Jump to content
BulForum.com

Need for speed underground


ACHE

Recommended Posts

  • Replies 606
  • Created
  • Last Reply
  • 1 month later...

имам един проблем с RIP версията на играта. при опита си да зареди 19 писта pc-то се рестартира. това се получава вече за 3-ти път.

някой имал ли е подобен проблем?

благодаря предварително.

 

п.п. само не ми казвайте "изтегли си пълната версия".

Link to comment
Share on other sites

Явно рипа не е рипнат добре и не е нелогично да ти се даде подобен съвет :) След като прави една и съща грешка явно има проблем с рипчето. Пък ако искаш недей си сваля пълната версия :)

Link to comment
Share on other sites

6 pi4ove imam nujda ot HELP.

Stigam 3-ta pista i kato dam "Collect Rewards" i me izkarva na Desktop-a.

Probvah s vsi4ki pa4ove ama ne stava.Razgledah i tazi tema no ne uspqh da otkriq otgovor.Help Please!!!

Link to comment
Share on other sites

bat6oko Значи като ти даде "Collect Rewards" няма да натискаш него а ще дадеш рестарт. След това като се рестартира натисни "leave race" и ако пак те изхвърля кажи :)

Няма да се притесняваш даже и да дадеш рестарт пак ще ти даде наградата ;)

Link to comment
Share on other sites

bat6oko Значи като ти даде "Collect Rewards" няма да натискаш него а ще дадеш рестарт. След това като се рестартира натисни "leave race" и ако пак те изхвърля кажи :)

Няма да се притесняваш даже и да дадеш рестарт пак ще ти даде наградата ;)

10x MAN!!!

6a produljava li da mi pravi par4eta taq igra ili ne???

Link to comment
Share on other sites

@I`GoT`Da`PoWeR

2. Писането на несъдържателни мнения е особено нежелано.
Прочети правилата от тук и недей да пишеш неща които едва ли някой го интересуват!

 

 

@bat6oko Ами човече бих ти препоръчал всеки път като ти даде да взимаш награда да правиш същотото ;) защото най вероятно всеки път ще те изхвърля :)

Link to comment
Share on other sites

pusnah edna tema za NFS 7 no mai tuk nikoi ne e 4uval....ne e NFS udergraunD....a po nova igra , bratov4etmi ot sf mi kaza 4e v tqhnata zala e imalo bila super iqka! ili sam se obarkal! - tova e veroiqtno.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

imam problem s Need for speed underground instaliram vsi4ko i tn..slagam crack-a i sled koeto iskam da si pysna igrata oba4e mi izliza suobshtenie "This program has performed an ilegal operation and will be shut down....if the problem persists,contact the program vendor." i ne mi ostava nishto drygo osven da natisna close.preinstalirax igrata i pak sushtata rabota..nqkoi ima li ideq kak moga da si q pysna??????????? :( :( :(

Link to comment
Share on other sites

@RedPicasso - сложи първия пач и веднага след него сложи отгоре крак-а ЗА НЕГО. Той работи

@sLk. - сложи crackfix-а за Евро 2004, той работи

Link to comment
Share on other sites

Инсталираш, НЕ СЛАГАШ оригиналния крак от диска, инсталираш това и после слагаш крака, който е в този архив(заедно с ъпдейта).

Link to comment
Share on other sites

@sLk. - сложи crackfix-а за Евро 2004, той работи

Сложих го, не става.

Иначе NFS Underground ми върви...всичко отдавна го направих :)

Link to comment
Share on other sites

pusnah edna tema za NFS 7 no mai tuk nikoi ne e 4uval....ne e NFS udergraunD....a po nova igra , bratov4etmi ot sf mi kaza 4e v tqhnata zala e imalo bila super iqka! ili sam se obarkal! - tova e veroiqtno.

pone az ne znam ni6to za takava igra ili si se obarkal ne6to ili sa te izlagali no vse pak ako e istina dai info

Link to comment
Share on other sites

хрумна ми една идеа предполагам че всички играете NeedForSpeed:Underground затова имам едно предложение защо всеки не си каже рекордната скорост която е развил на драг състезания ще ми е интересно да видя кои колко е добър а пък з ще кажа моя резултат по нататък Surprise ;) хаиде чакам

 

—mod note: Merged & cleaned. Следващият път мисли преди да постваш!

Link to comment
Share on other sites

хрумна ми една идеа предполагам че всички играете NeedForSpeed:Underground  затова имам едно предложение защо всеки не си каже рекордната скорост която е развил на драг състезания ще ми е интересно да видя кои колко е добър а пък з ще кажа моя резултат по нататък Surprise  ;)  хаиде чакам

 

—mod note: Merged & cleaned. Следващият път мисли преди да постваш!

362 km/h na drag-nissan skyline

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...