Jump to content
BulForum.com

St. Valentin


Recommended Posts

kajete kak mislite da prekarate 14 fevruari s lubimiq 4ovek i takiva nekvi ne6ta

preporu4iate mi nqkoe gotino uiutno restorant4e ili ne6to takova

kvo mislite da podarite na polovinkite si ili bez ni6to

az 4estno kazano o6te se 4udq po vsi4ki teq vuprosi i re6ih da vidq kvo misli mnozinstvoto ot horata vvu foruma

 

p.s. za trifon zarezan idei moje v druga temi4ka ne tuk

 

aide 4akam originalni predlojeniq i idei :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 112
  • Created
  • Last Reply

Водолаза. Много романтично можете да се наядете и напиете като животни и двамата за 10 лева. Това ако не е романтика...

Link to comment
Share on other sites

Bih kazal edna koshni4ka, takawa sempla, mani4ka, izpletena na raka moje da kupish miana i watre da slojish 14 na broi 4erweni rozi, banalno no qko. Ina4e razbira se idwa i drugata takawa "originalna" ideq, zawisimost ot blizostta ti s gadjeto - disk s nqkwi romanti4ni pesni, s oblojka s nqkwi flufeni igra4ki gushnali wazglawni4ki s poznatata forma. Ina4e moje da napriwsh neshto ekstremno i da si kupish nos kato na kloun, tri flakona smetana, 4erweni bokerki na sar4ica ili beli takiwa, da i cafnesh pred pogleda taka i da gledash reakciqta :) .

Link to comment
Share on other sites

hahahah vodolaza e to4no do nas we hahahahah

mnogo qko tam i sled tova da praska6 priqtelkata ti v kenefa nie vednaj se pribirahme i minahme ot tam otzad i v kenefa ima6e nqkva 4i4ka i nie takiva se pokazahme i oniq kato ni vidq se opika i tragna da ni goni hahahahah mnogo smqh az valentin nqma da karam az trifon4o 6te si jitkam nqkade na alkoholni izpareniq :P

Link to comment
Share on other sites

Предполагам, че приятелят ми ще се погрижи за това, но аз лично бих се радвала да си спретнем една романтична вечер, може (по-скоро желателно) насаме :) :wub: Но честно казано не съм решила какво ще му подаря за празника... Дано намеря интересни предложения и идеи тук...

Link to comment
Share on other sites

Я пред Icq-то , я пред Skype-a ,доста романтично . Някои хора трябва да се чувстват щастливци ..

ISQ, Skype? - потърси любовта някъде другаде...

Link to comment
Share on other sites

ISQ, Skype? - потърси любовта някъде другаде...

Мисля ,че не бях ясен . С любовта ми мога да говоря само там или по телефона .Не мога да бъда с нея дори на този ден. Затова казвам ,че има хора щастливци които не го осъзнават .

Link to comment
Share on other sites

Аз празнувам три празника майна и не знам кво ша праа ... то имен ден, ден на любовтът, трифон зарезан ... като начало ша черпа в даскало :) А подаръци няма да зимам, шото приятелката ми не обича да я глезат.Романтика ... пф една вечер в Петното стига :) Или две ... три ...

Link to comment
Share on other sites

Пич,ако ти трябва някъв измислен празник,за да се сетиш,че имаш приятелка,някакви чувства към нея....загубена кауза.Ти през най-нормалните дни трябва да се сетиш,че може да и подариш едно цвете,може и от близката градинка да откъснеш няколко.Сега за вечери и прочее-тука идват разходи,ако имаш-ходиш,ако нямаш-вкъщи си вечеряте.

Link to comment
Share on other sites

Човек, каква романтика очакваш днес. Популярната романтика е чалга бар, анелия на макс да пее романтични чалга парчета, докъто вие щастливи яко пълните гърлата с водка, бира и други етилови произведения. Или яко в кереча, пиян като гъз, след като си "поръчвал, поръчвал" правиш за нея "нещо забранено", като да се изпикаеш на центъра, да поломиш пътен знак, да обърнеш контейнер... Също доколкото съм забелязал романтично е да я караш в скъпо возило.

 

Иначе извън псевдо-сарказма и черногледството - някакъв подарък, който ще я зарадва, нещата са индивидуални (познавам момичета, които обожават сърца, на други са им банални, както е и за цветята зацепваш?), цвете/букет, взимаш една стая в някоя хижа (стига да има как да стигнеш до там :) идеално би било да има печка в стаята, отоплението е задължително {жените са зиморничави по правило}) и изкарвате вечерта с бутилка вино, на свещи и мощен секс, преди който палиш ароматична свещичка (сандалово дърво например). Но пак си зависи от човека, защото (давам пример със себе си) някои са луди на тема планина и природа, други извън града се чувстват кофти. Ако е купонджийка - в някоя дискотека... въобще човек, едва ли някой във форума познава по-добре приятелката ти и едва ли може да ти даде достатъчно добър съвет, а да я познаваш е важно за доброто изкарване...

Link to comment
Share on other sites

hahahah vodolaza e to4no do nas we hahahahah

mnogo qko tam i sled tova da praska6 priqtelkata ti v kenefa nie vednaj se pribirahme i minahme ot tam otzad i v kenefa ima6e nqkva 4i4ka i nie takiva se pokazahme i oniq kato ni vidq se opika i tragna da ni goni hahahahah mnogo smqh az valentin nqma da karam az trifon4o 6te si jitkam nqkade na alkoholni izpareniq :P

 

uau kakvo e mladoto pokolenie sega , tva go pi6e 4ovek nabor 90.........

az na teq godini ne sam i pomislql da se napiam......

roditelite ti qvno znaqt kak da te vazpitavat

Link to comment
Share on other sites

Пич,ако ти трябва някъв измислен празник,за да се сетиш,че имаш приятелка,някакви чувства към нея....загубена кауза.Ти през най-нормалните дни трябва да се сетиш,че може да и подариш едно цвете,може и от близката градинка да откъснеш няколко.Сега за вечери и прочее-тука идват разходи,ако имаш-ходиш,ако нямаш-вкъщи си вечеряте.

За кво говориш ве човек??Искаш да ми кажеш, че не си обичам приятелката ли :huh: Както казах не обича да я глезат по квито и да е случай.А за тва изречение "Пич,ако ти трябва някъв измислен празник,за да се сетиш,че имаш приятелка,някакви чувства към нея....загубена кауза." просто не знам как си го измислил и кво та е провокирало :blink:

Link to comment
Share on other sites

Първо не ми говори на ве,второ не визирах теб с поста си,а автора на темата,плюс многото като него,които се сащт за разни работи само ако има празник.Трето няма.

Link to comment
Share on other sites

Аз лично до голяма степен съм съгласен с velvet. Ако ти трябва празник, за да се сетиш, че имаш приятелка, докъто през останалото време - кота нула... връзката е game over.

Но съм съгласен, че повечето жени обичат на тази дата да ги глезят. А това, че ти казва, че не обича да я глезиш според мен въобще не означава, че е така. Темата за индиректни женски фрази може да е шеговита, но това не значи, че нещата не стоят до голяма степен така.

Link to comment
Share on other sites

Първо не ми говори на ве,второ не визирах теб с поста си,а автора на темата,плюс многото като него,които се сащт за разни работи само ако има празник.Трето няма.

Относно второто:Яснотата е хубаво нещо и лесно може да бъде постигната чрез бутона "Quote" :) Или може би друг метод ...

Ако ти трябва празник, за да се сетиш, че имаш приятелка, докъто през останалото време - кота нула... връзката е game over.

И такива има за съжаление.

Link to comment
Share on other sites

Мисля ,че не бях ясен . С любовта ми мога да говоря само там или по телефона .Не мога да бъда с нея дори на този ден. Затова казвам ,че има хора щастливци които не го осъзнават .

 

Същото брат и аз така ще правя като теб.За сметка на това ще си го празнуваме предсрочно в близките дни пробвай и ти същото ;)

 

6ithepyn razgledai se okolo teb i vse nqkoe krasivo momi4e/jena 6te ti hvane pogleda 4ovek :) i a do 14 ti da si 6tastlivec !!!

 

Е разглеждам се аз ама все на мърша попадам.Или ме чуствали като приятел или пък неможели да са с мен незнам си там що глупава работа общо взето.Наслушах се на тъпи извинения.Сега намерих момиче което мисли като мен харесва ми и само заради това че не е от Пловдив неискам да е зарежа.Направих един път тази грешка и после съжелявах.

Link to comment
Share on other sites

Същото брат и аз така ще правя като теб.За сметка на това ще си го празнуваме предсрочно в близките дни пробвай и ти същото ;)

За съжаление също невъзможно .Ти също си щастливец щом може да празнуваш с нея , макар и предсрочно ;)Дано пък на другият сме заедно , както и на многото други празници които пропуснахме тази година , дано всеки ден сме заедно за сметка на многото които пропуснахме.

Интересно ,но никой не е споделил до сега нещо интересно и оригинално с което ще накара половинката си да се чувства обичан/а.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...