Jump to content
BulForum.com

Need for speed underground


ACHE

Recommended Posts

Ай за да не четеш ще ти кажа. Отиди в контролен панел и си направи формата и на двете дати къса и дълга така -

dd-mm-yyyy и си готов :)

Бе да, прочетох го това, и ще го пробвам после че излизам сега, но това беше писано във връзка с проблем, е някой не можела въобще да му тръгне играта, а при мен забива след 1-2 часа игра.

Но ще го пробвам после, мерси. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 606
  • Created
  • Last Reply

az pyk imam sledniqt problem predi si q igraeh normalno s vsi4ki ekstri igricata a ot izvestno wreme mnogo mi bavi ave dokato zarejda ne moga da mrydna kursora na mi6kata da kazvam 4e 2 4asa q 4aka6 da zaredi ne6to stawa az sym s winxp a imam i win98 na drugiqt hard tam vyrwi bezupre4no ta pitam nqkoj znae li kak da oprawq tozi problem pomognete

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Znachi pak se zaribih na taq igra no mi se poqvi problema na @tedy, kato natisna collect reward i me izhvurlq sushto taka kato napravq SAVE pak me izhvurlq. Napravih kakvoto kaza @Botev1912 no pak ne stava moje li da mi kaje nqkoi kvo se pravi ???

значи не си го направил. Аз е превъртях 2 пъти по този начин, но бях с версия 1.4. Пробвай да направиш формата на датата на двете места по този начин: dd-mm-yyyy

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
zna4i moga da e cukam online samo ako e original ?

 

можеш да си я цъкаш без проблем. Underground 2 иска оригинална игра. единицата може и с пиратска.

Link to comment
Share on other sites

mi sq drupnal sam si toq pa4 det ste go dali po dolo oba4e ne sam si naprail register v Ea.kvo trqq da naprava ?

 

по-долу нищо не сме давали, защото твоя пост е последен (сега е моя). незнам за кой пач говориш... уточни се за кой NFS говориш, защото си писал в темата за Underground 1 , а май говориш за Underground 2.

Link to comment
Share on other sites

govora za 1

 

като опиташ да играеш онлайн.. играта ще ти каже, че нямаш последния пач и ще те пита дали да го изтеглиш. като натиснеш Yes .. ще ти отвори една страница и сама ще почне да си тегли и да инсталира пача. после намираш крак за версията която ти е сложила играта на www.gamecopyworld.com и го сваляш, за да може да ти върви. после влизаш в играта.. пускаш онлайн-а и там се регистрираш. после си влизаш с тоя акаунт.. пита те за ник който да ползваш. избираш и това и влизаш в стаите. отгоре има стрелки и се сменят различните видове състезания. влизаш в стая.. някъде имаше стрелка надясно. ще ти се покажат стаите които са направени. влизаш в една от тях.. и чакаш тоя който е направил стаята да пусне играта. ако не я пусне или излезе.. влизаш в друга стая и това е.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Търся сейв с отключеми всички списания. Ако някой може да даде линк или ако разполага с такъв да си кажа пощата да ми го прати. Сейв с изпълнена кариера не ми върши работа. За да се отключат трябва да играеш онлайн и да спечелиш определен брой точки. Или поне ако някой знае на колко точки се отключват...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...