Jump to content
BulForum.com

Need for speed underground


ACHE

Recommended Posts

  • Replies 606
  • Created
  • Last Reply

Nqma absolutno nikakava vruzka...ako iskash maximalna skorost zapazi po-golqmata 4ast ot nitroto za sled kato napravish 6ta skorost i naduvai tam dokadeto mojesh...za vreme ne se kara taka, no i da iskash ne bih ti obqsnil kak se kara za pod 20 sec na pista (bez da vlizash vav vazdushnata struq na nqkoi). Tova si e maistorstvo i pe4eli sustezaniq.

na vsi4ki dragove nai-dobrite mi vremena sa pod 20 sec.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Beware of cheaters online!!! :ph34r:

О да то всеки 2 е с чийтове бахти и тъпото.ЕА да направят нещо по тоя въпрос.

Link to comment
Share on other sites

значи бях писал някъде в тази тема, че след еди коя си писта pc-то ми се рестартира. тогава мислех, че е от RIP-a на играта, който бях си сложил.

сега съм с пълната версия и отново същия проблем. интересно, че пистата, "заради, която се рестартира" я минах след няколко упорити опита, ама след това "през няколко писти", когато свърши едно от състезанията pc-то за пореден път "даде заден".

вече нямам нерви :evil кажете какво да правя с тази игра. тя вече стана стара, а аз не мога да и се насладя изобщо .......

имам чувството, че машината или се претоварва, или просто има някакъв бъг.

 

за пояснение:

athlon xp 2200+ 256mb ddr radeon 9200se 128mb 64bit

Link to comment
Share on other sites

значи бях писал някъде в тази тема, че след еди коя си писта pc-то ми се рестартира. тогава мислех, че е от RIP-a на играта, който бях си сложил.

сега съм с пълната версия и отново същия проблем. интересно, че пистата, "заради, която се рестартира" я минах след няколко упорити опита, ама след това "през няколко писти", когато свърши едно от състезанията pc-то за пореден път "даде заден".

вече нямам нерви  :evil  кажете какво да правя с тази игра. тя вече стана стара, а аз не мога да и се насладя изобщо .......

имам чувството, че машината или се претоварва, или просто има някакъв бъг.

 

за пояснение:

athlon xp 2200+ 256mb ddr radeon 9200se 128mb 64bit

v control panel smini si Regional Settinga ot Bulgaria na English(United States] i ti e reshen problema

Link to comment
Share on other sites

samkijot, мисля, че някъде към 12/13 страница е обяснено какво да се прави, но все пак за да не се мотаеш и да търсиш ето какво трябва да направиш. Влизаш си в Regional and Language Options->Customize и в Date махаш 'г.'-то, това е едно решение на проблема ти. Но има и малка вероятност проблемът да е хардуерен, но първо пробвай това, пък после ще мислим

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Искам да попитам , защо след състезание (дори първото в "Go Underground" drag race) като финиширам 1-ви и спечеля много Syle Points и получа Cover of opinion и натисна ботона Collect Reward излиза от играта? :confused Моля , помогнете.

П.П. Да не би да е от Window-sa , аз съм с Windows XP Home Edition.

Играта е свалена от warez.

Link to comment
Share on other sites

Точно от Windows XP e.Аз съм с Win 98 и нямам проблеми, а един приятел и с XP и има същия пробем като твоя.Мисля, че винаги той като спечели, дава Quit Race.Просто така мисля, че беше :)

Link to comment
Share on other sites

Точно от Windows XP e.Аз съм с Win 98 и нямам проблеми, а един приятел и с XP и има същия пробем като твоя.Мисля, че винаги той като спечели, дава Quit Race.Просто така мисля, че беше :)

izobshto ne e tfa :sayjin

 

prosto so slagash pachovete za igrata i si gotof

Link to comment
Share on other sites

Мерси , ще си сложа и 98  :punk

Не е задължително.

Ако става с пачове, ето ги-пачове

Има и за махане на интрото в началото ... ако ти харесва не го слагай(no intro patch), ако ги мразиш си ги сложи. :pirate

Link to comment
Share on other sites

Пачовете ги сложих , ама пак ме вади... Явно е от Windowsa :(

чисто и просто сменяш от Control Panel после Regional and Language Settings от Advanced сменяш от Bulgarian на English(United States ) след това Restart (100 % гаранция ти давам ,че проблема ще изчезне )

Link to comment
Share on other sites

мерси , ще опитам

 

x-4eto 10Х , получи се , само не мога да разбера каква врузка има с Language setings :blink:

 

П.П. Благодаря на всички!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...