Jump to content
BulForum.com

Germany World Cup 2006


peja

Germany World Cup 2006  

203 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 806
  • Created
  • Last Reply

Само на мен ли ми се струва, че Симунич остана на терена, след като получи втори жълт картон?

Едит :

За пръв път виждам такава ситуация! :punk

Много забавен мач стана :laughing: :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Само на мен ли ми се струва, че Симунич остана на терена, след като получи втори жълт картон?

не, наистина остана :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

ебахти якото 3 ьълти картона и 2 червени за Симунич и най-накрая излезна от терена. тоя греъм пол малоумен ли е кво? и две дузпи на австралия не даде. ма накрая честноста възтържествува. тъпите хървати (с мазния им треньор който е причината вече да ги мразя) пътуват. а на англичаните ще им се върне на 1/4 финала за смешния съдя.

 

4-1 за Бразилия. толкова ли неможе да отворите поне livescore.com??? иначе много ясно че беше по-добре да дават този мач отколкото безсмисления на бразилия. и на мен ми харесва как играят но все пак се класираха.

Link to comment
Share on other sites

Съдията е тотален смешник :lol: Да дадеш два жълти без червен, да свириш края на мача по средата на 100%-ово голово положение и съответно затова да отмениш гола и да дадеш червен картон СЛЕД края на редовното време на човек, на който ВЕЧЕ СИ ДАЛ червен :D Тва само англичанин мое да го направи, да живее английския футбол с "добрите" им съдии :D

Link to comment
Share on other sites

а за коментатора да не говорим. пешето пак се прояви. при 3я жълт на симунич вика какво прави тук този човек? сигурно е влезнал след последния сигнал. да ама не. да си земе очила. и на мача германия - еквадор имаше една засада на германците дето страничния я отсъди 3 секунди по-късно ма тоя кьоравия (щот нали се коментира от студиото в мюнхен) не го видя и го плю и второто полувреме. а не се вижда себе си. и ся вика нищо няма да направят с тея центрирания и БАМ - кюъл вкара точно така. ша го е*а в мамата. и добре че вчера на холандия - аржентина нямаше гол, че оня ибришимов пак щеше да почне да се набира като някъв луд.

 

иначе пол отмени гола в последната минута щото имаше нарушение с/у хърватски защитник. той го свири и тогава свири края. или поне на мен така ми се струва. иначе другото си го казах - жив т*ш*к. заслужава голяма глоба и да свири най-много в championship.

Link to comment
Share on other sites

роналдо можеше да вкара още един гол след много красива комбинация с роналдиньо но топката мина точно до страничната греда...общо взето бразилците спечелиха на ходом и без много зор...а да и с резервите :)

Link to comment
Share on other sites

Дебелия феномен дава заявка за голмайстор на световното :)

 

А иначе Греъм Пол за какво показа втори червен картон на Шимунич след края на мача?Може би,за да излезе или защото Шимунич го напсува яко :lol:

Link to comment
Share on other sites

роналдо не е дебел...но вие разбира се трябва да пишете някви глупости...и колкото и да ви е яд той е голмайстор на миналото световно,сега вече е рекордьор по голове на световно първенство(а ще вкара и още) и винаги ще е един от най-добрите нападатели в света.Също така е втори капитан на БРАЗИЛСКИЯТ национален отбор!

 

пък вие продължавайте да говорите разни глупости но на човека не му пука и докато играе ще ви затваря устите с голове :)

 

просто сте СМЕШНИ! :D :D :D

 

нямам намерение да споря с някой за това няма да пиша повече тук ;)

Link to comment
Share on other sites

В интерес на истината си е пълничък - 90 кила не са много добро тегло за футболист с неговата структура - обаче при положение, че не му пречат на играта...Вярно че първия мач игра повече от зле, обаче срещу Австралия играта му се подобри, а вчера направо блестеше...Надявам се, че и в следващите мачове ще наблюдаваме този Роналдо от вчера!

А колкото до Австралия - на мене отборът ми е много симпатичен и мисля че си заслужи продължаването напрад - ако направят и нещо свежо срещу Италия, ще бъде много забавно...

Link to comment
Share on other sites

мисля че на осминафиналите няма да има изненади и приказката за отбори като австралия,мексико,еквадор ще свърши.интересно ще е ако ме опровергаят но силно се съмнявам

Link to comment
Share on other sites

роналдо не е дебел...но вие разбира се трябва да пишете някви глупости...и колкото и да ви е яд той е голмайстор на миналото световно,сега вече е рекордьор по голове на световно първенство(а ще вкара и още) и винаги ще е един от най-добрите нападатели в света.Също така е втори капитан на БРАЗИЛСКИЯТ национален отбор!

 

пък вие продължавайте да говорите разни глупости но на човека не му пука и докато играе ще ви затваря устите с голове :)

 

просто сте СМЕШНИ! :D :D :D

 

нямам намерение да споря с някой за това няма да пиша повече тук ;)

 

 

Колко пъти мислиш че ще повтарям едно и също ? Коментирайте без лични нападки. Последно предупреждение !

Link to comment
Share on other sites

това не съм го коментирал преди

 

казах си и аз моето мнение и тва беше

 

последно да добавя малко статиска от официалния сайт на световното

кресо,торес,тенорио 78кг,делгадо 83кг,ребров 80кг,подолски 81кг,тоти 82кг,паулета 79кг,кюлъл 85кг,жилардиньо 78кг,нистелроой 80кг,Роналдо-82кг ...истински ГИГАНТ сравнено с другите нали ? :D

 

 

еми тва е майна и да ви е яд нищо не можете направите :) Роналдо си е Роналдо колкото и да го плюете пак е номер 1

Link to comment
Share on other sites

Днес имаше статия, че от началото на първенството Роналдо е свалил 4 килограма - от 94 на 90. Изявлението е на един от докторите в Бразилския национален отбор. Статията може да се намери във Фокус от днешните новини.

 

Колкото до Австралийците - и аз бях за тях. Гус Хидинк е един от най-големите ! Направо им завиждам на руснаците, очаквам следващите квалификации да мачкат. Ако можехме да си го позволим за треньор на нашия отбор ехе ....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...