Jump to content
BulForum.com

Арсенал - Барселона


sincity

Арсенал - Барселона  

78 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Абе така като гледам другата голяма дупка в Барса е Роналдиньо - май самочувствието му за тоя мач е дошло малко в повече.Прави ми впечатление че играе доста егоистично и гледа да завършва атаките сам,като пред него има доста по добри перспективи...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 149
  • Created
  • Last Reply

ЕТо ГООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛ

Link to comment
Share on other sites

Абе да нямаш пред теб правилника на УЕФА? Какви са тия тълкувания? Мога да ти кажа, че за подобно нещо преди няколко седмици на Касияс му дадоха само жълт картон....е, той стана червен после, но само защото вече имаш 1 жълт. Не беше директен червен.

правилата за червен картон съм ги постнал в темата за ШЛ след мача барса-милан, ако искаш ги виж.

 

Айде барсаааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа. логичното най-после се случи. искам голове, искам шоу, искам дузпи, а накрая нека бие по-добрия :punk

 

jop4423, прав си за рони, но на него му трябва един път да му просветне в мача и голът влиза :D

 

густоооооооооооооо 2:1

 

star_net, честито :D:D:D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Е, дори калитарщината на Арсенал (и английските отбори, кхъ-кхъ) си има край. По-добрият отбор води с 2:1. Евала!

Link to comment
Share on other sites

Абе, тоя Алмуниа що не го купят Реал Мадрид? Ще им пасне идеално................:)

Link to comment
Share on other sites

Вижте как играе най-добрия отбор на Европа. Пасчета с вратаря. нищо чудно да идат да разцъкат едни карти. От 7 минути си подават топката! Смешници!

 

А СТИГА БЕ! Тия Барселона след малко ще напълнят гащите от страх. Тоя го удрят в бедрото, държи си коляното и се въргаля. Мъка, мъка, мъка....

Link to comment
Share on other sites

Вижте как играе най-добрия отбор на Европа. Пасчета с вратаря. нищо чудно да идат да разцъкат едни карти. От 7 минути си подават топката! Смешници!

 

А СТИГА БЕ! Тия Барселона след малко ще напълнят гащите от страх. Тоя го удрят в бедрото, държи си коляното и се въргаля. Мъка, мъка, мъка....

 

Мхм. Да не споменаваме, че Алмуня почна в началото на второто полувреме още да бави като водеха още ;) Та топки вадеше от мрежата, та вървеше като флегма... мани :) Думата ми е, че в такива ситуации се бави в нормални граници.

 

Забравих да честитя на каталунците - честито! Освен нас и може би Челси, само вие заслужавахте да спечелите, не и жалкото в момента английско отборче. Евала че ги обърнахте :)

Link to comment
Share on other sites

Роналдиньо. Големия, велик и брилиантен играч. Какво направи? АБСОЛЮТНО НИЩО. Само парите са му много мен ако питате.... Супер измъчени 10 минути. Барселона много ми паднаха в очите след тази си игра през последните 10 минути. Вкараха гол и почнаха да си подават в своето наказателно поле. кой друг отбор го прави това? НИКОЙ! Пълни смешници...

Link to comment
Share on other sites

woox, барса това което трябваше го направиха и могат да си цъкат ако искат до утре сутринта. все пак арсенал са на зор.

 

честито на всички фенове на барса, не трябва нищо и никой да ни разваля настроението. победихме 2-та най-силни отбора в европа и напълно заслужено стигнахме до финал. за съжаление догодина едва ли ще спечелим, но не трябва да мислим точно за това сега. Честито още веднъж и наздраве :beer:

 

 

We are the champions - my friends

And we'll keep on fighting - till the end -

We are the champions -

We are the champions

No time for losers

'Cause we are the champions - of the world -

Link to comment
Share on other sites

Айде честитооооооооо на всички,които цяла година не се спряха да псуват и обиждат играчите и отбора ни айде да ви е сладко.А peja нещо за Белети беше споменал-прав си както се видя е офанзивен спец .FORZA Барcелоннананананаана.P.S Еми сякаш Алмуния при всеки аут се скъсваше да бърза.Да ни е сладко

Link to comment
Share on other sites

[23:43:24] [чорлав] says: ама признай 2 неща

[23:43:27] [чорлав] says: 3 даже

[23:43:29] -•●NoVeMbE®●®... says: koi

[23:43:40] [чорлав] says: 1во - роналдиньо се осра отсекъде :D

[23:44:00] [чорлав] says: 2ро - след 2рия гол не играхте, а доигравахте

[23:44:25] [чорлав] says: 3то - имахте и късмет с тоя червен картон в началото...

[23:44:31] [чорлав] says: иначе добър мач...

[23:45:19] -•●NoVeMbE®●®... says: emi 1-voto mi e qsno, ronaldihno mn se izloji , no za smetka na tova ima6e koi da go zamesti

[23:45:20] -•●NoVeMbE®●®... says: 2-ro

[23:45:27] -•●NoVeMbE®●®... says: sled 2-riq gol kraq be6e qsen

[23:45:30] -•●NoVeMbE®●®... says: 3-to

[23:45:46] -•●NoVeMbE®●®... says: ako go qnma6e 4eBveniq karton 6tqhme da imame 1 gol v na4aloto i pak 6tqhem da bie

[23:45:50] -•●NoVeMbE®●®... says: sry ama e traka

[23:45:59] [чорлав] says: ама наясно си, че един човек е ОГРОМНА разлика, нали?

[23:47:20] -•●NoVeMbE®●®... says: mi koi mu e vunovenna vratarq

 

виждате, че спорът няма край, нито смисъл. победиха ни, как вече е друг въпрос. съжалявам.

 

п.с. аз съм чорлав

Link to comment
Share on other sites

Роналдиньо. Големия, велик и брилиантен играч. Какво направи? АБСОЛЮТНО НИЩО. Само парите са му много мен ако питате.... Супер измъчени 10 минути. Барселона много ми паднаха в очите след тази си игра през последните 10 минути. Вкараха гол и почнаха да си подават в своето наказателно поле. кой друг отбор го прави това? НИКОЙ! Пълни смешници...

Уфффф като роналдионио направи всичко и спечели мача казват "Него ако го няма в барса, барса са нищо. Сега като той не направи нищо защото не му позвулиха да играе самите защитници и нямаше ден пак коментари... ай сиктир, глейте си работата Барса шампион!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Мхм. Да не споменаваме, че Алмуня почна в началото на второто полувреме още да бави като водеха още ;) Та топки вадеше от мрежата, та вървеше като флегма... мани :) Думата ми е, че в такива ситуации се бави в нормални граници.

 

Нормални граници - да! Но да имаш пряк свободен удар на голова позиция и да върнеш в своето наказателно поле топката? Или от ъглов удар да върнеш пак до наказателното поле? Е това никак не е нормална граница. Че и тоя тъпанар Ларсон, чак удря вратаря накрая! Е**ти отчаянието дето трябва да е тва.

 

Аз не съм от Арсенал, но ме подразни начина, по който Барселона изиграха края на мача.

 

Уфффф като роналдионио направи всичко и спечели мача казват "Него ако го няма в барса, барса са нищо. Сега като той не направи нищо защото не му позвулиха да играе самите защитници и нямаше ден пак коментари... ай сиктир, глейте си работата Барса шампион!!!!!

 

 

заучените реплики на някой друг ще ги пишеш. При мен не вървят при положение, че никога не съм казал нищо за Роналдиньо. Това е играч който хората направиха звезда, а не че той самия е звезда. Ще го видите какво представлява на световното първенство. И какво означава "защитниците не му позволиха"? Нали това им е работата? Или той Роналдиньо само като е сам може да играе? Без защитници и аз мога да стана звезда. Сам да си играя и да скачам около топката и хоп.. гол. На добрия нападател не му пречат защитниците, защото за това е нападател. То ако беше само заради вкарването на голове, то и вратарите щяха да играят атака.

Link to comment
Share on other sites

Второто полувреме,когато Анри навърза Puyol и Олегер и влезе в наказателото поле и Валдес улови,ако забеляза Анри го ритна.

Edit:Арсенал играха мъжки и шапка им свалям.Младият тим на артилеристите има голямо бъдеще пред себе си и няма да се учудя,акои следващата година играем с тях на финала отново :)

Link to comment
Share on other sites

Напълна заслужена титла на Барселона!Честито!

 

А къде е peja?

И кво тук съм.

- червен картон за челси

- отменен гол на шевченко

- червен картон за аресенал

Ем напрао сти връхта!

 

Радвайте се за 3-ма, че това кеш е рядко щастие за вашето отборче. След още *само* 7 ще ни стигните :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Напълна заслужена титла на Барселона!Честито!

 

Кое им е заслуженото бе!? Че 60 минути немогат да стигнат до наказателното поле на Арсенал с човек повече!??! Бахти циганите смешни ,начело с оня зъбатия дето първото полувреме не му чухме името. Тва може би е най-слабия мач на испанците от началото на шамп. лига.... Няма човек който да е гледал мача и да ми каже че Барселона са играли по добре. Ако бяха зачели гола, а не да изкарат вратаря щеше картинката да стане още по грозна за теа смешници ,щото до 18 мин Арсенал държаха 75% от играта ,има го в статистиката. Кво да говора ,оризилиха финала с тея актьорски изпълнения ,падаха като балерини само и само да вземат някой статичен удар. :sick ми се от такива истории.....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...