Jump to content
BulForum.com

Арсенал - Барселона


sincity

Арсенал - Барселона  

78 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

заучените реплики на някой друг ще ги пишеш. При мен не вървят при положение, че никога не съм казал нищо за Роналдиньо. Това е играч който хората направиха звезда, а не че той самия е звезда. Ще го видите какво представлява на световното първенство. И какво означава "защитниците не му позволиха"? Нали това им е работата? Или той Роналдиньо само като е сам може да играе? Без защитници и аз мога да стана звезда. Сам да си играя и да скачам около топката и хоп.. гол. На добрия нападател не му пречат защитниците, защото за това е нападател. То ако беше само заради вкарването на голове, то и вратарите щяха да играят атака.

w00x, роналдиньо е човек. не може всеки мач да е на 101% и да прави магически неща каквито само той си може. явно това е 1-вия негов мач, който гледаш и не е редно да говориш такива работи. един чудесен пример е голът му срещу челси във 2-рия мач. 4 защитници буквално стояха и го гледаха, а защитата на челси бих казал е една от най-стабилните в европа. преди това беше на милан, но вече не! както и да е един слаб мач си е нещо в реда на нещата както казах не може да е винаги на макс. мисля, че опровергахме и всички, които твърдяха, че барса е само рони.

марто, догодина много се съмнявам, че ще стигнем до финала. в ШЛ няма отбор, който да е печелил 2 поредни титли, така че и да стигнем най-вероятно ще загубим, а на финал боли най-много :pirate

 

едит: peja, ael, и на вас честито :beer:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 149
  • Created
  • Last Reply
Кое им е заслуженото бе!? Че 60 минути немогат да стигнат до наказателното поле на Арсенал с човек такива истории.....

С цялото си представяне в турнира и показания футбол - с това заслужаваха :excl:

Link to comment
Share on other sites

'w00x', извинявай, не бях прочел поста ти до край :)

 

И кво тук съм.

- червен картон за челси

- отменен гол на шевченко

- червен картон за аресенал

Ем напрао сти връхта!

 

Радвайте се за 3-ма, че това кеш е рядко щастие за вашето отборче. След още *само* 7 ще ни стигните :bgrin:

 

Кажи ми кое от изброените не е част от футбола. Ти кво искаш всички които зимат КЕШ, да е зимат без да има червени картони за противника им и без да им се отменят голове?!

По-чист картон от този на Леман не бях виждал скоро, така че замълчи! А и незабравяй че след фала имаше отменен гол за барса, много по-добре щеше да е за барса ако съдиата беше дал авантаж.

 

Кое им е заслуженото бе!? Че 60 минути немогат да стигнат до наказателното поле на Арсенал с човек повече!??! Бахти циганите смешни ,начело с оня зъбатия дето първото полувреме не му чухме името. Тва може би е най-слабия мач на испанците от началото на шамп. лига.... Няма човек който да е гледал мача и да ми каже че Барселона са играли по добре. Ако бяха зачели гола, а не да изкарат вратаря щеше картинката да стане още по грозна за теа смешници ,щото до 18 мин Арсенал държаха 75% от играта ,има го в статистиката. Кво да говора ,оризилиха финала с тея актьорски изпълнения ,падаха като балерини само и само да вземат някой статичен удар.

Не са стигали до наказателното ама забравяш че арсенал не минаваха центъра! Как да влезеш в наказателно със 9 защитника и вратар вътре! и Въпреки това барса успяха и то с 2 много красиви и чисти гола! Защита която не е получавала гол 10 поредни мача получи 2 за 20 минути. Само заради това барса заслужават купата.

За тия 18 мин ще ти кажа само едно... МАЧА Е 90 МИНУТИ!!!!!

Ако бяха зачели гола барса щяха да заиграят по-спокойно и щеше да е много вероятно да се стигне и до разгром! ама това са само предположение, ние не може да знаем какво щеше да стане.

Както и да е пак казвам... Барса шампион!

Link to comment
Share on other sites

XAXAXAAXAAX w00x на Ronaldinho само парите ми били мн...Ако го нямаше до къде щяхя да стигнат барса?Успокой се , пий една студена вода , че тука само ти се смеем....В тоя мач 2-мата играчи , от които се очакваше най-много , се представиха мн. слабо - Роналдиньо и Анри.

 

 

ЕДИТ : За Арсенал и за Реал/м/ съм по принцип

Link to comment
Share on other sites

XAXAXAAXAAX w00x на Ronaldinho само парите ми били мн...Ако го нямаше до къде щяхя да стигнат барса?Успокой се , пий една студена вода , че тука само ти се смеем....В тоя мач 2-мата играчи , от които се очакваше най-много се представиха мг слабо - Роналдиньо и Анри

 

Mи смейте си се като ви се смее. И къде е Вова "тука"? Не виждам някой друг да показва улигофренски и превзет смях, освен теб. Ако там, сте си повече от 1 човек, вместо да пишете групови постове по форумите, седнете и боготворете Роналдиньо. не виждам нищо специално и уникално в него. Триковете които може, ги могат още и редица футболисти. Има филмчета, за рекламите на найк, където е показано. Кристиано Ронално може същите трикове с топка, които и Роналдиньо, че и повече. Това че може да подмята топката наляво надясно и да си я спира на врата, не го прави велик играч. виждал съм точно 2 негови изпълнения, които са нещо по-впечатляващо. В шампионската лига, колкото пъти съм го гледал, или името му не се е чувало цял мач, защото защитника който го е пазел е можел да играе футбол, или се е чувало, но не е правил нищо важно.

 

Едни такива по-добри играчи за мен, който не са чак такива медийни чеда, са Рууни и Оуен. Или те са втора класа футболисти?

Link to comment
Share on other sites

:punk :punk Ти явно не си гледал мачове на Барселона в близките години...И смехът ми е оправдан , а не Олигофренски , защото някакъв си "разбирач" нарича признатия от ЦЯЛ СВЯТ , 2 пъти поред носител на златната топка футболист , един обикновен жонгльор...
Link to comment
Share on other sites

Едни такива по-добри играчи за мен, който не са чак такива медийни чеда, са Рууни и Оуен. Или те са втора класа футболисти?

 

Специално Руни пък си е медийна звездичка и футболист тип "идем с товарния влак 'ке те газиме". Минимален талант, но перфектна физика за нападател.

Link to comment
Share on other sites

За тия 18 мин ще ти кажа само едно... МАЧА Е 90 МИНУТИ!!!!! ...

 

Имаше го червения картон за това не споря. Но едно е да играеш с 11 човека (включително вратар който не е пускал 10 мача гол!) при е 1:0 още в началото на мача и друго е да си срещу Барселона с 10 човека за оставащите 70мин! Не може да ми твърдите че това е бил по добрия вариант за арсенал да им отменат гол. А за Роналдиньо няма кво да говорим ,то се видя кога може да уцели топката и кога вратата...опа този мач му бягаха и двете...

Link to comment
Share on other sites

Честито на Барса!

Като гледам отзивите от мача всички са доволни :)

Феновете се радват,другите си имат поводи пак да мрънкат - за всекиго по нещо :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

едно мога да кажа слаб мач за барселона,жалко за арсенал ако бяха с 11 човека почти съм сигурен че щяха да бият.не бях за нито един от двата гранда но според мен Арсенал играха по добре.

Link to comment
Share on other sites

:punk :punk Ти явно не си гледал мачове на Барселона в близките години...И смехът ми е оправдан , а не Олигофренски , защото някакъв си "разбирач" нарича признатия от ЦЯЛ СВЯТ , 2 пъти поред носител на златната топка футболист , един обикновен жонгльор...

 

Айде запази си завидните знания за себе си и ако обичаш не ме поправяй как се пише дума, която даже я няма в Българския правописен речник.

 

И не че искам да се бъркам в малкото ви празненство, но нали до сега се смеехте няколко човека? защо стана в единствено число вече?

 

Дай като са му връчили Златна топка , той да е най-големия футболист на земята. Те хората и Оскари раздават, но на мен лично от филмите получили Оскар тази година, само един ми харесва.

Link to comment
Share on other sites

Не искам да философствам, но според мен мачът беше решен след изгонването на Леман. Не го казвам, защото съм фен на Арсенал и ме е яд. Фен съм и на Барселона. Въобще нямаше как да съм разочарован след снощниоя мач, независимо кой победи. Но уви, разочарован съм. С това изгонване всичко отиде по дяволите. И тактики, и психическа нагласа. Даже голът на Кямбъл само влоши нещата и в последствие само направи агонията на артилеристите по-голяма. Дори и най-големия мечтател трябва да е бил наясно, че този гол няма как да се запази до края. То се и видя второто полувреме.

Вярно, имаха си положението на Анри, което ако беше влязло, не криле, ами хеликоптери щяха да им поникнат на гърба (на арсеналци). Ама не влезе. И то дълбоко в себе си съм убеден, че нарочно не влезе. Анри досега не съм го виждал да се носи на терена толкова арогантно, безгрижно и да прави толкова физиономии. Едва ли не имам чувството , че саботира играта на Арсенал.

Както и да е. Барса шампион! Оле оле оле!

Айде всичко в темата за щастието след успеха :)

Link to comment
Share on other sites

Всяка една реплика на фен на Реал по отношение на Роналдиньо звучи несериозно и не заслужава внимание. Никой не очаква обективност.

Някой хора се опитват едва ли не да кажат, че Барса били развалили финала, защото изгонили Леман. По-голяма глупост няма как да се твърди.

И не мисля, че изгонването реши мача. По-скоро промени тактиката и поведението на терена на отборите. Но Арсенал играха много добре 75 минути. Почти не даваха шансове на Барса. Неслучайно толкова мачове не бяха допускали гол. Едва след гола на Ето'О всичко стана ясно.

Да не забравя да поздравя феновете на Арсенал за прекрасното представяне снощи. Бориха се много мъжки 75 минути. Това е най-големият успех в историята на клуба. Мисля, че този отбор има добро бъдеще с или без Анри.

Link to comment
Share on other sites

Айде запази си завидните знания за себе си и ако обичаш не ме поправяй как се пише дума, която даже я няма в Българския правописен речник.

 

И не че искам да се бъркам в малкото ви празненство, но нали до сега се смеехте няколко човека? защо стана в единствено число вече?

 

Дай като са му връчили Златна топка , той да е най-големия футболист на земята. Те хората и Оскари раздават, но на мен лично от филмите получили Оскар тази година, само един ми харесва.

 

олигофрения -> олигофрен -> олигофренски.

 

Оуен ли е по-добър в момента от него?Случайно да видя кой изведе Ето`о за червения картон?

Link to comment
Share on other sites

w00x, мисля че единствените олигофренски изказвания тук са твоите, за човек, който дори публиката на Бернабеу аплодираше накрака след като им отбеляза гол.

Link to comment
Share on other sites

Честито на феновете на барса... :(

снощи ми беше много мъчно за арсенал,защото това го чакам от 4 години(от тогава съм фен на арсенал)

и изведнъж всичко си отиде...вярно че барселона са много добри признавам го...но за пръв път ми стана така кофти...чак болно..и занм че скоро това няма да се повтори.А кат гледах анри и венгер как гледаха...много тъпа работа...според мен ако леман си беше останал мача щеше да е коренно различен... :(

 

И все пак АРСЕНАЛ ЗАВИНАГИ!

Link to comment
Share on other sites

Айде запази си завидните знания за себе си и ако обичаш не ме поправяй как се пише дума, която даже я няма в Българския правописен речник.

 

И не че искам да се бъркам в малкото ви празненство, но нали до сега се смеехте няколко човека? защо стана в единствено число вече?

 

Дай като са му връчили Златна топка , той да е най-големия футболист на земята. Те хората и Оскари раздават, но на мен лично от филмите получили Оскар тази година, само един ми харесва.

Златната топка означава че според доста хора той е признат за най-добрия!

Оскари дават по 20-30 на година, златната топка е само 1 на година!

Link to comment
Share on other sites

Златната топка означава че според доста хора той е признат за най-добрия!

Оскари дават по 20-30 на година, златната топка е само 1 на година!

 

Верно. Забравих, че оскарите в категория "Най-добър филм" са 20-30 броя годишно. Моя грешка. Даже чух, че тая година и "На Всеки Километър" можело да вземе оскар, защото нямало достатъчно филми да оберат всичките статуетки.

 

И Роналдо беше гениален футболист, Зидан и той, Бекам и него го аплодираха и редица други. И какво стана... всяко чудо за 1 година. Докато не дойде следващия. Според мен той ще се казва Theo Walcott.

Link to comment
Share on other sites

Верно. Забравих, че оскарите в категория "Най-добър филм" са 20-30 броя годишно. Моя грешка. Даже чух, че тая година и "На Всеки Километър" можело да вземе оскар, защото нямало достатъчно филми да оберат всичките статуетки.

 

И Роналдо беше гениален футболист, Зидан и той, Бекам и него го аплодираха и редица други. И какво стана... всяко чудо за 1 година. Докато не дойде следващия. Според мен той ще се казва Theo Walcott.

Уф... говорим за най-добър игрч в момента! Той според повечето специалисти е Роналдионио!

само един филм зима наградата за най-добър и този филм е най-добър! Тия неща не се определят само от един човек, така че грешни едва ли ще има грешки. Разбира се различни хора, различен вкус за филми и футболисти. Едни може да мислят че роналдинио не е най-добрия, но за тази година мнозенството казва обратното!

Link to comment
Share on other sites

Ами за най-добър определено не мога да го обявя, но със сигурност е най-скъп, но и цената му ще падне скоро. няма винаги да седи 70 000 000 я.

Link to comment
Share on other sites

Верно. Забравих, че оскарите в категория "Най-добър филм" са 20-30 броя годишно. Моя грешка. Даже чух, че тая година и "На Всеки Километър" можело да вземе оскар, защото нямало достатъчно филми да оберат всичките статуетки.

 

И Роналдо беше гениален футболист, Зидан и той, Бекам и него го аплодираха и редица други. И какво стана... всяко чудо за 1 година. Докато не дойде следващия. Според мен той ще се казва Theo Walcott.

 

ех...ся и Зидан го изкара звезда - еднодневка...разбирач си ти , разбирач си...

Кой вкара 2 гола на Бразилия н финала на СП 1998 - Зидан

Кой вкара победното попадение за Реал на финала на ШЛ 2002 - Зидан.И то какъв гол.

До колкото помна сам обърна Англия на Евро 2004?И мн мн други мачове и за Ювентус , и за Реал , и за Франция , където блести с играта си...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...