Jump to content
BulForum.com

Като какъв(ва) се самооприличавате?


Recommended Posts

айде и аз да не остана по-назад-гадна мърша,викали й Рада Гипса .в някои махали :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 248
  • Created
  • Last Reply
Spice Girls Fan. :punk

 

VIVA FOREVER :lol: :bgrin:

 

А по темата - много пъти съм се опитвала да се самоопределя по някакъв начин, обаче...все не отговарям по всички правила, за да съм нещо определено или просто още няма такава дума...много съм противоречива.А, има едно - някъде четох, че това ми е едното отрицателно качество - непредсказуемост.(другото беше перверзност,хах :D )

 

Съученички вчера:

1:Забелязала съм Галя като говори все си върти пръстена или обецата...или си играе с косата нещо.

2:Притеснява се сигурно.

3:Да бе, аз по-хладнокръвен човек не познавам.

 

За качества....ама наистина много противоречива, обаче едва ли има някой, който да е само 1 нещо и да се придържа плътно в границите. Срамежлива или нахална, още не съм си избрала кое повече...нерешителна и същевременно доста смела...преди бях затворена ,сега съм много отрита и откровена....много мисля за безсмислени неща. Импулсивна.

Странна в очите на ординарните ми връстници, обаче едва ли и в очите на някой форумец :P

 

Измислих:) Самоопределям се като лентяй...отвеян мечтател...ученичка :)

Link to comment
Share on other sites

Няма нищо лошо в това да си нагъл и нахален :), ама на моменти прекалявам и после съжалявам за това. Иначе си мързелувам и аз. Има хора в даскало, които се натискат за още 6-ци и още 6-ци и още 6-ци. Питам един мой приятел за къв дявол са му още 6-ци по английски като вече е твърдо 6. Той вика: Надпреварваме се с едни от нашия клас -> :blink: . Еми ако се сравнявам с тях бих казал че съм един ведър човечец, знае как да си напраи кефа, разбира си от лафа и не му трябват 5 кила водка за да му стане весело. Освен това в даскало действам на принципа "достатъчно 6-ци за 6", а не макс 6-ци за един срок.

А ако трябва да се определя сам, като нямам никой, по който дасе сравнявам еми...

Положиелни качества:

Упорит, нахален, на моменти направо мъдър :laughing: , сериозен, когато искам, с чувство за хумор, мога да изслушвам, готов съм на всичко за приятел или по-специален за мен човек, в момента размазвам на Спайските, а по принцип слушам транс :lol: , добър съм в утешаването :).

отрицателни:

преклаено нахален, инат, досаден на чести интервали от време :), залюхан съм много, на моменти направо се дразня на това колко съм разсеян, когато се отпусна почвам да ръся глупости, правя глупости, постоянно намирам приятни начини да си чупя главата ( и съм успявал :) ). Често напоследък изпадам в някви такива полу-параноични състояния и тва нерви околните, не мога да си организрам времето. Действам на принципа "За какво да оставям днешната работа за утре, като мога да я свърша и вдругиден :)", така че за дългосрочен проект от сорта на няколко месеца на мен НЕ може да се разчита, правя всичко в последния момент, но под пара се справям по-добре, отколкото, когато съм спокоен, лесно избухвам, притесявам вас, драгите съфорумци с това тъпо мнение.

Ем... тва е... Извинете за вниманието.

Link to comment
Share on other sites

Аз съм тъп късопишковец с наклонности към аналните отверстия и обичам да барам Йозо и баджанака ми за гъза. Иначе съм и пенсионер според някои близки хора.

Link to comment
Share on other sites

Аз съм тъп късопишковец с наклонности към аналните отверстия и обичам да барам Йозо и баджанака ми за гъза. Иначе съм и пенсионер според някои близки хора.

Pyroman:Абе, Галя, защо не дойдеш някой път на среща на форумците? Ще те запознаем с ъъ... Гудо... :bgrin:

Grimjaur:Хаха, нее, недей да идваш по-добре.

Pyroman:Защо, бе? Гудо си е много... добър младеж :devil

Grimjaur:Да, всъщност, хехе, нищо му няма, добър младеж е :D

Link to comment
Share on other sites

Pyroman:Абе, Галя, защо не дойдеш някой път на среща на форумците? Ще те запознаем с ъъ... Гудо... :bgrin:

Grimjaur:Хаха, нее, недей да идваш по-добре.

Pyroman:Защо, бе? Гудо си е много... добър младеж :devil

Grimjaur:Да, всъщност, хехе, нищо му няма, добър младеж е :D

 

Моме нещо много си назад с материала.Отдавна вече никой не ходи на срещи на форума дори и аз самия :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Е това беше преди месеци...

Веднъж видях тълпа форумци, която се запътва към китайския(къде другаде), тогава май беше последната среща.

Link to comment
Share on other sites

Moon Light ще те съдя за авторски права :woot , цитираш ме без мое съгласие и на всичко отгоре неточно :P :D .

Link to comment
Share on other sites

Moon Light ще те съдя за авторски права :woot , цитираш ме без мое съгласие и на всичко отгоре неточно :P :D .

Виновна :blush:

Кажи на твоите хора да се обадят на моите, да се уговорят кога да те черпя, за да се изкупя...:)

Link to comment
Share on other sites

Тъп идеалист ! ! !. . . но това е нещо, което си е . . . откакто се " познавам"

Звучи сякаш искаш да кажеш, че е тъпо да си идеалист, а не че си тъп идеалист. Кое от двете всъщност имаш предвид?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...