Jump to content
BulForum.com

Spore


Lord ico

Recommended Posts

К'во само 5гб ли ще иска !

Аз лично сматям , че поне едно 7гб ще и трябват !

Иначе много е бавят ... поне едно опен бета демо да пуснат ! :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 157
  • Created
  • Last Reply

Много ми е интересно как преценявате колко място ще и трябват на играта щом още не е готова. Сигурен съм, че и разработчиците представа си нямат. Иначе звучи интересно...дано наистина се окаже такова.

Link to comment
Share on other sites

Ами и аз не знам как се преценява мястото , което едно игра ще иска !

Всеки производител или пуска прекалено гелеми изисквания или прекалено ниски !

Примерно 512 рам ама ако си на ексПи и на вистата няма да и стигнат ... с всички виксове съм сигурен за по-голямото свободно място от сегашното обявено ! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 5 months later...

Поздравления , една годинка в повече за релииза (което се очакваше от много време насам) ама ще се издържи ... преди се нагледах на филмчета за играта ама сега ще е добре ако има някакви по-нови за да представят играта както трябва или нещо в "интро" стил имам предвид .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

The game is due to be released on September 5, 2008 in Europe[3], and September 7, 2008 in North America and other territories.[4]

 

А стига бйеее :lol:

 

Ни моа да чакам :blowup: тва ше е най-уникалната игра на света :) :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

Според мен това ще е едно от най-големите разочарования изобщо.

 

Ммм аз не мисля така, същонст зависи от човека които я играе :)

Ако си някъв луф CS маняк или пък пукаш само фифа ест че няма да ти хареса

Link to comment
Share on other sites

Според мен това ще е едно от най-големите разочарования изобщо.
Pesimist! Parvo q vij i togava...

Dano samo naistina tova da e okon4atelnata data!

Link to comment
Share on other sites

Играта съм я виждал. Защо да съм песимист? Когато разработват нещо 20 години и постоянно вдигат надеждите, че ще е нещо страхотно е нормална реакция когато излезне да не е това, което хората са очаквали и съответно да са много разочаровани. Вие пък стига сте очаквали най-великата игра. Усложнен симс/black and white е това, не виждам как ще ме заинтригува повече от 1-2 седмици.

Научете се да четете. Това че според мен ще е разочарование не означава, че играта няма да е добра, а че няма да е толкова добра колкото хората си мислят.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Нищо не се знае докато не излезне. Но след излизането на Sims city вече съм малко подозрителен да не е поредната бебешка и шарена игра на Уил :unsure:. Това, че е прегодена за всички възрасти ме претесни :blink:

Link to comment
Share on other sites

Играта съм я виждал. Защо да съм песимист? Когато разработват нещо 20 години и постоянно вдигат надеждите, че ще е нещо страхотно е нормална реакция когато излезне да не е това, което хората са очаквали и съответно да са много разочаровани.

 

Пример - S.T.A.L.K.E.R.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...