Jump to content
BulForum.com

Анти-Турска армия


karaman

Recommended Posts

  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Ако говориш сериозно, можеш да си докараш наказателно преследване

Link to comment
Share on other sites

Който иска да се запише в новата ми Анти-турска армия, може да го направи тук!

 

цел на армията:

 

1. убийствто на Ахмед Доган

2. изтребване на всички ръководни лица от ДПС

3. изтребване на всички поддръжници на ДПС

 

България над всичко!

 

Изискване за записване в армията:

 

1. свидетелство за съдимост

2. навършено пълнолетие

3. свидетелство за носене на оръжие

4. военен опит е с предимство.

 

И това ли е решението България да се оправи?

С омраза до никъде не се стига ...

Link to comment
Share on other sites

дпс е противоконституционна партия-когато е създавана съдиите от вкс гласуват 3-за 3-против и 1-с особено мнение

Link to comment
Share on other sites

[join]

Да бе намери се един открито показващ мнението си за турците и айде всички да му се нахвърлят. 100 на 100 всеки от нас ги мрази, просто едни повече други по-малко. "Ходи се скрий бе сектант" - хах ще ти кажа: Ходи се скрий бе роб!

Да ви разкажа една история: На Великден (ебаси символиката) си седя аз в Kiss-a и отивам в кенефа и кво да чуя - 3ма, явно турци, си говорят нещо на турски. Заслушах се. Единствената дума която долових да се използва няколко пъти бе "БУЛГАРИСТАН".

Който иска да живее в Булгаристан, а не в България нека си мълчи и гледа. Аз не искам!

 

П.П. Карамане, мисля че ти трябва да минеш на инжекции. =) Къв е тоя твоя милостив доктор незнам.

Link to comment
Share on other sites

Карамански, знаеш че те уважавам но... не мисля че тук има място за расизъм.

 

Явно жегите не ни се отразяват добре :) че и аз правя едни постове/теми ... :D

Link to comment
Share on other sites

Ако говорим за Анти-Цигънска партия с удоволствие ама за Анти-турска е няква огромна глупост.Няма никъв смисъл от такова нещо защото не всички турци се казват Доган!Аз познавам няколко турчина които са се държали много по-коректно с мене отколкото повечето българи!

Link to comment
Share on other sites

Дали това е от жегите или от лош махмурлук?!

ИНАЧЕ МРАЗЯ НАЦИЗМА И ЦИГАНИТЕ

Едит: Всяко стадо си има черна овца но в случая на тва стадо чат пат се мярка някой бяла овца аиди мойте уважения

Link to comment
Share on other sites

Аве пичове няма да се правя на няакъв защитник на малцинства и такива ралти, щото съм бил и съм с доста по-крайно десни и националистически разбирания отколкото може да си измисли всеки от вас тука, ама трябва да ви кажа, че най-големият проблем на България не са нито циганите нито турците, а българите. Тъжно, но факт...

Link to comment
Share on other sites

Аве пичове няма да се правя на няакъв защитник на малцинства и такива ралти, щото съм бил и съм с доста по-крайно десни и националистически разбирания отколкото може да си измисли всеки от вас тука, ама трябва да ви кажа, че най-големият проблем на България не са нито циганите нито турците, а българите. Тъжно, но факт...

Сега тук определено няма да се съглася!

1-бил ли си в изгрев ама баш изгрев столюпиново?Мога да ти кажа , че съм от изгрев не сам баш циганията обаче само трагваш по бул.Ландос и виждаш Палати , големи колкото 5 етажен блок виждаш как е застроен тротоара как се надграждат къщите и ще ми кажеш , че това е законно

2-Как да не са циганите проблема след като 1 "средно статистическо" циганско семейство има минимум 6-7 деца и това не е от днес а от няколко поколение направи сма сметка колко са много.И ще си кажеш "Е И ?" да ама всички те зимат помощи , не плащат ток , вода и си живеят без да ги грей дали са разход на тази държава или приход на гладни гърла.

3-Да мога да се съглася с теб , Българите са проблем защото изчезваме едно семейство я има едно дете я не точно заради това сме проблем според мен .

Link to comment
Share on other sites

Май някой е гледал прекалено много "В за Вендета". :laughing:

И карамане, кажи наистина какви психотропни вещества си използвал, за да са за поука на другите. :)

Link to comment
Share on other sites

Еее, изпреварихте ме с отговорите тип "пий си хапчетата по-редовно" :D

Link to comment
Share on other sites

Как бе.Тъпите мангали.Нестига,че не плащтат никфи сметки ами и не работят и зимат помощи.Сички тея пари дет отиват за помощи на тъпите мангали могат да се използват за преасфалтиране на улиците,или за камери на улиците,или за осветление ама тъпите цигани долни :angry1 :angry:

Link to comment
Share on other sites

Как бе.Тъпите мангали.Нестига,че не плащтат никфи сметки ами и не работят и зимат помощи.Сички тея пари дет отиват за помощи на тъпите мангали могат да се използват за преасфалтиране на улиците,или за камери на улиците,или за осветление ама тъпите цигани долни :angry1 :angry:

 

Ключовата дума наистина е "камери" :P

 

Моля, не ме warn-вайте :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

QUOTE(UzITo @ Jun 4 2006, 18:31) <{POST_SNAPBACK}>

ИНАЧЕ МРАЗЯ НАЦИЗМА И ЦИГАНИТЕ

Тва ми звучи като "След расизма,най-много мразим циганите,негрите и евреите" :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Karaman moje da e preuweli4il ama mislq ,4e wsi4ki se prawite na slqpi - Are otidete po Kyrdvali i Smolqn ili pyk w Madan . Tam polovinata sa bulgaromohamedani , sire4 pumaci.

I kato gi pita6 ti kakva nacionalnost si i otgovarqt -ami tur4in ili puk miusulmanin WTF :blink:

Otkoga miusulmanin e nacionalnost?

Po princip v BG ima i bulgari-miusulmani i nqmam protiv tova,ama towa ,4e sa miusulmani ne zna4i 4e sa turcii - te dori turski ne znaqt, ama im e nasadeno takova samosuznanie i produljava da se nasajda ot nacionalisti4eskite im taini u4ili6ta ,koito procuftqvat s dareniq ot Turciq.Po tqhnata logika poneje i arabite sa miusulmani zna4i ,4e sa turci ...

Nz za kvo opili4avate karaman na Hitler - dnes vidqhte li Iran sled izqvlenieto na prezidenta im protiv qnkite ... Na men li4no mnogo mi prili4a6e na re4ta na Hitler na plo6tada v Berlin i vsi4ki digat rucete - HAIL i dnes go vidqhme su6toto uprajnenie v arabski variant ...

Prosto sa vi bedni fantaziite kakva im e organizaciqta na Dogan i negovite ku4eta ... 4e za izborite doidoha 1000 avtobusi s bulgarski izselnici v turciq da glasuvat za Dogan we - za da moje da si gi vur6i kvito si iska posle v upravlenieto - A vie deto ne glasuvate 6toto " nikoi ne zaslujaval" po toq na4in gi vkarvate tezi idioti v upravlenieto ... S va6eto vuzdurjanie . To verno ,4e nikoi ne zaslujava , ama pri nas slu4aq e s izbiraneto na po-malkoto zlo!

Link to comment
Share on other sites

ЗА едно нещо сте прави-разликата между турци и цигани...защото някой хора не правят ралзика май.Има много интелигентни турци който работят,карат децата си да ходят на училище и се борят с живота...за разлика от гадните мангали...някой хора ми казват че ме избива за расизъм(може би е вярно) но от нещата който съм видял(за скромния си жовот)ме направиха такъв...бих се борил за БЪЛГАРИЯ и срещу циганите защото те разяждат хубавата ни татковина отвътре :angry:

не може да се отиде в магазин и на турски да искаш хляб...мен лично ми изпълни душата когато продаваша не му даде хляб защото исакше да го акже на български...мангала сочеше нервираше се,но шефа не му даде...да знаят че се анмират в България и тук официялният език е българският.У тях да си говорят на квото щат,но навсякъде другаде българският е на почит и може да се каже че е задължителен...

Може би не съм прав за някой неща,но аз така го виждам...ресурсите който държавата харчи за тях може да се вложат в училища,надбавки за бременни и гледащи деца,култура дори....а циганите да се трудят и да отстоят уважението ан българите но с поведението си те само ни унижават пред света(и ще ми ги интегрират,яла да те интегрирам аз в тая държава да видиш-има огромна разлика между РОМИТЕ в чехия и циганите в България)

Link to comment
Share on other sites

Karaman moje da e preuweli4il ama mislq ,4e wsi4ki se prawite na slqpi - Are otidete po Kyrdvali i Smolqn ili pyk w Madan . Tam polovinata sa bulgaromohamedani , sire4 pumaci.

I kato gi pita6 ti kakva nacionalnost si i otgovarqt -ami tur4in ili puk miusulmanin WTF :blink:

Otkoga miusulmanin e nacionalnost?

Po princip v BG ima i bulgari-miusulmani i nqmam protiv tova,ama towa ,4e sa miusulmani ne zna4i 4e sa turcii - te dori turski ne znaqt, ama im e nasadeno takova samosuznanie i produljava da se nasajda ot nacionalisti4eskite im taini u4ili6ta ,koito procuftqvat s dareniq ot Turciq.Po tqhnata logika poneje i arabite sa miusulmani zna4i ,4e sa turci ...

Nz za kvo opili4avate karaman na Hitler - dnes vidqhte li Iran sled izqvlenieto na prezidenta im protiv qnkite ... Na men li4no mnogo mi prili4a6e na re4ta na Hitler na plo6tada v Berlin i vsi4ki digat rucete - HAIL i dnes go vidqhme su6toto uprajnenie v arabski variant ...

Prosto sa vi bedni fantaziite kakva im e organizaciqta na Dogan i negovite ku4eta ... 4e za izborite doidoha 1000 avtobusi s bulgarski izselnici v turciq da glasuvat za Dogan we - za da moje da si gi vur6i kvito si iska posle v upravlenieto - A vie deto ne glasuvate 6toto " nikoi ne zaslujaval" po toq na4in gi vkarvate tezi idioti v upravlenieto ... S va6eto vuzdurjanie . To verno ,4e nikoi ne zaslujava , ama pri nas slu4aq e s izbiraneto na po-malkoto zlo!

 

Едит: Карамане Тва е втората серия дето си гледал батка има още 1 преди тва . А иначе аз имам баба и дядо в такъв град и ви казвам от лични впечатления какво е положението там ...

 

ЕДИТ: Е направо съм невероятен :( !!! - В бързината се цитирах сам ...

Link to comment
Share on other sites

Ще бъда благодарен ако кажете от каде мога да сваля тези предавания.

bratmito Posted Today, 22:42

QUOTE(UzITo @ Jun 4 2006, 18:31)

 

ИНАЧЕ МРАЗЯ НАЦИЗМА И ЦИГАНИТЕ

 

 

Тва ми звучи като "След расизма,най-много мразим циганите,негрите и евреите"

Това не трябва да звучи така ама карай

Link to comment
Share on other sites

karaman незнам на коя водка си бил братле ама със сигурност някой магазин си е направил парите за една година напред!Ххаха тая тема ме размаза просто!Иначе подкрепям Karaman естествено не чак толкова драстични мерки че туко виж Гражданска Война :D :punk

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...