Jump to content
BulForum.com

Spore


Lord ico

Recommended Posts

Не сега видях , че датата за излизането на играта е променена !

Release date : q3 2007 !

Но , дололкото знам това означава първото 3месечие на 2007 , значи ще е очакваме през 1вите 3 месеца на 2007 ! ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 157
  • Created
  • Last Reply
сега вече почвам да се притеснявам за minimum requirements........

Споко според мен няма да са като на CRIYSIS ;) .По филмчето личи че няма да са по високи от BLACK and WITE.

Link to comment
Share on other sites

И аз мисля , че изискванията няма да са големи , даже усещам , че ще са малки за игра от 2007 година !

А , някой може ли да ми каже дали играта ще има мултиплейър и сингъл ! Щото ако е интернет няма да ме кефи толкова ! :)

Link to comment
Share on other sites

И аз мисля , че изискванията няма да са големи , даже усещам , че ще са малки за игра от 2007 година !

А , някой може ли да ми каже дали играта ще има мултиплейър и сингъл ! Щото ако е интернет няма да ме кефи толкова ! :)

и аз точно това се чудя... но в едно от клипчетата ( представителните от гуугъл ) оня говореше че има много типове игра, което е мн добре... надявам се че няма да е няква масова онлине игра като WOW щoто 1. не си падам по такива игри 2. винаги се намират хакери които не дават възможност за конкуренция

Link to comment
Share on other sites

и аз точно това се чудя... но в едно от клипчетата ( представителните от гуугъл ) оня говореше че има много типове игра, което е мн добре... надявам се че няма да е няква масова онлине игра като WOW щoто 1. не си падам по такива игри 2. винаги се намират хакери които не дават възможност за конкуренция

Сингъл ще има 100% а за мулти плеер не съм сигурен някои викат че ще има други твърдят обратното.

Link to comment
Share on other sites

Ако има мулти ще бъде много яко мисля че много ще се хареса

Link to comment
Share on other sites

Не за игра 2007 неможе да няма мултиплейър ! Все пак е стратегическа игра и както при повечето от близкия тип игри имат мулти ! Просто ми беше чудно дали ще има сингъл , защото мразя масови мулти игри без сингъл !

Link to comment
Share on other sites

Не за игра 2007 неможе да няма мултиплейър ! Все пак е стратегическа игра и както при повечето от близкия тип игри имат мулти ! Просто ми беше чудно дали ще има сингъл , защото мразя масови мулти игри без сингъл !

И аз мисля че ще има,но братюшките вика, че няма да има,ама след няколко месеца ще е ясно.Ще потарса информация.

 

Очаква се играта Spore, създадена от Уил Райт, да се появи на пазара през втората половина на 2007 година. Тя ще бъде разпространена от компанията Electronic Arts. -IDG.bg

http://sims2.bbfr.net/ftopic6.All-about-Spore.htm

Spore – през втората половина на 2007!

Очаквате Spore? ще се наложи да чакате още година. В интервю с Уил Райт от Maxis, GameSpot разкри информация, че революционният симулатор на живот Spore няма да излезе до втората половина на 2007 година. Според Райт, това е периодът, в който Electronic Arts възнамеряват да пуснат играта, като в момента тя се намира в стадий на довършване на основното съдържание. -Game Play

Link to comment
Share on other sites

Мда , ще се чака ! Но , поне ще има за какво да чакаме ! Само едно нещо ме притеснява , колко ли ще са системните изисквания за минимум и максимум ... никъде не е споменато макар да мисля , че ще са малки ! :tongue

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 2 months later...

2.0 Ghz процесор

265 Mb Capable Graphics Card With T&L Capability

512 Mb RAM (1 Gig ще бъде най-добре)

DirectX 9.0

Windows XP/2000

2.5-5 GB свободно пространство (не е лошо да имате повече)

Това са преблизителните изисквания.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Electronic Arts потвърждава, че Soren Johnson е напуснал 2K Games и се е присъединил към тима от разработчици на бъдещата еволюционна стратегия на Will Wright.

 

 

 

През последните седем години Soren Johnson бе синоним на Civilization. Известният гейм дизайнер се присъедини към Firaxis – студиото зад поредицата игри, печелили много награди през 2000г. От тогава той бе едно от лицата на вече притежаваното от Take Two Interactive студио за игри.

 

Сега обаче Johnson се отказва от Firaxis. След като новината бе публикувана във форума на Civilization на сайта Apolyton.net, Electronic Arts потвърдиха, че бившият главен дизайнер на Civilization IV е напуснал Firaxis. Johnson се е завърнал при старите си авери в Maxis studio на Electronic Arts и сега работи върху дългоочакваното заглавие Spore.

 

Тор Торсен, Gamespot

Дата на излизане: 2007-09-30

 

http://pc.igri.bg/news/?id=1083

Link to comment
Share on other sites

Хммм странно съвпадение тамън днес четох темата (при положение,че не съм я проверявал от последното ми писание) интересувайки се за подробности около пусковата дата и самата игра.

Животът е странен,нали !?

 

ПС Горното важи и за играта ;)

Link to comment
Share on other sites

Electronic Arts потвърждава, че новаторската игра на Will Wright ще излиза за двуекранната преносима конзола на Nintendo, както и Wii версията на The Sims.

 

 

 

Преди по-малко от година съобщение за търсене на работници, показа че Electronic Arts наема разработчици за версия за преносима конзола на Spore - новаторската игра на Will Wright. Въпреки че тази обява бе за "система на игра и съдържание за преносимата версия на SPORE", не се споменаваше дали ще последва The Sims 2 и ще излезе едновременно за PSP и DS.

 

Наскоро по време на конферентен телефонен разговор, последвал отчета на Electronics Arts за печалбата за третото тримесечие, представители на издателя най-накрая потвърдиха, че Spore излиза за DS, както и за PC. Пред анализатори Warren Jenson - изпълнителният директор на EA каза: "Spore не само ще се фокусира върху PC и онлайн игра; ще издадем тази новаторска игра и за DS".

 

Въпреки че не бяха дадени повече подробности за DS версията на Spore, феновете на преносимата конзола получиха и други добри новини. Wii версията на the Sims, която ще изглежда по-анимационно, ще бъде пренесена на двуекранната конзола. И двете игри ще се казват My Sims и ще бъдат издадени през следващата фискална година на EA.

 

Tот Торсън, GameSpot

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Амбициознотно заглавие на Will Wright сега е с дата за излизане през пролетта на 2008г.

 

 

Въпреки че притежателите на конзоли ще имат възможност за избор от изобиле от заглавия тази есен, PC геймърите очакват една конкретна игра. Spore, амбициозният нов проект от създателя на Sims, Will Wright, се подготвяше за излизане по-късно през тази година.

 

Но тази седмица, по време на конферентен разговор с анализатори, новият главен изпълнителен директор на EA John Riccitiello разби много от надеждите на геймърите, обявявайки, че Spore е предвидена за края на фискалната година за издателя, която приключва на 31 март 2008г.

 

"Spore е заглавие, за което не искаме да говорим много," каза Riccitiello на анализаторите. "Аз имах възможността да хвърля поглед на заглавието три пъти през моето кратко завръщане в EA и играта изглежда фантастична. Мога също да кажа, че това заглавие ще бъде готово за пускане в края на фискалната 2008г. или в началото на фискалната 2009г., така че не искам да давам прогнози." Не беше споменато нищо специално за версията на играта за DS.

 

Както често се случва при подобни заглавия, качественият контрол стои зад закъснението. "Фокусираме се върху качеството, за да бъдем сигурни, че създаваме игра, която се чувства подобно на The Sims." обещава Riccitiello.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
2.0 Ghz процесор

265 Mb Capable Graphics Card With T&L Capability

512 Mb RAM (1 Gig ще бъде най-добре)

DirectX 9.0

Windows XP/2000

2.5-5 GB свободно пространство (не е лошо да имате повече)

Това са преблизителните изисквания.

:)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...