Jump to content
BulForum.com

St. Valentin


Recommended Posts

Еха, явно не съм сам в нещастието. То пък на мен ми се падат и някакви годишнини и вальовци, като вторите не ги признавам много, но като не сме заедно, ми се иска да ги призная... Още повече, че жената е в щатите, където вальото го празнуват и още как...много хубаво даже го празнуват, а тя ще е сама... Е, и миналата година пропуснахме двата празника, тая година пак...да видим за догодина...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 112
  • Created
  • Last Reply

абе, мамка му! какво всички се се наточили на този празник? колко от вас са влюбени?

"ден на влюбените". какво означава да си влюбен. е със сигурност не означава да си джиткате от кафе на кафе и да се клецате по кенефите.

дойде ли 14 февруари и ми се повръща - малките сливки търчат наляво-надясно, разправят колко мноооого обичат, а всъщност не знаят какви ги говорят. за момчетата е същото. колко от тези хора могат спокойно да кажат, че обичат човека до себе си.

празник на влюбените не трябва да има, ден на жената също не трябва да има. човек или е влюбен или не е, жената е жена или не е. това не са неща, които се случват само за 1 ден.

 

аз няма да празнувам, защото няма да съм в българия. ако бях тук, щяхме да се пошегуваме с празника, да си го честитим и да и подаря цвете, не защото е денят на влюбените.

Link to comment
Share on other sites

абе, мамка му! какво всички се се наточили на този празник? колко от вас са влюбени?

"ден на влюбените". какво означава да си влюбен. е със сигурност не означава да си джиткате от кафе на кафе и да се клеЖате по кенефите.

дойде ли 14 февруари и ми се повръща - малките сливки търчат наляво-надясно, разправят колко мноооого обичат, а всъщност не знаят какви ги говорят. за момчетата е същото. колко от тези хора могат спокойно да кажат, че обичат човека до себе си.

празник на влюбените не трябва да има, ден на жената също не трябва да има. човек или е влюбен или не е, жената е жена или не е. това не са неща, които се случват само за 1 ден.

 

аз няма да празнувам, защото няма да съм в българия. ако бях тук, щяхме да се пошегуваме с празника, да си го честитим и да и подаря цвете, не защото е денят на влюбените.

 

Emi ne mislq taka. 14 si e mnoo qk praznik maina i e dosta qka tradiciq da sa praznuwa. To po takawa logika za kwo da ima Koleda, moje si podarqwame podaraci seki den, za kwo ni e Nova Godina, to seki den e sled predishniq i predi sledwashtiq, kwo da praznuwame na4aloto na denq maina. To ne e smisala tolkowa w twa kolko sa obi4at li tam kwoto, a po-skoro, 4e horata sa kefat maina. Ta takia ralti miana :) . A Antone kak moje taka da kajesh we, super mnoo ti sa ubidih, sq pla4a maina iskam mi donesesh salfetki ili da gi latish pone maina, bati grubqnina maina :P . Ina4e qkoto na St. Val, e 4e winagi moje da sa praznuwa po dwa na4ina - da imash gadje i da sa zanimawash tam, wtoriq - da nqmash gadje i da si namerish osnowatelna pri4ina da sa napraish kinefi maina :D .

Link to comment
Share on other sites

Водолаза. Много романтично можете да се наядете и напиете като животни и двамата за 10 лева. Това ако не е романтика...

Evala ei tva e klasika ot marasha!!! :punk

Link to comment
Share on other sites

Emi ne mislq taka. 14 si e mnoo qk praznik maina i e dosta qka tradiciq da sa praznuwa. To po takawa logika za kwo da ima Koleda, moje si podarqwame podaraci seki den, za kwo ni e Nova Godina, to seki den e sled predishniq i predi sledwashtiq, kwo da praznuwame na4aloto na denq maina. To ne e smisala tolkowa w twa kolko sa obi4at li tam kwoto, a po-skoro, 4e horata sa kefat maina. Ta takia ralti miana :) . A Antone kak moje taka da kajesh we, super mnoo ti sa ubidih, sq pla4a maina iskam mi donesesh salfetki ili da gi latish pone maina, bati grubqnina maina :P . Ina4e qkoto na St. Val, e 4e winagi moje da sa praznuwa po dwa na4ina - da imash gadje i da sa zanimawash tam, wtoriq - da nqmash gadje i da si namerish osnowatelna pri4ina da sa napraish kinefi maina :D .

 

А ти душо на 14-ти ще черпиш ли бонбонки???

Абе цялата работа е символична. Да покажеш колко много обичаш някой въпреки че можеш да го показваш всеки ден по много по-оригинални начини, а не на 14-ти да се сетиш за нея/него след като за 1 месец сте се видяли около 3-4 пъти за по 2-3 часа, да отидете на един ресторант или на някво клубче да се изпльокате хубаво и кво. На другия ден пак старата работа. Така че св. Валентин за мен не е кой знае къв празник. От друга Бтрана очаквам Вальо да дойде във вторник с една черна торба с шоколади Милка и да върви да ги раздава кат солети наред. :) :D :P

Link to comment
Share on other sites

Това ли означава за тебе Коледа? :huh:

 

A za teb towa li ozna4awa St. Valentin maina. Koleda e da razpusnesh i da si nawaksash s nastroenieto miana. Za teb kakwo e Koleda, kato si tragnal na men da mi darjish moralna smetka maina.

 

А ти душо на 14-ти ще черпиш ли бонбонки???

Абе цялата работа е символична. Да покажеш колко много обичаш някой въпреки че можеш да го показваш всеки ден по много по-оригинални начини, а не на 14-ти да се сетиш за нея/него след като за 1 месец сте се видяли около 3-4 пъти за по 2-3 часа, да отидете на един ресторант или на някво клубче да се изпльокате хубаво и кво. На другия ден пак старата работа. Така че св. Валентин за мен не е кой знае къв празник. От друга страна очаквам Вальо да дойде във вторник с една черна торба с шоколади Милка и да върви да ги раздава кат солети наред. :) :D :P

 

Ta 4erpa az teb hahahahahhaha. A ti kakwo shte mi zemesh za podarak we :P .

Link to comment
Share on other sites

На 15-ти имам изпит,така,че няма да се оливам с празненствата :cry Но след изпитите ще си наваксам :punk

Влюбените леко с алкохола,че да не се изложат вечерта :woot :P

 

ха на 15ти има тестДаф ... доста приятели няма да могат да се насладят изцяло на празника заради гадния

изпит ...

 

сетих се като бях малък колко се вълнувахме като стане 14 :laughing:

голям майтап беше ... едно момиче получаваше 16 валентинки .. другите оставаха с пръст в устата :D

Link to comment
Share on other sites

awe vie ne ste razbrali mai temata pravilno az ne pitam az kvo da napravq prosto mi e interesno kvo vie 6te pravite i kak vie 6te izkarate sry ako ne sme se razbrali sumnqva me nqkoi ot tuk da mi povliqe v re6enieto mi za ve4erta

the ufo awe polovinata ti postove sa nekvi super prostotii maina vzemi misli kvo prai6 kato nqma kvo da pi6e6 ne pi6i

velvet ne mi trqq izmislem praznik ne se pritesnqq za men

666 tuka mnoo napadki mnoo ne6to basi

 

 

p.s. vzeh da se razo4arovm ot toq forum ne6to puska se nekva tema i prAAAAAAAAAS polovinata postove napadki kum avtora ot nekvi hora koito nikoga ne sa go vijdali posle nekvi puskat nekvi tupi postove sponeah koi ve4e v koito nqma nikuf smisul nqqm dumi maina kvo govorite ei taka ne moa razbera da se namira prikazka

Link to comment
Share on other sites

the ufo awe polovinata ti postove sa nekvi super prostotii maina vzemi misli kvo prai6 kato nqma kvo da pi6e6 ne pi6i

 

Иди прочети правилата на форума, после отвори тея 3 теми, пък тогава се замисли.

 

@groover , много малоумно изказване, надявам се да не си такъв в действителност. Защо винаги трябва да има някои против празниците ... Дойде 14 февруари - куп глупости, дойде 8 март - жените защо само 1 ден трябвало да се уважават, дойде 2 юни 12:00 - бе нека си вият сирените, аз да бързам с колата че работа ме чака, дойде 8 декемви - да празнуват тъпите студенти, аз не се чувствам студент и тн и тн. Аман от тъпунгери. /да ме прощават/

 

edit. eй хлапак, идиот ще казваш на този дето ти дава пари за закуски!

Link to comment
Share on other sites

няма да ти бъде простено.

...идиот...

Link to comment
Share on other sites

Не мога да разбера хората против този празник и разни други (тук споменаха 8ми март).Не е ли по-добре да използваме всеки повод да се веселим,да се радваме на хубавите емоции и да се забавляваме :huh: Който е против тва да си стои в къщи и да се мръщи на себе си:) Съгласна съм,че любовта не трябва да се показва само в един ден,но какво по-красиво от още една прекрасна вечер с много сърца,вино и червени рози :love

Link to comment
Share on other sites

И аз съм съгласен. Трябва да има празници. За какво иначе ни е думата "празник". Повечето празници са наречени - празник на това, празник на онова. Традиция доволно стара. Не че няма любов извън 14 февруари, но на този ден е някак си по-инак. Както и 8 март и т.н.

 

Празниците са повод да си устроиш нещо хубаво. Не трябва да се изпуска. "Не го разбирам тоя ден, майна" не е позиция, от която човек има полза.

 

Ч.А.

Link to comment
Share on other sites

И аз съм съгласен. Трябва да има празници. За какво иначе ни е думата "празник". Повечето празници са наречени - празник на това, празник на онова. Традиция доволно стара. Не че няма любов извън 14 февруари, но на този ден е някак си по-инак. Както и 8 март и т.н.

 

Празниците са повод да си устроиш нещо хубаво. Не трябва да се изпуска. "Не го разбирам тоя ден, майна" не е позиция, от която човек има полза.

 

Ч.А.

 

 

Какво си седнал да обесняваш на разни пъпчиви grooveri, пубертети ...

Link to comment
Share on other sites

Имам само неприятни спомени от този ден и предпочитам да мине по-бързо. Иначе на влюбените приятен празник и всичко най-хубаво :wub:

Edit: don_anton ме подсети - на алкохолиците също леко и безпаметно напиване :)

Link to comment
Share on other sites

the ufo 4el sum pravilata oneq temi sa ot predi 2 godini taka4e puskam nova nqma nikuf problem za nikoi osven za teb...prai si izvodite

kakto i da e naistina 14ti dali praznuvan kato st. valentin ili trifon zarezan si e prazni4e koeto bi trqbvalo da nosi sus sebe si dobra atmosfera

Link to comment
Share on other sites

p.s. vzeh da se razo4arovm ot toq forum ne6to puska se nekva tema i prAAAAAAAAAS polovinata postove napadki kum avtora ot nekvi hora koito nikoga ne sa go vijdali posle nekvi puskat nekvi tupi postove

Ами карай си го празника както искаш тогава,щом не ти харесват нащти тъпи постове и предложения.

Желая ти празнична атмосфера,жив и здрав.

Link to comment
Share on other sites

малко офтопик имам едно предложение към Don-Anton:

Тони, пиши на модератор да затваря темата, щото се напълни с умствена дрисня на някои хора. Форума все пак е за да се изслушват хората и така... Четох по обяд един пост на ****** и ме издразни, но не го изпсувах, нали? Ufo, надявам се ще успееш да си направиш изводите сам. Наистина се надявам.

/офтопика свърши

 

По темата - св.Валентин си е католически празник, "православните" може да се напият като прасета. Живи и здрави, а пък Тодор си е 100% прав, че един празник пролет не прави. Ако си тъпигьоз и нещастник една роза не може да ти оправи бакиите.

Link to comment
Share on other sites

И аз съм съгласен. Трябва да има празници. За какво иначе ни е думата "празник". Повечето празници са наречени - празник на това, празник на онова. Традиция доволно стара. Не че няма любов извън 14 февруари, но на този ден е някак си по-инак. Както и 8 март и т.н.

 

Празниците са повод да си устроиш нещо хубаво. Не трябва да се изпуска. "Не го разбирам тоя ден, майна" не е позиция, от която човек има полза.

 

Ч.А.

Офф: Думата "празник" произлиза от "праздник", т.е празен ден, ден, в който не се върши нищо.

Малко съм против всичките тея изкуствено насадени празници, за това и не съм мислила кое/как трябва да се празнува.

За такива непоправими циници като мен си има чудесен повод за празнуване - Св. Трифон Зарезан.

Наздраве ;)

Link to comment
Share on other sites

uau kakvo e mladoto pokolenie sega , tva go pi6e 4ovek nabor 90.........

az na teq godini ne sam i pomislql da se napiam......

roditelite ti qvno znaqt kak da te vazpitavat

 

 

hahha abe zlobile ti si 89... 88...(tam nqkade) nabor do kolkoto znam pak na men mi gi govori tiq ne6ta hah

na6te me vazpitavat kakto trqbva pak i ne e tvoq rabota plus tova az go napisah na bazik ina4e tva za durtiq deto ni gone6e btw e istina

 

ina4e ne mi izlizai s takiva nomera kak me vazpitavat na6te 6toto i ti ne si po nazat mislq :P

 

 

@HemophiliacInMe to4no taka napalno saglasen trqq se pie dobre no v ramkite na razumnoto dokato zemat da ti se oplitat krakata :P :P :P

Link to comment
Share on other sites

edit. eй хлапак, идиот ще казваш на този дето ти дава пари за закуски!

 

Извинявам се за офтопика, ама това ме разкърти от смях. Ufo - машина :Р

 

Иначе темата наистина е за затваряне. Разни хора, разни идеали... странно защо част от хората се опитват да убедят другата част от хората в своята представа за празниците... Не е ли целта просто да се изкаже мнение?!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...