Jump to content
BulForum.com

St. Valentin


Recommended Posts

  • Replies 112
  • Created
  • Last Reply
В тва обещство да намериш свясно момиче е...хмм нечовешко ве...

 

Има свястни момичета,но са тоооолкова малко... :rolleyes:

 

groover,много се превъзнасяш... :)

Link to comment
Share on other sites

аха, хубавите и стойностни момичета нямат компютри, нямат интернет и не използват irc. мдааа, прави сте.

Link to comment
Share on other sites

аха, хубавите и стойностни момичета нямат компютри, нямат интернет и не използват irc. мдааа, прави сте.

 

Използват, но баш на 14-ти ме съмнява дали ще откриеш такива пред комютъра. ;)

Link to comment
Share on other sites

хей, човече!

защо се заяждаш. ясно е че говоря по принцип.

Link to comment
Share on other sites

Според мен точно този празник не би трябвало да го празнуваме, защото той е католически, пък и нашия си е по хубав ;)

Според мен е супер измислен и само гледат как да вземат парите на хората. Аз лично от миналата година имам опит и няма да купувам цветя, защото ги превят безбожно скъпи (4.5 лева за една роза май беше).

Но от друга страна трябва да има празници, най-малкото за да може поне за няколко дни в годината да се излезе от рутината на ежедневието и да се направи нещо различно (друг е въпроса ако "различното" се повтаря всяка година).

 

А по темата - и аз се чудя какво да купя на приятелката си, но съм решил, че ще сме само двамата някъде.

 

На всички влюбени пожелавам приятен св. Валентин, а на всички българи наздраве :)

Link to comment
Share on other sites

Аз лично от миналата година имам опит и няма да купувам цветя, защото ги превят безбожно скъпи (4.5 лева за една роза май беше).

 

 

На всички влюбени пожелавам приятен св. Валентин, а на всички българи наздраве :)

Какво са 4,5 лв. ако наистина е любимата?Аз бих дал и повече

 

Весело изкарване на всички и от мен :)

Link to comment
Share on other sites

pharel ne sum suglasen ogledai se ima mnoo svqstni momi4eta koito si zaslujava truda da bude6 s tqh :)

Ми да говоря празни приказки би било тъпо нали?Ей мислите,че кат съм 89 набор нищо не съм видял,нищо не съм чул.Не е така,жените са к**** по дефолт.В кръвта им е.Колкото по-добре се отнасяш с тях,толкова повече те използват.Но ако се държиш с тях като с животни...са готови на всичко заради теб.

Както хората са казали:"Всички жени са к*****,без майка ми.Но нека не забравяме,че и тя е жена"

Колкото и да съм против списание ЕГОИСТ,прочетете 1-2 статии на Мартин Карбовски и ще ви стане по-ясно;)

Link to comment
Share on other sites

Божеее,ти още чекии не можеш да си правиш като хората,ама голям разбирач се извъди на тема жени.Е кво си видял ми кажи?Пикли на 16 години,които не знаят къде се намират.Хахаха,обаче Карбовски яко промива мозъците точно на хора около 15-16 години

Link to comment
Share on other sites

Божеее,ти още чекии не можеш да си правиш като хората,ама голям разбирач се извъди на тема жени.Е кво си видял ми кажи?Пикли на 16 години,които не знаят къде се намират.Хахаха,обаче Карбовски яко промива мозъците точно на хора около 15-16 години

Ей ей ей...лол,ай стиа би кво като си на 20 бе човек,да не си мислиш,че си с нещо повече от мен?Аз си изразявам мнението,а твой е проблема дали си съгласен или не.А относно чикиите си доста в грешна посовка ама явно на 16 години ти тва само си праил;)

Ай пиис и слушайте Регге

Link to comment
Share on other sites

Абе има нещо вярно. 98% от женките между 14 и 17 са пълни и тотални к****. Съвсем наскоро се убедих в тая проста истина. Така че... на тая възраст не се надявайте на сериозна връзка. Нито пък ако сте на 20 - 21 и ходите с 15-16 годишна.

Link to comment
Share on other sites

Ей ей ей...лол,ай стиа би кво като си на 20 бе човек,да не си мислиш,че си с нещо повече от мен?Аз си изразявам мнението,а твой е проблема дали си съгласен или не.А относно чикиите си доста в грешна посовка ама явно на 16 години ти тва само си праил;)

Ай пиис и слушайте Регге

Първо, си супер нещастник щом мислиш така. второ, ако поне малко си общувал с момиче, ще знаеш, че говориш глупости. трето, ти грижил ли си се за момиче, говорил ли си и хубави неща, купувал ли си и лиготии, за да знаеш каква му е реакцията? сигурен съм, че не. курвите са само в главата ти и на монитора. чекиджия насран...

повече няма

 

Абе има нещо вярно. 98% от женките между 14 и 17 са пълни и тотални к****. Съвсем наскоро се убедих в тая проста истина. Така че... на тая възраст не се надявайте на сериозна връзка. Нито пък ако сте на 20 - 21 и ходите с 15-16 годишна.

хмм, аз се надявам на сериозна връзка и си я имам. а съм само 1-2 години по-голям от тебе. ако визираш нещастните сливки от даскало, си прав. проблемът при тях е че те и курви не са, защото едва ли през живота си са виждали пишка. просто поведението им е супер тъпо. и на 17 и на 20 и на 80 човек може да намери сериозен партньор. всичко си зависи от вижданията за живота на двамата.

 

мартоК е пич, само че надъханите хлапета го приемат мн насериозно. ако малко сте вникнали в статиите му, ще разберете, че карбовски обича жените повече от всичко. само че сте толкова кухи и четете ултра повърхностно.

Link to comment
Share on other sites

Първо, си супер нещастник щом мислиш така. второ, ако поне малко си общувал с момиче, ще знаеш, че говориш глупости. трето, ти грижил ли си се за момиче, говорил ли си и хубави неща, купувал ли си и лиготии, за да знаеш каква му е реакцията? сигурен съм, че не. курвите са само в главата ти и на монитора. чекиджия насран...

повече няма

хмм, аз се надявам на сериозна връзка и си я имам. а съм само 1-2 години по-голям от тебе. ако визираш нещастните сливки от даскало, си прав. проблемът при тях е че те и курви не са, защото едва ли през живота си са виждали пишка. просто поведението им е супер тъпо. и на 17 и на 20 и на 80 човек може да намери сериозен партньор. всичко си зависи от вижданията за живота на двамата.

 

мартоК е пич, само че надъханите хлапета го приемат мн насериозно. ако малко сте вникнали в статиите му, ще разберете, че карбовски обича жените повече от всичко. само че сте толкова кухи и четете ултра повърхностно.

Ох лошата какичка се обади в името на добруването на женския пол...Виж кво скъпа от 2-3 години съм спрял да слушам кво ми говорят такива надути фръцли като теб и немам и намерения да почвам.Повярвай ми,озовеш ли се в компанията на моите 2ма най-добри приятели и мен след 10 мин ще си готова да си направиш пластична операция.

Общувал съм с момичета много повече отколкото всяко друго момче на моята възраст и за тва знам кви рошли сте.

Относно лиготиите..кво да ви ги купувам,по-големи лиготии нема....

Чекиджия насран?Хмм явно нещо комлекси избиваме а?Пробвай с краставица;)

Link to comment
Share on other sites

Ох лошата какичка се обади в името на добруването на женския пол...Виж кво скъпа от 2-3 години съм спрял да слушам кво ми говорят такива надути фръцли като теб и немам и намерения да почвам.Повярвай ми,озовеш ли се в компанията на моите 2ма най-добри приятели и мен след 10 мин ще си готова да си направиш пластична операция.

Обувал съм с момичета много повече отколкото всяко друго момче на моята възраст и за тва знам кви рошли сте.

Относно лиготиите..кво да ви ги купувам,по-големи лиготии нема....

Чекиджия насран?Хмм явно нещо комлекси избиваме а?Пробвай с краставижа;)

 

Groover е мъж да те светна...

Абе някой по-назад каза че на празника можеш да уредиш всичко и да ти е приятно слюбимия. А ся помислете с кое ще зарадвате повече любимия - като го закарате някъде и си изкарате супер яко на 14-ти февруари или в някой ден просто ей така произволно избран и сте решили че тоя човек го заслужава. Еми 2-рото мноо ясно:). Щото на 14-ти всеки се чувства задължен по Default да се лигави с любимеца/любимката, а ако се сетите във вторник вечерта да отидете някъде да с е накефите яко без да ви пука че утре сте на даскало. Тогава ще покажеш че се сещаш и обичаш за любимия всеки ден а не само кат наближи 14-ти. :) :D :P

 

Фарелчо в ИНТЕРЕСИТЕ МУ пише ЕДНО ИСТИНСКО МОМИЧЕ. Гледай малко бе пич.

Link to comment
Share on other sites

Цялата тема (и началните дивотии и последните) ще я коментирам само така:

Гхагхагхахахахаххахаха..... Тъпо...

 

И да, това Е спам, но цялата тема е нещо такова.

Link to comment
Share on other sites

Groover е мъж да те светна...

И за тва в профила пише:"едно истинско момиче..."

А ако е мъж т.е момче,още по-зле става.Да му изпият така мозъка...положението е мн сериозно

 

ПС.И да си сложиш такуф аватар груувер.Боже ти си бил адски зле майна.

Както 1 приятел вика:"бати путката майна"

Link to comment
Share on other sites

evrocom.info...

Еми развалихте настроението на темата.

Тъй като повечето хубави ресторанти, ще са заети от влюбени двойки, ще бъде еднообразно, и ще се изгуби тръпката/чувството... незнам как точно да го кажа :)

Link to comment
Share on other sites

Абее лек,вземи да млъкнеш,щото дразниш с брътвежите си

Oook

Живейте си в измисления свят на евроком.инфо със сичките си закони и банове и уорнове и филосови и си мислете,че тука живота е по хубав:)Лоозерс

Link to comment
Share on other sites

Хаахахаххах, тази тема се превърна в ..... просто нямам думи с които да я опиша.

 

Относно въпроса - вкъщи с приятелката шампанско + шоколад + ягоди. Розите и плюшеното сърце са задължителни. :love

 

А на тези на които не им харесва празника да не го празнуват ве , какво се карате толкова :D

 

edit:Тези там чикиджиите , казановите и тн отворете си една тема и си споделяйте кои колко жени е прекарал и кой колко злобарки е направил.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...