Jump to content
BulForum.com

Арсенал - Барселона


sincity

Арсенал - Барселона  

78 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Кой ще е новият европейски клубен шампион и защо?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 149
  • Created
  • Last Reply

И аз съм за арсенал обаче въобще не знам кой ще бие. Представяте ли си Анри да им напълни кошницата догодина как ще го гледат бъдещит ему съотборници хахах

Link to comment
Share on other sites

Барселона. Защото са по-добри. Ако Арсенал бият, то вероятно ще е с късмет, подобен на миналогодишния на Ливърпул.

Link to comment
Share on other sites

фен съм и на 2та отбора и честно казано слабо ме вълнува кой ще победи - все ще съм доволен :bgrin: барса са считани за фаворити и гласувам за тях, но арсенал също имат шансове, като ги гледам вървят по стъпките на ливерпул и няма да се учудя ако бият :punk

Link to comment
Share on other sites

100% Barcelona :) иначе и Арсенал имат някакви шансове, но са минимални :D

Link to comment
Share on other sites

Барса...

защото имат 4-5 финала, пък имат само една купа и би било жалко да загубят и този...това би помрачило дори усмивката на Роналдиньо... :)

Link to comment
Share on other sites

Ами аз залагам на Барса - повече заслужават с оглед на това което направиха като цяло през този сезон и в Испания и в ШЛ...обаче лично на мен довечера ми се гледа мач дълъг около 120 минути :D

Link to comment
Share on other sites

Що за келеш е този съдия - какъв беше проблема да даде авантаж,да зачете голя и пак да даде червения картон :confused :confused :confused

 

 

Така е.По принцип в такива ситуации се зачита гол ;)

Link to comment
Share on other sites

Пролича си слабия съдия - при правилното решение щеше да стане фатално за Арсенал и го достраша да го отсъди по учебник. А мачът ще стане уникално груб, точно заради съдията - изнерви мача.

 

Пак казвам - Арсенал НЯМАТ място в тоя финал. Да си се борят там с Тотнъм и Блякбърн за 4 място в Англия и т'ва е. Дано Барса бият само 2:0, че така съм го дал...

Link to comment
Share on other sites

Що за келеш е този съдия - какъв беше проблема да даде авантаж,да зачете голя и пак да даде червения картон :confused :confused :confused

честно казано предпочитах да зачете голът отколкото да гони вратаря на арсенал :( ся се осра целия мач :(

Link to comment
Share on other sites

ранен червен картон срещу челси, срещу реал отменен гол на шева сега червен и на финала...ми ебати съдийския отбор...а най-лошото че прееба мача по хуу да бяха повели с 1:0 но без червени бози -- аман !

Link to comment
Share on other sites

Що за келеш е този съдия - какъв беше проблема да даде авантаж,да зачете голя и пак да даде червения картон :confused :confused :confused

Или гол, или червен картон трябваше да отсъди. Не знам защо избра по-лекото наказание за Арсенал :unsure: ??????

Link to comment
Share on other sites

ранен червен картон срещу челси, срещу реал отменен гол на шева сега червен и на финала...ми ебати съдийския отбор...а най-лошото че прееба мача по хуу да бяха повели с 1:0 но без червени бози -- аман !

Ти к'во искаш - за такова нарушение усмивка и приятелско потупване по рамото от съдията за Леман ли?Ама зарежи - надали бих могъл нито бих искал да споря с фенове на Реал!А колкото до развитието на мача - играта ще се отвори само при гол на Барса...дано!

Link to comment
Share on other sites

густуууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууу

Едит:

ся след густото глуха защита, друг път да не дава червени картони ;]

Edit:

Ебати елементарния гол!!! angry1.gif

Тоя Олегер е много неориентиран понякога....

Аз кат гледам мачове на барса му викам олигър :Д

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...