Jump to content
BulForum.com

St. Valentin


Recommended Posts

  • Replies 112
  • Created
  • Last Reply

аз на тони му казах...хемингуей. много ми харесва. а като забито местенце може би операта, ако я знаете, тя е надолу по уличката

Link to comment
Share on other sites

prostaka ti puk kvo ima6 protiv we da sum kazal en6to za vsi4ki vi prosto kazah 4e ideite koito pro4etoh ne bqha takiva koito da me vpe4atlqt osobeno ne moga li da kaja kvo imam predvit

kum teb to4no ni6to ne sum kazal nz kvo se namesva6 vs. men

kakto i da e mda history e dobro mqsto no mi kazaha 4e idva dostas soleno tam verno li edna butilka vino bila 70kinta /nai-efitnata govorq/ ?

Link to comment
Share on other sites

Абе как може да ви се празнува тоя лигав празник. Ся трябва да купувам цветя, сърчица, да ходя в някви ресторанти, да се правя на много влюбен и цяла вечер скука. Баси. Ама няма как, щото после ще има сръдни и реплики: "ти вече не ме обичаш", "не ти пука за мен" и т.н. А най-лошото е, че не знам дали не е права :blink:

 

Все пак аз предлагам нещо по-разчупено - бар с много алкохол :)

Link to comment
Share on other sites

Ся трябва да купувам цветя, сърчица, да ходя в някви ресторанти, да се правя на много влюбен и цяла вечер скука. Баси.

недей се прави като не си. бъди малко пич на място и недей се излагай по този начин.

Link to comment
Share on other sites

Братлее,извинявай,но е прекалено да праскаш квалификации на всеки.Ок,изживяваш се като много вървежен,но поне се изживявай навън,а не тук да обиждаш хората

Link to comment
Share on other sites

недей се прави като не си. бъди малко пич на място и недей се излагай по този начин.

 

Според мен, във всяка връзка, след определено време, любовта се прервръща в привързаност и навик. Аз съм достигнал до това състояние, но мойта приятелка не е и очаква да съм влюбен до уши. Поне на празника мога да я накарам да се чувства така, както иска. Заслужава го. Ето защо ще й угодя.

Link to comment
Share on other sites

аз на тони му казах...хемингуей. много ми харесва. а като забито местенце може би операта, ако я знаете, тя е надолу по уличката

Точно :) Идеално е.Тихо,спокойно,ако търсите романтична и приятна вечер.Пък купоните може по-късно,ама не мисля че е хубаво направо в бара,диското или кръчмето най-вече да се забиете.... :wacko: Е,всеки където му харесва.

Приятен празник. :zzz

И не забравяйте,най-хубавият подарък е целувка с много любов и една прекрасна роза :wub:

Link to comment
Share on other sites

тони, щом съм ти го казал, няма да е лошо, майна :)

Link to comment
Share on other sites

Аз имам друго предложение:вкъщи на маса, любимия човек под едната ръка, вилица със саладка на нея в другата ръка и комедия тим "Американски Пай" на тв-то :) Спокойна атмосфера и няма кой да ти пуши в лицето от другата маса или някъф подобен дразнител (шото за мен тва е жестоко наказание) :)

Link to comment
Share on other sites

hahha abe zlobile ti si 89... 88...(tam nqkade) nabor do kolkoto znam pak na men mi gi govori tiq ne6ta hah

na6te me vazpitavat kakto trqbva pak i ne e tvoq rabota plus tova az go napisah na bazik ina4e tva za durtiq deto ni gone6e btw e istina

ina4e ne mi izlizai s takiva nomera kak me vazpitavat na6te 6toto i ti ne si po nazat mislq :P

 

kakto ti kazah i v temata za no6tniq jivot qvno me burka6 ne sam nito 88 nito 89

a dori i da bqx pak sam na su6toto mnenie 4e alkoxola ne e za deca po na 15 godini.....

 

 

ne ti izlizam s toq nomer prosto ne moje da mi go sabere glavata kak moje da pie6 s ba6tati kogato si na 15 godini ?

i az piq no nikoga na tazi vuzrast ne sum pil

Link to comment
Share on other sites

Според мен, във всяка връзка, след определено време, любовта се прервръща в привързаност и навик. Аз съм достигнал до това състояние, но мойта приятелка не е и очаква да съм влюбен до уши. Поне на празника мога да я накарам да се чувства така, както иска. Заслужава го. Ето защо ще й угодя.

 

При теб изглежда се е превърнала в досада и бреме...

Ами след празника? Пак привързаност и навик - ти продължаваш да се дразниш от това, че тя обича да показва любовта си към теб, и от всички други малки неща, които правят един човек влюбен и щастлив....

Докъде ще доведе това? :blink:

Помисли малко по въпроса след празника - какво искаш и какво тя иска....

Link to comment
Share on other sites

Блазе на всеки му, който има щастието да бъде с любимия човек. И колкото и смешно да ви звучи, дано никога не се сбъдват в живота ви историите от сапунените сериали, в които семейството не позволява еди кой си да бъде с другия, поради това и това...

 

Пожелавам много любов на ВСЕКИ, КОЙТО Я ЗАСЛУЖАВА. На този, който не вярва в любовта, му пожелавам два пъти повече любов.

Link to comment
Share on other sites

перфектен край на темата.

браво адаш.

let love be your energy!

Link to comment
Share on other sites

ISQ, Skype? - потърси любовта някъде другаде...

Абе жено;)Ква любов те гони ве.В тва обещство да намериш свясно момиче е...хмм нечовешко ве

или щи надуват главата с глупости или ще се мъкнат навсякъде след теб или ще изневеряват.Айде моля ти се,сичко е заблуда

Link to comment
Share on other sites

В тва обещство да намериш свясно момиче е...хмм нечовешко ве

или щи надуват главата с глупости или ще се мъкнат навсякъде след теб или ще изневеряват.Айде моля ти се,сичко е заблуда

:angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Абе жено;)Ква любов те гони ве.В тва обещство да намериш свясно момиче е...хмм нечовешко ве

или щи надуват главата с глупости или ще се мъкнат навсякъде след теб или ще изневеряват.Айде моля ти се,сичко е заблуда

Тука не съм съгаласен ... B)

Link to comment
Share on other sites

kakto ti kazah i v temata za no6tniq jivot qvno me burka6 ne sam nito 88 nito 89

a dori i da bqx pak sam na su6toto mnenie 4e alkoxola ne e za deca po na 15 godini.....

ne ti izlizam s toq nomer prosto ne moje da mi go sabere glavata kak moje da pie6 s ba6tati kogato si na 15 godini ?

i az piq no nikoga na tazi vuzrast ne sum pil

 

 

ammm.. iskam da otbeleja navar6ih 16 :D

 

em malko e tupo tuka da sporim izvinqvai ako sam se obarkal no v edna tema predi mnogo vreme za stroitelniq ti be6ep isal 4e si ot tam i nqkvi takivan e6ta i moje bi za ttova sma ostavnal s tova vpe4atlenie pak ostnosno s ba6ta mi kvo lo6o ima toi vika po dobre dai firkame dvamata a ne s averite nqkade da se garmolite :P nqma lo6o men si me kefi kat se saberem :D

 

po temata mislq 4e nai dobre e ve4e da se cLOSEne taq tema 6toto mnogo gluposti po4naha da se pi6at kak nqkoi na kvo kazal takiva shits za tova nai ve4e bqsnoto party na trifon zarezan na valentinkite tam i glupostite si4ki da se obi4at i mnogo sex :P pak drugoto e qsno

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...