :(

удряш си една хайдушка и си лягаш.това ако става въпрос за сексуално внимание,а другото внимание мен не ме интересува

Link to comment
Share on other sites

Аз съм писал какФо предлагам! И щом човека пита, значи търси чуждо мнение, това кои съвети да споделям и кои да пазя за себе си - решавам аз, а не ти!

Link to comment
Share on other sites

Абре.. Michal е прав... Само че нека допълня: "двете майни" са според възпитанието ;) Но принципа е същия - в крайна сметка нека не забравяме че жените имат имплантиран чип с който разбират дали някой мъж е отчаян и автоматично се окъсяват определени вериги в мозъка - който водят до неговото брутално отрязване :-D в общия случай (вече според възпитанието на жената) това отрязване може да варира от нежното: "ти си страхотен тип, но вината е в мен" до "не ме кефиш, мухльо". Нека не забравяме и култовото "боли ме главата" :P което в известен смисъл също бих го включил към възможностите...

 

Така че - няма какво да се молиш.. пиеш там една биричка (тя поне никога не отказва) и живота отново в розов :D

Link to comment
Share on other sites

То това, което казваш е вярно и в рекламата на Спрайт са го казали :) , но ако все пак имаш чувства към това момиче и искаш да го задържиш...., какво правим? Бирички 200 да изпиеш - нищо няма да оправиш. За това предложих сериозен разговор по темата и да се реши дали ще я бъде работата или не.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...