Jump to content
BulForum.com

EVROFUTBOL


RED BULL

Recommended Posts

http://www.fixbet.info/

gore6to preporu4vam na vsi4ki koito zalagat da se vazpolzvat ot ofertata

ако съм разбрал правилно това е сайт, който срещу заплащане ти "казва" залог на даден мач...и на всичкото отгоре са сърби :laughing:

Успех!!!

не бих дал пари на някой да ми направи прогноза. за това си има приятели и ефу пунктове, сайтове на отбори, статистики и т.н.

за днеска:

Зенит-Бате Борисов - над 2.5 :music

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Тоя мач на Бате не го пуснах...просто от тях всичко може да се очаква :D

 

За днес

Манчестер Юнайтед-Селтик единичка

Ювентус-Реал Мадрид двойка

 

дано да хвана :D

Link to comment
Share on other sites

ако съм разбрал правилно това е сайт, който срещу заплащане ти "казва" залог на даден мач...и на всичкото отгоре са сърби :laughing:

Успех!!!

не бих дал пари на някой да ми направи прогноза. за това си има приятели и ефу пунктове, сайтове на отбори, статистики и т.н.

за днеска:

Зенит-Бате Борисов - над 2.5 :music

 

 

vsa6tnost do kraq na noemvri davat bezplatni prognozi i sled tova se pla6ta , do sega sam igral nqkolko ma4a i vsi4kite sa izleznali daje ediniqt be6e parvo kraen taka 4e e dobre da se vazpolzvate

Link to comment
Share on other sites

ми ся кат гледам по другите сайтове за фикс залози един мач е 250 евро..тоя пич ги дава без пари...според мен тва е някаф 14-15 годишен пич, кат го гледам как пише.

Link to comment
Share on other sites

за вторник-четвъртък тиража:

веен-ингощад 04 - 1

адо ден хаг - псв айндховед - 2тв.

зенит - сатурн - 1тв.

нюрнберг - оберхаузен - 1тв.

кайзерслаутерн - оснабрюк - 1тв.

монако - нанси - 1

псж - тулуза - 1

валансиен - рен - 1

бохум - хофенхайм - 1

хераклес - аякс - 2тв.

милан - сиена - 1тв.

наполи - реджина - 1тв.

болтън - евертън - 1

4, 5 и 6 от 6 с по 20ст. на колонка = 4.40лв :music

Link to comment
Share on other sites

4esno kazano mi e vse taq dali e 14 ili 10 godi6en , do sega sum fanal baq pari4ki ot nego , sno6ti hvanax pak ot 2ta ma4a koito dadox X-a na aq4o i over-a na makabi haifa

реших да пробвам и пуснах 100лв - фанах мекия (за прогнозите от днеска за турция) :lol:

Link to comment
Share on other sites

доста се чудя как такива сайтове просперират, как има хора с толкова пари, че да дават по 100-200-300евро/долара само, за да получат известие от незнайно кой, за някой мач. е, явно си правят добри парички и си имат клиенти, но за мен се губи цялата тръпка и се опорочава процеса на залога :woot

Link to comment
Share on other sites

по принцип и аз го обмислям щото фанах точни резултат и още няколко мача аз съм взимал мачове от бетмафиа и бетстар и там цените за 1 прогноза са повече от колкото членството в тоя сайт , и там мачовете също не излизат чат пат ..... макар че кат гледам как ги награбиха нищо чудно да го затворят

Link to comment
Share on other sites

Не знам дали е коректно, но вие двамата можете да платите заедно абонамента и да си споделяте резултатите. Ще ви излезе по-тънкаж. Аз бих си разделил абонамента с приятел ако им вярвах на тия. Пък и това са доста кинти...

Link to comment
Share on other sites

Не знам дали е коректно, но вие двамата можете да платите заедно абонамента и да си споделяте резултатите. Ще ви излезе по-тънкаж. Аз бих си разделил абонамента с приятел ако им вярвах на тия. Пък и това са доста кинти...

еми айде да се съберем туса всички дето набутваме и да направим един общ рег нейде и да видим какво ще излезе...аз бих прежалил скромна сума :)

ако в месеца имат само една издънка са перефектни според мен :music

Link to comment
Share on other sites

еми айде да се съберем туса всички дето набутваме и да направим един общ рег нейде и да видим какво ще излезе...аз бих прежалил скромна сума :)

ако в месеца имат само една издънка са перефектни според мен :music

 

Дайте да се събираме повече и да печелим направо free membership :D...

Макар че като гледам колко точки има тоя shikerissimo си мисля, че са ни изпреварили :)

 

трябват ни само ~40 точки :D...

Link to comment
Share on other sites

Дайте да се събираме повече и да печелим направо free membership :D...

Макар че като гледам колко точки има тоя shikerissimo си мисля, че са ни изпреварили :)

 

трябват ни само ~40 точки :D...

предложението е сериозно :)

казвайте кой е за и да се съберем някъде да обсъдим подробностите...

Link to comment
Share on other sites

Четири издънки подред са си сериозен deal breaker. Ако имаше гаранция за връщане на парите при провал, ок, но при условия "всеки да се спасява" хич не ми се занимава с такива "фиксъри".

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...