Jump to content
BulForum.com

Need for speed underground


ACHE

Recommended Posts

Сеифовете са в C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\NFS Underground

 

Някои знае ли къде ( ако изобщо има ) папката където си слагам мои МП3 и играта ги добавя към неините . ( например като GTA VC може да си направиш радио от твои си мп3 )

Мисля имаше такава програма ама не си спомням как се казваше :wacko:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 606
  • Created
  • Last Reply

съжалявам, ако някой ве4е е писал за това и се повтарям, но не можах да намеря нищо в темите по nfs. някой да има идея защо ме изхвърля в windows?

пробвах със всички пачове от сайта и пак не става. изхвърля ме всеки път, когато се опитам да играя.

Link to comment
Share on other sites

съжалявам, ако някой ве4е е писал за това и се повтарям, но не можах да намеря нищо в темите по nfs. някой да има идея защо ме изхвърля в windows?

пробвах със всички пачове от сайта и пак не става. изхвърля ме всеки път, когато се опитам да играя.

Start->Control Panel -> Regional Settings.

Правиш се на англичанин или американец и не те изхвърля повече. :)

Link to comment
Share on other sites

Start->Control Panel -> Regional Settings.

Правиш се на англичанин или американец и не те изхвърля повече. :)

Не така, има много по-безболезнен начин. Махаш буквата г от формата на датата и си готов. Няколко човека вече е превъртяхя само с тази настройка :)

Link to comment
Share on other sites

Не така, има много по-безболезнен начин. Махаш буквата г от формата на датата и си готов. Няколко човека вече е превъртяхя само с тази настройка :)

Къде се маха това "г" ?

Link to comment
Share on other sites

Abe ne moga da vliaza online. igraia samo na moia PC. ne6to ne moga i da se registriram. niakoi moje li da mi kaje triabva li da sum registriran, i kakvo da napravia o6te.

 

Predpolagam 4e problema ti e kato moq. Kato cykna na Online, igrata mi zabiva. T.e. Kato cykna ekrana zamryzva i sled 2-3 sekundi spira i muzikata ot menuto. I posle... atl+ctrl+del....

 

Nqkoj ima li re6enie na toq vypros?

Link to comment
Share on other sites

nqkoi moje li da dade iziskvaniqta za tazi luda igriza che az veche se samnqvam v moq komp

Q. What are the minimum system requirements for Need for Speed Underground?

 

A. The following are the Minimum System Requirements for Need for Speed Underground:

 

SYSTEM REQUIREMENTS

===========================

Windows 98, 98 Second Edition, ME, 2000 Professional, XP Professional, or XP Home operating system

 

Intel Pentium III (or compatible) CPU running at 700Mhz or higher

 

32MB DirectX 9 compatible video card (Geforce2 or higher) using a supported chipset (see below)

128MB of RAM (256 MB using Windows 2000 or XP or to play Online)

DirectX compatible sound card

2 GB of HD space

8X CD-ROM

Network card for broadband or connectivity

VIDEO CARD SUPPORT

==================

Although Direct3D is supported, this support is only officially extended to certain 3D accelerator devices. The following major D3D chipsets are supported

ATI Radeon (7500 and higher)

 

Nvidia Nforce GPU

 

Nvidia GeForce2 (and higher)

 

Matrox Parhelia

 

 

While Direct3D supports a wider variety of 3D accelerator devices, the behavior of Need for Speed Underground cannot be predicted in these situations. In extreme cases, running Need for Speed Underground with a Direct3D device that is not officially supported can lead to an unstable PC environment.

 

Under Direct3D, the performance of Need for Speed Underground (in both graphics AND audio) is influenced greatly by the Direct3D driver versions that are installed. It is highly recommended that the latest versions of all video card and sound card drivers be obtained and installed. Please consult your hardware manufacturer for their newest drivers. Also, keep in mind that video chip manufacturers sometimes provide drivers in addition to the card manufacturer.

 

SOUND CARD SUPPORT

==================

Need for Speed Underground supports the following Audio Chipsets using DirectSound :

 

Aopen AW200/ AW540 / AW744 Pro / AW 840 / AW 850

 

Creative Labs SoundBlaster 16 ISA / AWE 32 PnP / AWE 64 PnP /

 

16 ISA / PCI 64 / PCI 128 / PCI 512 / Live series / MP3+ / Audigy /

 

Audigy II / Extigy Hercules Digifire 7.1 / Games Theater XP

 

GameSurround Muse XL / GameSurround Muse 5.1 DVD /

 

Gamesurround Forttisimo II M-Audio Sonica USB / Theater USB

 

/ Revolution 7.1 / USB Transit / Xwave 4000 / AC'97 / Soundmax / nForce MPU

 

*Note: Some issues may occur due to hardware/driver limitations. Support also depends on OS

 

Need for Speed Underground supports DirectSound. If your sound card driver does not support DirectSound you may experience choppy or stuttering sound or sound that cuts in and out. If your sound card driver does not support DirectSound, we recommend obtaining updated drivers from your sound card manufacturer.

 

GENERAL SOUND CARD INFORMATION

*During DirectX installation, the DirectX setup program attempts to install a DirectSound supported driver for your sound card. If your sound card driver does not support DirectSound, the DirectX setup program attempts to replace your existing sound card driver.

 

Please consult your sound card manufacturer for updated drivers if DirectSound drivers are not available

:)

Link to comment
Share on other sites

mersi mnogo !!! edin priqtel mi vika zabravi na taq karta da tragne da varvi taq igra ama uvi shte se igrae.nadqvam sa sled kato izlezne da ni zaradvat s cqlata igra tuk v warez.ru

Коя игра :confused NFSU или NFSU2 ? Изискванията ,които съм дал са за NFSU , ако искаш ще ти потърса за NFSU2 :wir

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

съжалявам, ако някой ве4е е писал за това и се повтарям, но не можах да намеря нищо в темите по nfs. някой да има идея защо ме изхвърля в windows?

пробвах със всички пачове от сайта и пак не става. изхвърля ме всеки път, когато се опитам да играя.

:tongue Прочетох доста от постовете в тази огромна тема, и само този видях, който се доближава до моя проблем.

Не съм запален геймър, и скоро си инсталнах NFSU, обаче като играя около 1 час, и след края на някой рейс, като натисна Continue -> OK, или Collect Reward и играта ме изхвърля в Windows, като преди това звука зацикля. Според мен е некачествени кракове, но ако някой има идея за точно такова поведение, да сподели. :( Много кофти, играеш 1-2 часа и накрая крашва, и най-лошото, не помни докъде съм стигнал, и затова от време на време сейвам, но стигнах положение кдето са 4 рейса 1 след друг и винаги ми забива накрая на 4-тия, и екситва.

Link to comment
Share on other sites

:tongue Прочетох доста от постовете в тази огромна тема, и само този видях, който се доближава до моя проблем.

Не съм запален геймър, и скоро си инсталнах NFSU, обаче като играя около 1 час, и след края на някой рейс, като натисна Continue -> OK, или Collect Reward и играта ме изхвърля в Windows, като преди това звука зацикля. Според мен е некачествени кракове, но ако някой има идея за точно такова поведение, да сподели. :( Много кофти, играеш 1-2 часа и накрая крашва, и най-лошото, не помни докъде съм стигнал, и затова от време на време сейвам, но стигнах положение кдето са 4 рейса 1 след друг и винаги ми забива накрая на 4-тия, и екситва.

Procheti niakolko posta po nagore i shte razberesh kak se opravia problema!!!

Link to comment
Share on other sites

:tongue Прочетох доста от постовете в тази огромна тема, и само този видях, който се доближава до моя проблем.

Не съм запален геймър, и скоро си инсталнах NFSU, обаче като играя около 1 час, и след края на някой рейс, като натисна Continue -> OK, или Collect Reward и играта ме изхвърля в Windows, като преди това звука зацикля. Според мен е некачествени кракове, но ако някой има идея за точно такова поведение, да сподели. :( Много кофти, играеш 1-2 часа и накрая крашва, и най-лошото, не помни докъде съм стигнал, и затова от време на време сейвам, но стигнах положение кдето са 4 рейса 1 след друг и винаги ми забива накрая на 4-тия, и екситва.

Ай за да не четеш ще ти кажа. Отиди в контролен панел и си направи формата и на двете дати къса и дълга така -

dd-mm-yyyy и си готов :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...