Jump to content
BulForum.com

Need for speed underground


ACHE

Recommended Posts

1во другия път ползвай Edit бутона :) млад си и не знаеш още ( ахаха кой го казва само :)

2ро по темата : ако си направиш труда да видиш какво пише : Language for non-Unicode programs :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Replies 606
  • Created
  • Last Reply

niakoi moze li da mi dade link kam novi vizualni efekti ,vinili i dg takiva.pleaseee!!!!!!!!

 

a moze li da se napravi nfs-to da ima multiplayer

Link to comment
Share on other sites

no to ima samo prez internet i iska originalen cd-key.ako ima patch koito go dobavia da,no ina4e pone moiata versia niama.ako ima takav patch 6te mi dade6 li link kam nego

Link to comment
Share on other sites

Mi to hubavo da se promeni ezika ama az kato nqmam instalacionniq disk na XP kakvo moga da napravq?Kato se opitam da smenq ezika mi pi6e 4e trqbva da vkaram instal diska na Windows XP. :blink:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Control Panel>Regional and Language Options i tam vsi4ko pravi6 na Bulgariqn a v advanced pravi6 na Serbian (Cyrilic).

Link to comment
Share on other sites

Zashto kogato resha da se save-na v igrata i me izhvurlq? Kak moga da go opravq?

 

Ето това е темата. Както винаги - на въпроса е отговорено одавна, но не ебавате да потърсите и това е. Много е сложно за вас да се ползва търсачката ли?! Ами научете се.

Link to comment
Share on other sites

do kolkoto si spomnqm moq rekord be6e 23sec i ne6to.

Link to comment
Share on other sites

Ako poglednesh po-starite postove shte vidish, 4e ima rezultati i pod 20 sec...primerno 19.15, koito dori ne sa varhovite postijeniq na vaprosnite posteri. Loshoto e, 4e edvali shte ti kajat kak se postiga...spored man na Miatata limita i e okolo 21-22 sekundi, a tq ima slab dvigatel. 23 sekundi e bavno za kola na pulni upgradi. Normalnite postijeniq sa 22 sekundi. Ve4e ot tam kolkoto padnesh...

Link to comment
Share on other sites

A tova s drag samo na single player ili i online go broite 6toto na online (mi to tam az sym 17 000 reputaciq) i bez problem zemam pista pod 20 sec.

a samo Single player e trudno maistina pod 20 sec

Link to comment
Share on other sites

Моя рекорд е 19,8 сек. B)

Не пазя скрийншот, но мога да ви кажа как се прави :woot

Тръгвате на по-малко от МАХ оборти, и пускате нитро, при всяка скорост докато стигне до пърфект.Щракате бързо Shift или там което сте си нагласили за следваща скорост, и пак държите нитрото.

Направих го с Nissan Skyline. :punk

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ако играта е направена добре то мойе и за 15сек да стане... стига да им реалистич ефект от драфтовете- събират се 4 души в мулти и драфтват :punk Вярно че БИ трябвало да им загрява (или предрява, зависи) двигателят. :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Та така вапроса ми е има ли някакъв едитор за коли за NFS:Underground.Не този след като превъртиш играта.Ако има такъв моля дайте линк към него.Моят рекорд на drag е 20.9сек.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Сеифовете са в C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\NFS Underground

 

Някои знае ли къде ( ако изобщо има ) папката където си слагам мои МП3 и играта ги добавя към неините . ( например като GTA VC може да си направиш радио от твои си мп3 )

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...